Първи клас 2018/2019 - втора тема

  • 44 541
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 18 759
Синьото е Много добър.

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 5 691
Nature Star - 6, Blue Heart- 5, Simple Smile - 4, Neutral Face - 3, Sad - 2 - това са символите, кореспондиращи на оценките при нас.

# 137
  • София
  • Мнения: 973
От кога имате електронен дневник?
Аз все още очаквам да ми дадат данни за достъп....Вчера видях класната им, но се заприказвахме за състезанията и изключих да я питам още сто неща 🙁

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 5 691
Ние от самото начало. Но не всички учители са "фенове" и в съседна паралелка госпожата е заявила, че не си пада по технологиите особено и нямат. Другаде пък не попълват редовно. При нас всеки ден има или оценка, или отзив (похвала или забележка, според зависи), темите учени по всеки предмет за всеки ден.

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
На мен ми е много удобно с ел.дневник!
Нашата класна скоро не е попълвала нищо,явно нямавреме,тя и отсъства тази седмица,та се надявам другата да има нанесено. Имаме около 4-5оценки нанесени.
Моя няма желание за сега за състезания.Не го и насилвам! Когато той реше,че иска,тогава.

# 140
  • София
  • Мнения: 5 301
Ние имаме буквално от седмица

# 141
  • София
  • Мнения: 13 226
Ние от самото начало. Но не всички учители са "фенове" и в съседна паралелка госпожата е заявила, че не си пада по технологиите особено и нямат. Другаде пък не попълват редовно. При нас всеки ден има или оценка, или отзив (похвала или забележка, според зависи), темите учени по всеки предмет за всеки ден.

Следя те какви неща пишеш за училище и съм в шок! Laughing Вашата учителка е направо машина. Колко оценки, колко неща... и занималнята... В нашата бая лежерно го карат. Хич не съм ОК с това. Ама не ми се обсъжда на всеослушание Simple Smile затова само попитах за сверка на часовниците.
Електронния дневник на Школо е супер! Забелязахте ли, че има и учебни материали? Аз заради по-голямата ми дъщеря хвърлих едно око. Има чудесни учебни материали по всичко.

# 142
  • Мнения: 427
При нас освен усмивка други печатчета не съм видяла. А ел. дневник е друг и няма нищо в него.

# 143
  • София
  • Мнения: 28 902
И училището на сина ми са към Школо, обаче още чакаме пароли. В ДГ имахме ел. дневник и беше много удобно, сега започвам много да се дразня.

# 144
  • София
  • Мнения: 18 759
При над са с Школо,достъп имаме от първия учебен ден.Всичко се попълва стриктно.

# 145
  • София
  • Мнения: 5 301
Буквално съм бомбандирана и аз от школо-то на баткото. На първолачето обаче е празно Simple Smile

# 146
  • Мнения: 1 348
Моят първокласник не е в системата с електронните дневници /имат си сайт,  в който учителката ни дава информация за всичко/. Досега имат една оценена работа - по математика. Той там е супер, няма никакви проблеми и учителката му дава допълнително, за да не скучае.
Но имам притеснения с българския. Още не са правили диктовки като вашите първокласници, но аз му дадох една от примерните, които показахте и доста се затрудни - трудно свързва буквите - Ема я чу като Ена и първосигнално я написа с печатни букви. Доста работа ще трябва, а истината е, че никак няма желание да пише.

# 147
  • Мнения: X
Училищата и на двете деца са към Школо. С един клик сменям, от едното дете на другото. И тъй като малката кандидатства през електронната система на общината, трябваше само да въведа собствена парола, за да вляза първия път. Данните на каката и връзката между двете училища излезе автоматично. Един и същи мейл съм дала и на двете места.

# 148
  • София
  • Мнения: 4 035
На нас още миналата година ни събраха данните уж за електронен дневник и все така си го чакаме активно...Явно с каката в това училище няма де ме огрее, поне за малката дано стане Simple Smile В фрадината имахме електронен дневник, но го ползвах единствено и само, за да си проверя таксата предварително. Нищо друго не са нанасяли там.

# 149
  • София
  • Мнения: 181
И при мен е така с дневника, на баткото 12 клас, оценка върху оценка, а на първолачката само се мъдрят извинени отсъствия:) Явно не на всички госпожи им се попълват звездички и други подобни. Иначе нашата класна е творческа личност, измисли стихотворение за тях, пуска разни забавни задачи за домашно по български, математика и английски Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт