Отговори
# 15
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ели съжалявам за загубата ти и напълно те разбирам. Аз загубих мама по същия начин, боли адски много......... Нямам думи, просто те прегръщам.......

# 16
  • Мнения: 4 473
Мъката ти е безкрайна и за нея надали съществува лек...
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 17
  • Мнения: 4 806
съжалявам за загубата ти
много боли

ще се опитам да изпълня заръката ти...

# 18
  • Мнения: 4 978
днес прегръщах дъщеря си и си мислех, че преди години така ме е прегръщала майка ми... така ме е целувала и галила. така е седяла и ме е гледала как спя... така е боледувала и плакала, когато мен ме е боляло..
така ще я боли и дъщеря ми след години,когато аз си отида. остава да се надявам между нас да няма неидозказани слова...

аз още не мога да повярвам, че не мога вече да и кажа колко я обичам и колко ми трябва.. и че не мога да го чуя и от нея... но вие можете!

момичета, кажете на майките си, че ги обичате... заради мене... защото аз не успях да го направя.. а трябваше..

Ели, съжалявам ... и аз загубих мама преди 7 месеца, малко преди да се роди Фани и винаги ще се обвинявам, че не съм успяла да й кажа колко много я обичам, че не можа да види внучката си. Ужасно ми липсва всеки ден от живота ми и изпитвам физическа болка от това ........

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Моите съболезнования!

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Моите съболезнования
Пожелавам ти много сила

# 21
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Много съжалявам за загубата Ви,много е трудно да се приеме загубата на близък човек.Много се страхувам от деня,в който и аз ще изпитам същото.
Приеми една силна прегръдка от мен. Hug

# 22
  • Мнения: 750
Моите искрени съболезнования.
Сигурна съм, че майка ти винаги е знаела колко я обичаш. Думите не винаги са най-важното.

# 23
  • Мнения: 1 150
Съжалявам за загубата, майка ти беше прекрасен човек. Ти винаги си я описвала, като силна и весела личност, помния такава.
Нека почива в мир  Praynig
Ели, миличка прегръщам те силно. Знам, че много боли, дръж се, бъди силна, Ати има нужда от теб.
Знай, че винаги можеш да разчиташ на мен.

# 24
  • Мнения: 730
Моите съболезнования,наистина това е огромна загуба,не искам и да си помисля,че някой ден любимата ми мама ще си отиде,просто нямам по-добра приятелка от нея,обожавам я Heart Eyes

Направо незнам какво да ти кажа освен,че тя със сигурност знае колко си я обичала,много ми стана мъчно Cry

# 25
  • Мнения: 238
Съжалявам, Ели!

Но бъди сигурна, че майка ти е знаела, че ти я обичаш! И винаги ще го знае!

# 26
  • София
  • Мнения: 625
Съжалявам Ели......... Cry

# 27
  • София
  • Мнения: 2 100
просто нямам думи.............. Cry

# 28
  • Мнения: 3 091
Eли, моите съболезнования за ужасната загуба!  Praynig

# 29
  • Варна
  • Мнения: 567
Моята майка почина преди 7 години в ръцете ми. Не знаех къде се намирам, не бях на себе си. Но винаги след това като сещам за нея, аз не плача, напротив гордея се с нея. С това какъв човек беше, колко приятели имаше, колко много хора я обичаха и уважаваха и го показваха. Радвам  се, че след 7 години всички си я спомнят и не са я забравили.
Когато ходя на гробищата, аз й отивам все едно на гости, разказвам й основно хубавите неща, тези на които знам, че би се зарадвала; тези, които биха я накарали да се гордее с мен. Аз вярвам, че тя ме чува, където и да в момента  Hug
Това е моят начин да се справя с болката, да не се самосъжалявам и да вярвам, че майка ми сега е добре, там някъде....

Общи условия

Активация на акаунт