Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 24 тема

  • 78 860
  • 753
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 385
Мнение за липосукция нямам,ама за раждане имам 😂 Аз съм година и половина след раждане,корем нямам вече,но имам кожа... Когато съм права корема ми е залепен на гърба,ама седна ли се сгъва на сто места. Та исках да кажа,че за наше съжаление явно нещата стават по-бавно,отколкото ни се иска  Simple Smile Според мен изчакай още време,рано е за интервенция Simple Smile
Здравейте дами, искам да си направя лазерна липосукция на корема. Вече почти година след раждането не мога да махна досадният шкембак 😀Има доста теми, но всичките са стари, за това си позволявам да пусна нова тема. Интересувам се от резултатите (дали си заслужава), до имена на лекари и клиники. Пишат, че е безболезнено, но чесно казано ме съмнява да е така.
Моля, ако някои е по-запознат да изкаже мнение, съвет...
Благодаря 🎀

# 646
  • Мнения: 1 123
Е, как ще кажат и препоръчват като ще останат без работа  Joy

Там е работата, че не остават без работа. А пациентите им дават пари напразно, след което опират отново до тяхната работа, за да могат да си движат ръцете и краката.
И това ми го споделят, защото сме близки, а не защото съм им пациент.

За красота пийте каквото си искате. Но като опрат нещата до здраве и финанси, да се рекламират синтетечни добавки за стотици левове на хора с ограничен бюджет и неясно какви съпътстващи страдания ми е меко казано неморално.


Всичко което се приема под някаква форма е  "синтетика " , а при хран.добавки  контрола или липсва или е минимален .
Това се опитвахме с MayaaI да кажем .Отделно субективният момент при наличие на заболяване .
Не съм съгластна че е добре да се приема всичко което решим в името на красотата .Защото при повишени нива в организма те са по - скоро вредни а не полезни .Голяма част от добавките съдържат Калций който при продължителен прием втвърдява сърд.клапи .Селенът и цинкът в по - високи дози са токсични , трябва да се изследват преди прием .Цинкът има отношение и към обмяната на витамин А - ретинол, и продуктите му. Така например той участва в протеин, който пренася витамина и в ензим, който го метаболизира и участва активно в фактори определящи хубавият вид на кожата .
Вит.А , Е , D , селен , цинк , магнезиев цитрат , вит .С , вит.В12 - това са важни за кожата добавки , ефекта е в пъти по - добър от прием per os на ХК .А също така са полезни и за доброто функциониране на организма .Но всички те се приемат в определена последователност и форма за да има ефект от тях .А да не са просто хвърлени пари .
Всеки един от тях участва и  играе и ключова, макар и индиректна роля в алкално-киселинното равновесие в организма. В състава на ензимите той подпомага окислително редукционни процеси или пък са  необходими дори и само за нужната конформация на белтъка за достигане на функционалната зрялост на организма .
Спирам до тук .Извинявам се за спама .Но мисля че трябваше да кажа какво аз и MayaaI имахме предвид .



# 647
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Задавам един глупав въпрос, но не ми е ясно😊  как стават нещата. Като си запиша час за консултация, може ли да ми поставят филъри тогава или отново трябва да чакам за нов час? Благодаря.

# 648
  • София
  • Мнения: 4 714
nkv_sz, благодаря! bouquet
То верно, се опитваме...
Къде-къде по-яко е да кажеш как си пил колаген и ти "светнала" кожата от него.
Специално за видовете колаген съм плащала за да изтегля инфото, ама що ли пък някой да чуе???
То само тук да беше...
Затова и спрях да чета и пиша тук доста време, то кой какво чул и най-вече не разбрал си пише, другите го следват и после: аууу, най-лошо изхарчените ми пари; щото слепия води куция....



  karmacoma , ами що даваш толкова пари за филъри, мезо, ботокс, карай си там на колагена, нали е най-евтин, а ти да вземеш и да се набутваш с толкова пари и време? И едно мезо не е 500 лв, от къде са тия цифри, не знам.

Хем пишеш, че не разбираш, хем опонираш. ooooh!


Написала съм за колаген тип 1 и 3 с цел да помогна и най-вече защото разбирам.
Явно няма нужда. Пийте си там каквото искате.

# 649
  • Мнения: 1 123
Това е от фирмата производител Allergan :

JUVÉDERM® VOLITE не е мезотерапия ! Това е продукт, който хидратира в дълбочина и дълготрайно, като същевременно позволява на кожата да бъде стегната, сочна и плътна. VOLITE отлично подготвя кожата за последващи терапии за възстановяване на загубеният обем с филъри.

И за разлика от мезотерапията той се поставя на по - голяма дълбочина .Неговата цена в началото беше 700 лв.( преди около 2 години ) сега е около 450/500лв..

# 650
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
nkv_sz, благодаря! bouquet
То верно, се опитваме...
Къде-къде по-яко е да кажеш как си пил колаген и ти "светнала" кожата от него.
Специално за видовете колаген съм плащала за да изтегля инфото, ама що ли пък някой да чуе???
То само тук да беше...
Затова и спрях да чета и пиша тук доста време, то кой какво чул и най-вече не разбрал си пише, другите го следват и после: аууу, най-лошо изхарчените ми пари; щото слепия води куция....



  karmacoma , ами що даваш толкова пари за филъри, мезо, ботокс, карай си там на колагена, нали е най-евтин, а ти да вземеш и да се набутваш с толкова пари и време? И едно мезо не е 500 лв, от къде са тия цифри, не знам.

Хем пишеш, че не разбираш, хем опонираш. ooooh!


Написала съм за колаген тип 1 и 3 с цел да помогна и най-вече защото разбирам.
Явно няма нужда. Пийте си там каквото искате.
Не разбирам как действа точно в организма, не съм се интересувала толкова подробно, колкото теб! Разбирам, че все пак действа, защото го виждам. А какво виждам и какво не, моля не ми казвай.Може би отзивите на над 4 хиляди човека в сайта на ихерб специално за този продукт са манипулирани , а може би платени.
 Колко смяташ че ще ти излязат няколко поредни мезотерапии, щото то не става с една?
Някой, чел много теория, се опитва да убеди някого, който вижда ефект, че такъв няма, щото в теорията си твърди, че не действа. Ами, хайде, няма нужда!

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 12:08 от karmacoma

# 651
  • Мнения: 332
Благодаря за бързият отговор.
Досега четох старите коме тари и вече се замислям за корекция и на устните 😆
Четох доста коме тари за класическата липосукция, хич не съм очарована.
Надявам се да правят лазерна на корем (защото е голяма зона) и да си заслужава.
Ви аги съм била готина мацка, а сега не мога да се търпя 😢
Мнение за липосукция нямам,ама за раждане имам 😂 Аз съм година и половина след раждане,корем нямам вече,но имам кожа... Когато съм права корема ми е залепен на гърба,ама седна ли се сгъва на сто места. Та исках да кажа,че за наше съжаление явно нещата стават по-бавно,отколкото ни се иска  Simple Smile Според мен изчакай още време,рано е за интервенция Simple Smile
Здравейте дами, искам да си направя лазерна липосукция на корема. Вече почти година след раждането не мога да махна досадният шкембак 😀Има доста теми, но всичките са стари, за това си позволявам да пусна нова тема. Интересувам се от резултатите (дали си заслужава), до имена на лекари и клиники. Пишат, че е безболезнено, но чесно казано ме съмнява да е така.
Моля, ако някои е по-запознат да изкаже мнение, съвет...
Благодаря 🎀

# 652
  • Мнения: 5 083
Задавам един глупав въпрос, но не ми е ясно😊  как стават нещата. Като си запиша час за консултация, може ли да ми поставят филъри тогава или отново трябва да чакам за нов час? Благодаря.
Може веднага.

# 653
  • Мнения: 1 123
,Кarmacoma не се манипулирани мненията нито в Iherb ако отвориш Amazon и там ще има хиляди .Ефекта на ХК го описах по - горе ( няма да се повтарям ) , но с MayaaI се опитваме да кажем че това временно и не съвсем добро решение за кожата .Т.е.решава се симптома за дехидратирана кожа , но след спиране на ХК много бързо има обратна резорбция .
А целият процес на остаряване е синдром ( съвкупност от симптоми ) .За да има траен ефект и за да се задържи дълго ефекта и двете го разглеждаме от позицията на лекари , трябва да се видят всички причини за това и ако може не на 100 % да се стопират .
Това имаше предвид тя с колагена  , също и аз когато изброих витамините .
И ще допълня проблема на остаряването не е само понижаването на ХК в организма ( този ефект моментно го решават добавките с ХК ) .А целта на нашето писане е че трябва да се реши проблема с повишаване на нейният синтез .

# 654
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Съгласна съм ! Процедурите, които правим, също имат временен ефект и не зная до колко е добре за кожата и мускулите на лицето в перспектива, например поставянето на ботокс. Но го правим, нали? Същото се отнася и за филърите. Виждаме доста обезобразени лица от прекаляване с естетични процедури. Цялото това бодене, вкл. и при мезотерапиите, за мен не е много ок. Аз вече споменах, че кожата ми от дупчене е в капиляри, с които в момента се боря.
Да, грижата е комплексна и отново казвам, че при мен видимия ефект е последица и от липса на цигари, и прием на доста повече вода, и липса на стрес, примерно. Не агитирам никого за нищо, просто споделям това, което установявам.  Не съм лекар, нито биолог, а обикновен краен потребител.А всеки за себе си решава и преценява, как да се бори с времето. Благодаря ти, че се включваш винаги адекватно!

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 12:39 от karmacoma

# 655
  • Мнения: 1 123
Съгласна съм ! Процедурите, които правим, също имат временен ефект и не зная до колко е добре за кожата и мускулите на лицето в перспектива, например поставянето на ботокс. Но го правим, нали? Същото се отнася и за филърите. Виждаме доста обезобразени лица от прекаляване с естетични процедури. Аз вече споменах, че кожата ми от дупчене е в капиляри, с които в момента се боря.
Да, грижата е комплексна и отново казвам, че при мен видимия ефект е последица и от липса на цигари, и прием на доста повече вода, и липса на стрес, примерно. Не агитирам никого за нищо, просто споделям това, което установявам.  Не съм лекар, нито биолог, а обикновен краен потребител.А всеки за себе си решава и преценява, как да се бори с времето. Благодаря ти, че се включваш винаги адекватно!

Всичко което изброи е част от комплексният подход - да сме млади и здрави .
За твоите капиляри - причината не е честото боцкане .Пропускливост и чупливост  има при пушачи , браво че си спряла цигарите .Естетически това което правиш ще помогне .Но те ще продължават да се пукат и да  се виждат .Като бивш пушач всеки ден трябва да приемаш вит.С , да видиш дали някъде нямаш инф.процес , ако вземаш противозачатъчни , други медикаменти , тънка  и чуствителна към топло и студена кожа , наследствен фактор , начална розацея .
Това би трябвало да елиминира колегата който третира при теб капилярите .
И тук пак ще вмъкна MayaaI е ролята на колагена , в последните години се доказва че липсата на колаген прави съдовата стена чуплива и трябва да се взема .И ефекта в/у кожата е по - добър от ХК но е по - бавен във времето .
Друг проблем също е локалният анестетик който се слага и дезинфектанта преди манипулация , те също увреждат финните стени на капилярите .

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 12:56 от nkv_sz

# 656
  • Мнения: 1 248
,Кarmacoma не се манипулирани мненията нито в Iherb ако отвориш Amazon и там ще има хиляди .Ефекта на ХК го описах по - горе ( няма да се повтарям ) , но с MayaaI се опитваме да кажем че това временно и не съвсем добро решение за кожата .Т.е.решава се симптома за дехидратирана кожа , но след спиране на ХК много бързо има обратна резорбция .
А целият процес на остаряване е синдром ( съвкупност от симптоми ) .За да има траен ефект и за да се задържи дълго ефекта и двете го разглеждаме от позицията на лекари , трябва да се видят всички причини за това и ако може не на 100 % да се стопират .
Това имаше предвид тя с колагена  , също и аз когато изброих витамините .
И ще допълня проблема на остаряването не е само понижаването на ХК в организма ( този ефект моментно го решават добавките с ХК ) .А целта на нашето писане е че трябва да се реши проблема с повишаване на нейният синтез .
Много ти благодаря за компетентното мнение.Моля предвид всички манипулации които направих до момента и възрастта ми разбира се - какви витамини да си взема?Благодаря предваритлно!

# 657
  • София
  • Мнения: 326
Nkv- от чисто любопитство - ти какъв лекар си? Blush

Alena - дали можеш да споделиш ефект от кремчето за подкожни мазнини?

# 658
  • София
  • Мнения: 3 884
Айде и аз да споделя къде си правя всички процедури от 12 години насам - при Еми Иванова - https://permanentengrim-bg.com/

Правя си при нея филъри (аз лично предпочитам Филорга), мезотерапии, перманентен грим на вежди и устни, мигли. Има една много готина процедура за по-кофти изразени бръчки с нов продукт. Вчера я правих, че челото ми има повече нужда. Като ботоксов филър, но не е ботокс. На принципа на мезотерапия е, но с по-изявени резултати.
Не знам дали да пускам тук снимки. Може би на лични да си пусна инста при интерес. Преди време доста дълго поддържах темата за перманентния грим на веждите, когато беше рядкост преди 12 години. Така или иначе препоръчвам Еми силно, супер мила е и е много добър спецалист.

Попитах ви на два пъти за bb glow, явно никой не е правил. Аз ще направя другата седмица първата от 3 процедури и ще споделя.

От телефона пиша, дано нямам много грешки 😚


# 659
  • Мнения: 5 083
Тя дерматолог ли е?

Общи условия

Активация на акаунт