Коледни подаръци 2018-2019

  • 101 415
  • 984
  •   1
Отговори
# 825
  • Sofia
  • Мнения: 580
Нищо не ми хрумва за най-важният и оказва се труден подарък - за дъщеря ми -15 години. .А, тя се вълнува и очаква с нетърпение изненадата ! Моля за идеи някакви....няма да се радва на книга, дреха или обувки без нея не смея....

# 826
  • Мнения: 1 228
Адвент календар за душ.

# 827
  • Мнения: 7 776
Ами, аз на тия години се радвах да ми дадат пари да си купя дрехи и разни джуджории. Тогава обаче нямаше ваучери за магазини, а сега има. Но не е много личен подарък, освен ако не отидете после заедно на шопинг. Сестра ми ми правеше такива подаръци,  тя е доста по-голяма от мен и най-любимите ми спомени са да отидем заедно да си напазаруваме дрехи, после да хапнем нещо само двете. Аз ходех много по концерти и билет за някой концерт, на който мнооого искам да ида с приятели, също щеше да ме зарадва. Нещо за телефона или лаптопа - слушалки, колонки, памет, друг аксесоар.

# 828
  • Мнения: 35 187
Или пък планер. Сега нали са много модерни Wink

# 829
  • Мнения: 5 323
Бижу на Рandora.

# 830
  • Варна
  • Мнения: 623
В момента са супер модерни гривните на Nomination. Буквално всяко второ момиче на тази възраст, а и по-голямо, я има. Хвърлете им едно око.

# 831
  • София
  • Мнения: 8 348
Ако успеете да измислите такова,може да е и някакво приключение.
Въпреки че, какво приключение посред зима...

# 832
  • Мнения: 426
Bakerita, моето момиче е на 14г. Луднала е по Здрач, но ти отхвърляш книги. Иска сребърни обици, хубав парфюм. Тъй като отдавна иска някаква животинка в къщи, най накрая се реших и купихме аквариум.
Има и рожден ден на 17--ти и исках да й подарим посещение в Тайна стая, но в нашия град е затворена. Интересно преживяване е.

# 833
  • Мнения: 1 119
Сестра ми е тийн и от няколко години насам и купувам талисмани Пандора за празниците. Първо и взех гривна с 1 и сега си ги събира

# 834
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
За моите племенички тинейджърки взех по една сребърна гривна.

# 835
  • София
  • Мнения: 485
Днес майка ми ми сподели , че на баща ми му трябва топла пижама. Аз вече избрах електрическа самобръсначка, но искам да намеря и пижама, а в сайтовете не се ориентирам в размерите. Може ли някой да сподели ако е виждал някъде дебели, хубави пижами ....

# 836
  • Варна
  • Мнения: 1 958
Здравейте!
Някой ако е загледал тази писта https://www.emag.bg/komplekt-hot-wheels-pista-criss-cross-crash- … earch-Action=view     #Cussing out #Crazy #Crazy

и се е отказал ,тук  има за 40 паунда,тройно по евтина:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01ARGC5F4/ref=ox_sc_act_tit … 9Y6WPTJ&psc=1

Страхотно забавление,взех я на моите Laughing

# 837
  • София
  • Мнения: 39 894
Днес майка ми ми сподели , че на баща ми му трябва топла пижама. Аз вече избрах електрическа самобръсначка, но искам да намеря и пижама, а в сайтовете не се ориентирам в размерите. Може ли някой да сподели ако е виждал някъде дебели, хубави пижами ....
На vienettasecret пижамите са хубави. Аз имам зимна тяхна, но я използвам за домашно облекло. Много е топла. Мъжки не съм купувала.

https://vienettasecret.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D … 0%b0%d0%bc%d0%b8/

# 838
  • София
  • Мнения: 2 854
В момента са супер модерни гривните на Nomination. Буквално всяко второ момиче на тази възраст, а и по-голямо, я има. Хвърлете им едно око.

А какво им е особеното на тия гривни?

# 839
  • Варна
  • Мнения: 623
В момента са супер модерни гривните на Nomination. Буквално всяко второ момиче на тази възраст, а и по-голямо, я има. Хвърлете им едно око.

А какво им е особеното на тия гривни?
Могат да се персонализират чрез смяна на плочките, на мен лично изобщо не ми харесват, но това е на мода в момента сред тийнейджърките. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт