Черен петък 2018

  • 182 668
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 807
За Хиполенд и Комсед в Дъ мол (София) - от години паьарувам на черния петък във физическите магазини и няма чак такава навалица и чакане на каса.

# 316
  • Мнения: 2 957
Това, което ми направи впечатление, че намаленията обикновено не важат за продукти в промоция .

# 317
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Да, или ако имате някакви карти за отстъпки, те мисля, че също не важат в такъв ден Simple Smile Ама то за къде повече. Ако намалението е реално...

# 318
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Вчера видях в стори на една влогърка, че утре (16.11) ще има 20% намаление в сайта на Дайхман с код CYBERFRIDAY, но никъде друга не видях написано това намаление.
"Избирате желаните артикули онлайн, слагате ги в количката и сте готови за 20% НАМАЛЕНИЕ в петък, 16.11.18 (тогава въведете код CYBERFRIDAY и се радвайте на новите си придобивки"

# 319
  • Мнения: 2 628
И аз го видях. Излиза ми от време на време като спонсорирана реклама от страницата им в ФБ.

# 320
  • София
  • Мнения: 22 954
За Хиполенд четох, че ще могат да се ползват ваучери за подарък, но такива нямало да продават утре. Не че имах намерение да купувам, но не виждам логика, нека да си ги продават на нормални цени просто.  Laughing

# 321
  • Мнения: 1 467
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.

OK, мерси. Peace Не ми се искаше да чакам, но май наистина е по-разумно да го направя, при положение че Черният Петък е едва след седмица.
преди няколко седмици имаше 50 % намаление на дооста артикули във Сваровски

# 322
  • Мнения: 108
Вчера видях в стори на една влогърка, че утре (16.11) ще има 20% намаление в сайта на Дайхман с код CYBERFRIDAY, но никъде друга не видях написано това намаление.
"Избирате желаните артикули онлайн, слагате ги в количката и сте готови за 20% НАМАЛЕНИЕ в петък, 16.11.18 (тогава въведете код CYBERFRIDAY и се радвайте на новите си придобивки"


Да, на това му се вика обявен черен петък ама с половин уста. Колкото да се каже че имат. И аз трябва за се оглеждам за боти, ама май ще се ориентирам към Фешъндейс.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 857
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.

OK, мерси. Peace Не ми се искаше да чакам, но май наистина е по-разумно да го направя, при положение че Черният Петък е едва след седмица.

Аз не съм обръщала внимание досега участват ли Сваровски в Черен петък или не, но 20% ми се струват много малко на техните цени. То даже с Мтел club ги имаш тези 20%, без да ходиш да се буташ в блъсканицата. На Сваровски поне за мен си заслужават само големите намаления от 50%, ако не се лъжа юли и януари.

# 324
  • Мнения: 68
Дундьо имат ли черен петък?

# 325
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета ,Ориндж и Сиела ,участват ли в черен петък?
Утре в Ринг мол в помещението на Комсед има книжарница -тя дали ще е с -30%

# 326
  • Мнения: 47 991
Не съм забелязала да участват
Книгите в Хиполенд и Комсед са намалени както всичко останало, но в случая със съвместна книжарница тя не участва
Би било много хубаво иначе

# 327
  • Мнения: 579
На повечето физически магазини и онлайн такива утре ли им е ''черният'' петък? Има ли такива, чийто ''черен'' петък ще е следващият? По-конкретно за дрехи става въпрос. Трябва да си купувам яке, но до днес включително нямам набелязано такива. Не е гаранция, че до другата седмица ще си харесам нещо, но все пак да попитам.

# 328
  • Мнения: 2 269
В Emag на всички продукти ли правеха намаление на Черния петък или само на определени артикули? Конкретно за телефони се интересувам.

# 329
  • София
  • Мнения: 22 954
За повечето магазини е другият петък.

Общи условия

Активация на акаунт