Фермата 4 - Съединение - тема 5 (08.10. - 14.10.)

  • 30 257
  • 623
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 968
Ензим ,може да го е споделил, но да не са го излъчили. Няма да е патриотично някак , един "интегриран циганин " намериха и той напуска Бг. Но Цветан си е строител, дали предприемач или сам върти чука....само той беше по покривите, другите му подаваха материалите. Решил да замине, нека късмета е с него . Пък може да е  по линия на вярата, те се подкрепят много или просто да припечели едни пари.
Роман обаче остава и ми е интересно освен с Милена с кого ще се сдружи. Помня Жоро и Дидо как гледаха мързелуването му като ратай. Mask Няма да е с тях.

# 61
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А аз виждам основно едни театрални роли за пред публиката, ни отклонения, ни проблемно поведение, ама това си е мой проблем, де.

Тари, мисля, че го е казал в "Преди обед" или там където са го давали Цецко:

Цецо каза ,че са стегнали куфарите със семейството си и всеки момент ще емигрират в Германия ,за по-добър живот  Peace

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 15:09 от Ензим

# 62
  • Другата България
  • Мнения: 37 552
Ами публичен линч заради подобни неща нормалните хора не правят.
И аз съм буквалист, ама ти пък съвсем се хвана за думата. Предположих просто защо Цецо не е коментирал нищо пред съотборниците си. Щеше да е интересна реакцията им.
Че то не е имало публичен линч, само предположения и догадки какво би било, ако Цецо беше споделил във фермата намеренията си да заминава. Simple Smile
Именно.
Роман обаче остава и ми е интересно освен с Милена с кого ще се сдружи.
Аз пак да питам - излъчвали ли са нещо от кога и защо е тази лИбоФ на Милена към Роман? Thinking

# 63
  • Мнения: 968
Имах предвид, че може с Ивайло да са го обсъждали фъф Фермата, но да не е излъчено, защото е в разрез с патриотарската линия.
Няма значение, важното е, че вече го няма и е ред на следващия Mask
И наблюдавайки дуела се присетих, колко неравностойни са като противници мъжете. Симеон и Калата ...и Митко и Дидо,Георги... затова сложих двамцата в "планирани жертви". Там е и Лили, но кой ще я извика на дуел?

Мери Ан, Като тръгна на дуел, Роман подари на Милена най-скъпото си - тютюна. Тогава тя умилена разказА, че го чуства като собствен син и т.н. Може да са си допаднали, Роман го теглеше към другия отбор. То от крясъците на Хриса и моткането на Радка нямаше време за другите. За пръв път дадоха повече за останалите , когато пратиха Хриса ратай.

# 64
  • София
  • Мнения: 20 148
Аз пак да питам - излъчвали ли са нещо от кога и защо е тази лИбоФ на Милена към Роман? Thinking
Мери, май не са или поне аз не си спомням. Само в предния епизод Милена обясни, че са си дружки и ще вика за него, а после той й завеща тютюна си, което тя прецени като огромен жест на уважение.

Тари, мисля си, че нито Христина, нито Радилена ще имат скрупули да дръпнат Лилия на дуел. Е, ще си измислят някакво богоугодно извинение като за пред другите, разбира се.  Laughing

# 65
  • Другата България
  • Мнения: 37 552
 Grinning Близки са си по линия на мързел и тютюнопушене? Може, то понякога дребни неща сближават хората.
Според видяното от мен ще се обособи трио Милена, Роман, Лили...може и някой друг към тях, но за тези тримата съм сигурна. Що се отнася до Лили, която и жена да я викне на дуел, ще я бие, така че е възможно да я погледаме още.

# 66
  • Мнения: 968
Оооо, да, Хриса  и Радка са способни да го направят. Когато му дойде времето и когато посвършат песните сигурно Mask

# 67
  • London
  • Мнения: 6 732
Еми тя Лили все някога трябва да иде на дуел....

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Не разбирам защо така е подценявана Лили.

# 69
  • София
  • Мнения: 20 148
Защото създава впечатление на слаба физически. Разбира се, може и да се заблуждаваме.

# 70
  • Другата България
  • Мнения: 37 552
Не разбирам защо така е подценявана Лили.
Погледни кои жени останаха, коя според теб може да падне от Лили? Thinking
Според мен нито една. Плюс това тя си каза, че не е готова за дуел. Интересно как си е представяла престоя си там...
Александра също ми е загадка.

# 71
  • София
  • Мнения: 20 148
Може би Радилена? Тя също се представи трагично на дуела, просто извади късмет опонентката й да е дори по-кьопава и от нея.  Laughing

# 72
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Радка е гола вода, та всеки ще я победи, мисля. А Лили нацепи доста дърва и спечели имунитет, та не знам дали е слаба.
Алекс е спортна, тренира волейбол при Владо Николов. Нея не бих я подценила, не изглежда слаба никак.

# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Според мен Лили може да бие Александра и Радка. Ако си реди точките нищо чудно и Хриса. Хриса е пренавита като Роман ще се хвърля в битките, не е и съобразителна.

# 74
  • Другата България
  • Мнения: 37 552
А аз мисля, че и Радка, и Александра ще я бият Лили.

Общи условия

Активация на акаунт