Търся електронна книга - тема 22

  • 113 293
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 788
Здравейте, търся книгите на Нарине Абгарян.
Намирам само "Три ябълки паднаха от небето", има ли някой другите книги в epub формат?

# 721
  • Мнения: 1 237
Здравейте! Търся "Сняг вали" -  Джон Грийн, Морийн Джонсън и Лорън Миракъл. Ако някой я има ще може ли да ми я изпрати
ilenia_s@abv.bg

# 722
  • Мнения: 5 289
Здравейте Simple Smile
Искам да си сваля тази книга
https://loristoun.freesite.host/?p=13192, но ме кара да си въведа данните от картата и тогава ще мога да я сваля безплатно Hushed Вие сваляли ли сте си нещо от там? Да не е някаква измама за крадене на данни, че вече имам неприятни спомени Pensive

# 723
  • Варна
  • Мнения: 236
Здравейте!
Някой да има трета част на Кралете на бьрбьна?
galina_vn@abv.bg
Благодаря!

# 724
  • София
  • Мнения: 477
Благодаря!
Здравейте,
търся  на Юси Адлер-Улсен "Жената в капан" и Писмо в бутилка.
Ако накой ги има, моля да ми ги изпрати на aissofia@abv.bg
Благодаря!

Изпратих "Жената в капан" на пощата.

# 725
  • Мнения: 87
Здравейте Simple Smile
Искам да си сваля тази книга
https://loristoun.freesite.host/?p=13192, но ме кара да си въведа данните от картата и тогава ще мога да я сваля безплатно Hushed Вие сваляли ли сте си нещо от там? Да не е някаква измама за крадене на данни, че вече имам неприятни спомени Pensive
Преди време пробвах но със същия резултат,даже не можах да видя някакъв списък на книги за да знае човек струва ли си.

# 726
  • Мнения: 5 289
Днес се опитах да им пиша на имейла и ми върна отговор за недоставена поща поради несъществуващ адрес. Frowning Мисля да не рискувам.

# 727
  • Мнения: 118
Здравейте! Търся книгата на Ричард Уайзман „Факторът късмет”.

# 728
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Здравейте, търся поредицата Чаената роза. Единственото, което успях да намеря, е че в 20 тема и Тарталета я е търсила. Благодаря предварително. Blush

Имам ги и трите. Ако още не са ти пратени, дай на ЛС мейл, ще ти ги пратя.

# 729
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте, търся Мозайка от убийства. В темата има линк, но той за съжаление вече не е активен.

# 730
  • Мнения: 48
Эдравейте. Търся книги на АНДИ АНДРЮС, не намирам нито една в електронен вариант. Моля, ако някой има да ми иэпрати.
adrianitta@mail.bg
Благодаря!

# 731
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Привет отново. Покрай ужасният случай днес ми препоръчаха Вечерята на Херман Кох. На.някоя от вас да й се намира в библиотеката? Мерси.

# 732
  • Мнения: 18 680
Привет отново. Покрай ужасният случай днес ми препоръчаха Вечерята на Херман Кох. На.някоя от вас да й се намира в библиотеката? Мерси.
аз я имам , виждам че в два формата дори, Вечния ПДФ  и epub ,поща

# 733
  • Мнения: 423
Привет отново. Покрай ужасният случай днес ми препоръчаха Вечерята на Херман Кох. На.някоя от вас да й се намира в библиотеката? Мерси.
аз я имам , виждам че в два формата дори, Вечния ПДФ  и epub ,поща

Ако може и на мен в ПДФ.

regodi@abv.bg
Благодаря!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт