Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 52 💄

  • 72 909
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 604
https://www.google.com/search?q=balea+hydro+serum+milch&tbm= … rc=xGk6rmJQ70By1M:
Похвалвам това мляко за тяло-много леко и бързопопиващо,добре си хидратира и има много нежен аромат.Малко е рядко,но все пак се води серум. За съжаление,за пореден път се оказа,че масовите продукти от дрогериите не са за мен и ще се налага да спазвам препоръките на дерматолог за лице и тяло Sad

# 526
  • Мнения: 15 391
https://www.google.com/search?q=balea+hydro+serum+milch&tbm= … rc=xGk6rmJQ70By1M:
Похвалвам това мляко за тяло-много леко и бързопопиващо,добре си хидратира и има много нежен аромат.
Потвърждавам, добро е. А аромата му се запазва върху кожата доста време.

# 527
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Скрит текст:
Лосиона и скраба мног ми харесаха Simple Smile
Интересна опаковка за скраб...да не е еднократна доза? Бъркаш с ръка за да си извадиш от рлика  ли, или има нещо дето не се вижда?

# 528
  • Мнения: 432
скраб на balea е 200мл

# 529
  • Мнения: 318
Днес бях в DM в мола на "Стамболийски" и ако някой си търси адвент календара на Trend it up, там е 54 лв. Други календари така и не видях.... Иначе от интересните коледни неща, имаше и комкректи на Alverde в подаръчна кутия с масло за тяло и още нещо, но нямаше цена.

# 530
  • Мнения: 2 850
Аз търся за майка ми комплект... примерно крем за ръце и душ-гел с несесерче... нещо такова, но без лосиони за тяло, ако мернете нещо,  казвайте.😘😘

# 531
  • Мнения: 551
Каква е цената на скраба за тяло?

# 532
  • Мнения: 5 478
И аз съм с мазна кожа. Колко време ти издържаше този? И с какъв подтон е?

Ползвам Color Stay в момента и нямам проблем с него, но защо пък да не пробвам нещо друго?

Поне 5-6 часа беше ок, което за мен е добре, защото с някои и 1 час не изкарвам Smile Аз съм с жълт подтон и цветът, който имах тогава ми пасваше идеално. Не помня обаче точно какъв номер е бил. Нещо средно, защото не съм с твърде бяла кожа.

# 533
  • Мнения: 2 844
Черен петък в ДМ и ЛИЛИ ?

# 534
  • София
  • Мнения: 28 834
И аз съм с мазна кожа. Колко време ти издържаше този? И с какъв подтон е?

Ползвам Color Stay в момента и нямам проблем с него, но защо пък да не пробвам нещо друго?

Поне 5-6 часа беше ок, което за мен е добре, защото с някои и 1 час не изкарвам Smile Аз съм с жълт подтон и цветът, който имах тогава ми пасваше идеално. Не помня обаче точно какъв номер е бил. Нещо средно, защото не съм с твърде бяла кожа.
Идеално, мерси. 5 – 6 часа и за мен е добре, само трябва да намеря със студен подтон Simple Smile

# 535
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Черен петък в ДМ и ЛИЛИ ?

Този ДМ, който е в МОЛ-а ще има -20% (това е инфо за Стара Загора), но предполагам и в др. градове ще е така. Но не разбрах, дали от цяла сметка или само от техните собствени марки, както беше миналата година.

# 536
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
От брошурата за черния петък:

# 537
  • Мнения: 5 478
Това за всички ДМ магазини ли важи? Предполагам, че да...

# 538
  • Мнения: 2 844
Какво друго има в брошурата за черния петък?

# 539
  • Някъде там
  • Мнения: 4 860
Скрит текст:
Лосиона и скраба мног ми харесаха Simple Smile
Интересна опаковка за скраб...да не е еднократна доза? Бъркаш с ръка за да си извадиш от рлика  ли, или има нещо дето не се вижда?
Не,не е еднократна доза.
Бъркаш с ръка,но аз си го изсипах в една опаковка от маска за коса.
Остатъка който остана си го обрах от плика и го използвах.
Има ли ги в магазините вече?

Общи условия

Активация на акаунт