Търся електронна книга - тема 22

  • 113 334
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравейте, от няколко дни се опитвам да издиря из дебрите на интернет първа книга от поредицата "Училище за добро и зло" на Соман Чейнани, ако някой знае дори сайт за онлайн четене на английски, ще съм много благодарнa.
След още малко търсене ги намерих до четвърта на английски, ако някой знае нещо за останалите или пък някоя от тези на български, ще се радвам да сподели.
Ако някой желае, мога да му изпратя тези които открих на английски.

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 21:16 от Just G

# 76
  • Мнения: 2
Здравейте, търся “Обсебена от теб” и “Обречена на теб”. Моля, ако някой ги има да ми ги изпрати на kristinacherneva@abv.bg
Благодаря!

# 77
  • Мнения: 1 091
Здравейте, от няколко дни се опитвам да издиря из дебрите на интернет първа книга от поредицата "Училище за добро и зло" на Соман Чейнани, ако някой знае дори сайт за онлайн четене на английски, ще съм много благодарнa.
След още малко търсене ги намерих до четвърта на английски, ако някой знае нещо за останалите или пък някоя от тези на български, ще се радвам да сподели.
Ако някой желае, мога да му изпратя тези които открих на английски.
Ако може за мен на български.

# 78
  • Мнения: 883
Търся " Хората, които са винаги с мен" и " Да живееш нататък"
Нарине Абгарян
Аз също се присъeдинявам към тази молба.
И аз, и аз, моля! А колко ще съм благодарна за "Ние, удавниците"!
Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 94
Здравейте. Моля за " Да изживееш своя икигай" и "Човекът в търсене на смисъл". 
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 3
Здравейте, търся книга 5 и 6 от поредицата кръвни връзки на Мишел Рийд. Ако някой ги има ще съм благодарна да ми ги прати. hadjieva_v@abv.bg

# 81
  • Мнения: 22
Здравейте, някои има ли вече Пропукано Кралство на Ерин Уот?? Ако някои я има моля да ми я изпрати. Благодаря предварително!
nesi19199@abv.bg

# 82
  • Мнения: 7 147
Търся " Хората, които са винаги с мен" и " Да живееш нататък"
Нарине Абгарян
Аз също се присъeдинявам към тази молба.
И аз, и аз, моля! А колко ще съм благодарна за "Ние, удавниците"!
Скрит текст:

Ако може и на мен!
Скрит текст:

# 83
  • Мнения: 1
Здравейте, търся ел. книга на Сара Дж. Маас „Двор от скреж и звездна светлина” . Имейла ми е tedkaa94@abv.bg

# 84
  • Мнения: 1 091
Здравейте, търся ел. книга на Сара Дж. Маас „Двор от скреж и звездна светлина” . Имейла ми е tedkaa94@abv.bg
На мен също.

# 85
  • Мнения: 3 680
Ако четете на руски, я има в Рулит.

# 86
  • Мнения: 1 110
Здравейте, търсих и тук и в гугъл, и не намирам "Затворисърце" на Константин Трендафилов, ще се радвам ако някой може да помогне.

# 87
  • Мнения: 9
Добър ден, някой има ли електронен вариант на книгата "След теб" на Джоджо Мойс. Понеже търсих книгата в дадените сайтове от поста, но не я намерих, бихте ли ми дали съвет от къде намирате онлайн книгите, които ви трябват? Благодаря предварително Heart

# 88
  • Мнения: 64
Добър ден, някой има ли електронен вариант на книгата "След теб" на Джоджо Мойс. Понеже търсих книгата в дадените сайтове от поста, но не я намерих, бихте ли ми дали съвет от къде намирате онлайн книгите, които ви трябват? Благодаря предварително Heart


https://mega.nz/#F!agY3CYoT!gP3f80iJ9_3UJUtfENZUiQ]

# 89
  • София
  • Мнения: 20 200
"След теб" я има и в Мейлбуукс.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт