Кауфланд - тема 32

  • 66 223
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 397
Не съм съгласен, че е веригата. Я да пробват това да го направят в Чехия, Унгария или не дай си боже в Австрия или Гемания. Вднага идват едни лелки и 20 000 евро, 40 000 евро глобичка та такива опити ще им излязат златни шоколадите.

# 661
  • Мнения: 25 847
Не съм съгласен, че е веригата. Я да пробват това да го направят в Чехия, Унгария или не дай си боже в Австрия или Гемания. Вднага идват едни лелки и 20 000 евро, 40 000 евро глобичка та такива опити ще им излязат златни шоколадите.
Не мисля, че го правят на местно ниво (филиал). Но съм съгласна, че в държви със сериозен регламент не си правяш шегички с клиентите.

# 662
  • Мнения: 54 859
И аз не ги защитавам, но при недостигът на кадри, наемат когото могат и очевидно това не са най-съвестните и грамотни хора.

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 447
Някой има ли, който да е купил коледна елха от Кауфланд?
Хубава ли е, конкретно питам за тези от 150 см, но и отзив за по-големите ще ми свърши работа. Да не е някоя рехава и грозна.

# 664
  • Мнения: 1 524
Мисля, че малко в повече ми идва филмирането с тия конспирации. Факт е, че липсата на работна ръка се отразява навсякъде - наемат, който дойде. И от там са всичките тия грешки, а не защото им провеждат обучение как да мамят клиентите. Че те сигурно половината работещи са с основно образование.

# 665
  • Мнения: 3 760
Че неграмотници има много съм съгласна, но не мога да се съглася, че нисшо ниво персонал взема решение къде и как да се позиционират продуктите. Баш селски номер си е с цел объркване на клиента. Как пък "неволната" грешка никога не е в ущърб на магазина.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Е, не е съвсем така. Аз съм купувала камион с конструктор, на който не му беше сменена цената, на касата се оказа на промоция Crazy Вярно, отдавна беше, но се случват и такива работи.

# 667
  • Мнения: 27
Аз миналата зима купих средна елхичка  и беше много хубава, и обемна

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 447
Аз миналата зима купих средна елхичка  и беше много хубава, и обемна

А от тази марка тяхната ли е - К Класик?

# 669
  • Мнения: 54 859
На мен два пъти са ми подарявали неща.
Един к-т потник с бикини за 0 лв., живи и здрави са още Simple Smile, и една скумрия, 1 кг  за 0,10 лв..

# 670
  • Мнения: 13 635
Ядосах се много, преди малко пазарувах. Хляб със семена вече по-скъп с 0.10 лв.. И с цена "най-ниска" за 2.19

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Ядосах се много, преди малко пазарувах. Хляб със семена вече по-скъп с 0.10 лв.. И с цена "най-ниска" за 2.19
и на камембера са лепнали червен етикет с ниска цена 2,19...той си е толкоз от край време.Явно да ни се набие на очи.

# 672
  • Мнения: 18 039

Преди години дори имаше репортаж или разследване... А бе обясняваха някъде как дори тренират касиерите, ако има 5-6 еднакви артикула, те да ти маркират още 1-2 отгоре. Или при многооо голяма покупка, с много артикули, някой друг случайно да се повтори.
Разчитат на това, че в суматохата или няма да забележиш, или няма да ти се разправя.

[/quotе]

Абсолютно умишлено го правят- примерно 10 пакетчета 3в 1, не ги маркират 10 Х...., а всяко се сканира? Защо? Аз лично винаги си проверявам, много лъжат, и там , и в Била...

# 673
  • shumen
  • Мнения: 18 207
Аз,ако бях щях да го върна шоколада.

# 674
  • Мнения: 25 847
Аз,ако бях щях да го върна шоколада.
Не. Трябваше да снимам стелажа с етикета, но уви.
Бързах и така...

Общи условия

Активация на акаунт