Кауфланд - тема 32

  • 66 118
  • 730
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 961
на мен не ми е излизала, че е публикувана тази Wink sorry

От този сайт не, ние гледаме в сайта на Кауфланд, там по-бързо я качват.

На мен пък онзи ден ми маркираха кърпичките, които са 3 за 1,99 на баркода на единия пакет, т.е. за 1,25. Видях грешката, но нищо не казах на Информация. Моето малко отмъщение към Кауфланд.

# 541
  • Мнения: 7 710
От този сайт не, ние гледаме в сайта на Кауфланд, там по-бързо я качват.
изобщо не ми е излизало, че е публикувана новата брошура, няма значение от кой сайт, никакъв линк нямаше и реших да постна ... за пореден път се извинявам щом е толкова голям проблем ... от сайта на кауфланд имаше линк към списък с промоционални продукти, но не и цяла брошура Wink

# 542
  • Мнения: 1 953
За какво се извинявате като сте права?! Да се извинят на Вас.
Хриси не за първи път се намесва, сякаш темата и е лична.

# 543
  • Мнения: 441
Някой има ли мнение за протектора за матрак от новата брошура Blush

# 544
  • Мнения: 25 753
От този сайт не, ние гледаме в сайта на Кауфланд, там по-бързо я качват.
изобщо не ми е излизало, че е публикувана новата брошура, няма значение от кой сайт, никакъв линк нямаше и реших да постна ... за пореден път се извинявам щом е толкова голям проблем ... от сайта на кауфланд имаше линк към списък с промоционални продукти, но не и цяла брошура Wink
Не беше публикувана брошура, дори обсъждахме лидълските. Спокойно, няма за какво да се извиняваш.

# 545
  • Мнения: 35 115
Много тъпо се получи с тая брошура. Един пъбликувал, друг не видял. Трети казал къде да се гледа, ама четвърти не сме разбрали, щото не следим внимателно..

# 546
  • Мнения: 3 961
За какво се извинявате като сте права?! Да се извинят на Вас.
Хриси не за първи път се намесва, сякаш темата и е лична.

Няма за какво да се извинявам. Точно ти публикува линковете. Голяма работа, че не е за брошурата точно. Видях, че два линка има публикувани, не съм ги заглеждала точно, защото си имам хартиена и не ми е трябвало.

Не знам защо някои хора така се докачат от нищо.

# 547
  • Мнения: 1 953
Както не всички имат в близост магазини Лидъл, така и не всички имат хартиена брошура. Ако някои успяват да се справят с дадените линкове и да разгледат какво ще има следващата седмица, други не могат.

# 548
  • Мнения: 3 961
Добре, съгласна.

# 549
  • Мнения: 858
Здравейте!
Днес се сдобих с възглавницата на Тед с лавандула, но не е моята. В какъв срок мога да я върна?

# 550
  • Мнения: 797
Мнения за фритюрника на Тефал Актифрай ? Как е като цена, ако го имате ползвате ли го редовно, чудя му се отдавна, но се притеснявам, ако няма да го ползвам често, да не стане поредния ел.уред , който си стои в някой шкаф. Нямам наблюдения върху цената, добра ли е? Има време да се чудя до четвъртък... А и дали щ се е добера до някоя бройка?! Thinking

# 551
  • Мнения: 27 577
Здравейте!
Днес се сдобих с възглавницата на Тед с лавандула, но не е моята. В какъв срок мога да я върна?
Преди срока за връщане беше 14 дни, не съм сигурна сега как е? Rolling Eyes
Относно брошурата и линковете- на мен един или два от линковете не ми се отвориха. Rolling Eyes Тези които бяха пуснати най-напред- затова реших, че се пускат пак. Simple Smile
Общо взето, нищо интересно следващата седмица и за мен. Mr. Green

# 552
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Срока мисля,че си остана същия до 14 дни.
Брошурата и линковете и мен не ми се отвориха,но пък получих днеска хартиената и я разгледах и наистина няма кои знае какво интересно.
Баба ми е замрънкала за духалка да и купя от К,но и казах,че няма да я огрее.И това,защото каквото съм купила досега от там или не работи,или се разваля много бързо.

# 553
  • Мнения: 503
Здравейте!
Днес се сдобих с възглавницата на Тед с лавандула, но не е моята. В какъв срок мога да я върна?
Защо не е вашата?

# 554
  • Мнения: 858
Здравейте!
Днес се сдобих с възглавницата на Тед с лавандула, но не е моята. В какъв срок мога да я върна?
Защо не е вашата?

Защото от години  спя на анатомична мемори,  реших да пробвам и тази, която не е анатомична.Иначе е много приятна на допир, добра  височина, но е ,,равна'' .

Общи условия

Активация на акаунт