Добър ендокринолог в София - 2

  • 135 209
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 351
Здравейте,
Търся АГ-ендокринолог, за дъщеря ми(17 г.). Ако някой може да препоръча добър специалист, ще съм много благодарна Simple Smile
Препоръчаха ми д-р Георги Коларов, но чета доста негативни мнения за него.

Благодаря предварително
Най-добрия в България аг-ендокринолог е д-р Николай Генов от МЦ"Панацея " в София. Само платен прием. Медицинският център се намира срещу арката на Александровска болница.
http://panaceabg.com/info.html

# 226
  • София
  • Мнения: 1 915
И аз да изкажа мнение за д-р Генов- сетих се за него, когато дамата попита за АГ-ендокринолог, но не ѝ го препоръчах, тъй като не съм доволна от него. Повърхностен преглед, малко надменно отношение към пациента, плюс грешна диагноза, която , слава Богу се оказа, че няма нищо общо с реалността.

# 227
  • Мнения: 63
mari10, не знам за какво точно ви трябва гинеколог - ендокринолог. Мога да препоръчам д-р Валентин Лачев, той  е репродуктивен специалист, но е акушер-гинеколог, ендокринолог. Негова пациентка съм с диабет тип 1, заради ин витро процедура. Отделно си колаборират с ендокриноложката ми.

# 228
  • Мнения: 337
Някой има ли впечатления от д-р Нели Петрунова?

# 229
  • Мнения: 989
Момичета, д-р Емил Начев каза на близък, че е за операция на щетовидната жлеза. Дали да търсим още 1 мнение, тъй щато Начев е безспорто добър лекар и все пак... Има ли някой тук, на който Начев е казал, че е за операция, а се е оказало, че не е?

# 230
  • Мнения: X
Винаги 2-ро мнение. Колкото са мненията, че Начев е добър лекар, толкова и че не става вече.

# 231
  • Мнения: 1 091
Здравейте!
Търся телефон на др. Вандева от 25 ДКЦ. Знам,че има частен кабинет, но не знам къде се намира.

# 232
  • Мнения: 964
Моля Ви ако някой има телефон на д-р Асьов  на ми каже
Спешно ми трябва
Благодаря

# 233
  • Мнения: 3 050
Моля Ви ако някой има телефон на д-р Асьов  на ми каже
Спешно ми трябва
Благодаря
Телефон нямам, но мисля ми беше оставил имейла си. Да търся ли или се оправи вече?

# 234
  • Мнения: 580
Моля Ви ако някой има телефон на д-р Асьов  на ми каже
Спешно ми трябва
Благодаря
Телефон нямам, но мисля ми беше оставил имейла си. Да търся ли или се оправи вече?
Само емайл имам и може да Ви дам. За какво става въпрос?

# 235
  • Мнения: 1
Здравейте, нуждая се от имейл на д-р Начев. Някой може ли да ми помогне?

# 236
  • Мнения: 351
Здравейте, нуждая се от имейл на д-р Начев. Някой може ли да ми помогне?
На д-р Емил Начев от "Майчин дом " ли търсите координати ?
enatchev@abv.bg
МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР АКАДЕМИК ИВАН ПЕНЧЕВ ЕООД
Град София, Община Столична, ул. Здраве 2, етаж 1, СБАЛАГ Майчин дом
Телефон: 028956030, 028956020, 028956000
Email: enatchev@abv.bg

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 19:06 от zlatunka80

# 237
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, търся ендокринолог занимаващ се с тиоридни заболявания, който може да прави ехограф или има достъп до кабинет образна диагностика (не лекари занимаващи се с диабет и хипофиза и надбъбречни жлези). Видях, че в Трета клиника по ендокринология в Майчин Дом се занимават точно със щитовидната жкеза. Само, че не мога да разбера кои лекари работят там??? В сайта им пише началник отделение Русанка Ковачева и след това една камара специализанти + ординатор. Бих искала някой сериозен лекар с опит, а не специализанти. Ако някой има информация как стоят нещата, бихте ли ме ориентирали.

# 238
  • Мнения: 351
Здравейте!
Добър диагностик е д-р Емил Начев, който е шеф на Медицински център "Акад. Иван Пенчев". Той работи с ехограф.
https://usbale.org/bg/meditsinski-centar/

# 239
  • Мнения: 989
... и преглежда по цели 2 минути срещу скромните 80 лв.
Нямам нищо против плащането, но поне след прегледа от цели 2 минути да е описал точно какво и как е видял. А то- нищо.... след време нямаш база дори за сравнение....
Здравейте!
Добър диагностик е д-р Емил Начев, който е шеф на Медицински център "Акад. Иван Пенчев". Той работи с ехограф.
https://usbale.org/bg/meditsinski-centar/

Общи условия

Активация на акаунт