Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 52 💄

  • 72 977
  • 759
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 147
Изкуших се и си взех Max Factor-a Radiant lift (45 Warm Almond). На първа проба съм много доволна, със суха кожа съм, добре се държи. Струва ми се по-покривен от любимеца ми Хелти микс. Определено ми харесва  Simple Smile И цената е супер, но в ДМ нямаше още тестери?! Пробвах го в Лили.

И аз го загледах. Май ще се купува.


Балсамите на Нивея вече ги има, да Peace .

# 541
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Има ли ги в магазините вече?
Преди няколко седмици, като ги видях за 1-ви път в ДМ, ги постнах тук. Бяха 9,89 лв.

# 542
  • Мнения: 2 858
Шампоана с кофеин на Балеа май е спрян...от много време не съм го виждала :'(

# 543
  • Мнения: 156
Да ми препоръчате хубав балсам за коса с отмиване за суха и трудна за разресване коса? Simple Smile

# 544
# 545
  • Бургас
  • Мнения: 16 579
Влязох да си взема любимият шампоан, но нямаше. Взех си тези неща. Много обран беше стелажът шампоаните Балеа.

# 546
  • Мнения: 2 858
Влязох да си взема любимият шампоан, но нямаше. Взех си тези неща. Много обран беше стелажът шампоаните Балеа.

Шоколада не е лош, но не и за постоянно ползване, изсушава. И по-малкия, който си взела също е ок, като ги пуснаха ползвах в комбинация с балсама. Препоръчвам от същата серия с кокосова вода.

# 547
  • Мнения: 15 467
За шоколадовия и аз съм на кантар. Не е лош. Ама не е и нищо особено, обаче ухае страхотно.
От другия вид са ми фаворити /и на мен/ този с кокосовата вода и този с мед и манука.
ПП Измивния гел е хубав и приятен. Върши си работата.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 16:30 от Джаста Праста

# 548
  • Мнения: 1 171
За шоколадовия и аз съм на кантар. Не е лош. Ама не е и нищо особено, обаче ухае страхотно.
От другия вид са ми фаворити /и на мен/ този с кокосовата вода и този с мед и манука.
Беше споменала за този с мед, че имаш обем от него. Доволна ли си?

# 549
  • Мнения: 15 467
Да, Туити, доволна съм, на мен ми пасна идеално. С тънък косъм съм, много косми, но тънички. Този шампоан направи косата ми обемна и лъскава.

# 550
  • Мнения: 1 132
Да, Туити, доволна съм, на мен ми пасна идеално. С тънък косъм съм, много косми, но тънички. Този шампоан направи косата ми обемна и лъскава.

Джаста Праста, как изглежда този с мед? Изобщо не го намирам в нашия ДМ....

# 551
  • Мнения: 15 467
Мимс, ето го:

# 552
  • Мнения: 5 478
Никога не съм го виждала Smiley Обаче ще потърся... И аз съм на същия хал - много косми, ама тънки...

# 553
  • Мнения: 2 503
Никога не съм го виждала Smiley Обаче ще потърся... И аз съм на същия хал - много косми, ама тънки...

И аз ,като теб и Джаста, съм така. За жалост ми се омазнява сумати бързо и не знам вече какъв шампоан да използвам. В момента съм с Балеа мед за чувствителен скалп, Шаума кафявата също ми влияе що-годе добре. А този с мед как е , омазнява ли бързо? 🤔

# 554
  • Мнения: 15 467
ИринаК, аз съм с нормална към склонна към засушаване коса, тънък косъм, но забелязах, че с него си мия по-рядко косата от обикновено. Сякаш по-малко се замърсява. Откакто ползвам основно балансирани шампоани и шампоани за нормална коса забелязах, че не ми се налага толкова често да си мия косата. Преди я миех през ден. Сега ако я измия в неделя забелязвам, че до сряда-четвъртък мога да откарам без проблем.
ПП Да се има предвид, че рядко се мия с един и същ шампоан в седмицата. Обикновено редувам, менкам, разнообразявам се един вид. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт