'Bir Umut Yeter' *Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги* тема 13

  • 23 426
  • 736
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 939
 

Призива на Tolgahan Sayışman за спешна подкрепа!
13 октомври 2018 събота, 12:22 часа

Толгахан Сайъшман, който се завърна на екрана с новия сериал „Една надежда стига“ на Канал Д, беше критикуван за изпълнението си.

Хазал Субашъ и Есра Билгич се изправиха пред още по-нисък рейтинг с по-слабото си представяне.

Предишния ден Сайъшман беше хванат от камерите, докато напускаше известно място в Акеркес.

Толгахан каза, че е излязъл от бизнес среща с приятел и тъй като имал спешна среща, той поиска  разрешение от журналистите и  се оттегли с луксозната си кола. Спортното облекло на Сайъшман направи силно впечатление и привлече вниманието.


# 76
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Актрисата, която играе приятелката на Елиф, забравих имената и в сериала дори, ми е много сладка и една такава позитивна. Дали пък няма да пламне нещо мимолетно между нея и Танер?
Еми, както винаги благодаря, въпреки, че се броим на пръстите на двете ръце в темата е толкова уютно и спокойно, както в никоя друга тема. Няма чак такава толерантност като нашата и честно не разбирам защо, гледаме едно и също, но виждаме различно и всяка споделя своето впечатление, какво по хубаво от това Innocent

# 77
  • Мнения: 13 939


   Велви, аз също си мисля, че между Танер и това момиче ще пламне искрата на любовта. Между другото много ми харесва Танер - актьорът  Cem Uçan успява да пресъздаде много живо образа на този отрицателен герой!
    Damla - сестрата на Дерия също ми е много симпатична. Внася цвят в сериала - жизнена, непокорна, много позитивна! Дали пък тя няма да завърти главата на брата на Елиф. Имам някакво такова усещане! Но ще видим!

      


# 78
  • Мнения: 3 373
Irmak Örnek


Играе и в сериала Искрите на отмъщението с Туба и Къванч в ролята на приятелката от детинство на главната героиня. Същото такова добро и слънчево излъчване има и там.
На 31 години е, висока 1.70 см и тежи 50 кг. Има приятел, Cihan Asar, театрален декоратор, обичат котки.

# 79
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Ирмак беше да, аз от Дръзки и красиви много я харесах, толкова естествена и непринудена, внася настроение в тази тежка драма.
О, да и за Дамла забравих, колкото и да ми антипатична самата актриса героинята и до момента ми допада.
Танер/Джем също се справя перфекно, е, не е от любимият ми тип мъже, но успявам да го приема.
И да споделя, снощи се загредах в "Не пускай ръката ми", отново драма, Цвети май  го гледаше, отсъмнах обляна в сълзи, много ви допаднаха и Алп, и Алина, невероятна игра, добър сценарий, най накрая нещо стойностно да си запълвам времето от събота до събота 😊.

# 80
  • Мнения: 3 373
Продължавам да гледам "Не пускай ръката ми", от даваната предната неделя 11 серия действието стана по-динамично и  интересно.





И в този сериал има един сладък Мерт

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 18:24 от Цвети &

# 81
  • Мнения: 3 373
От Толга-гълъб надежда за неговия сериал или за клипа на Алмеда?






# 82
  • Мнения: 13 939

    Цвети, благодаря ти за информацията, която пусна за Irmak Örnek. Аз не съм гледала нищо с нея, но ми е интересна като образ в сериала "Една надежда стига".
    "Не пускай ръката ми" - доста се говори за  Алп и Алина, но него ще го гледам, когато приключи. Вие ще ми разкажете края и тогава ще го мисля.
     Не обичам да гледам сериал в "движение". Не обичам да чакам, да се кахъря за героите, за рейтинг, за сценарий ... изобщо падам си по готовите продукции! Сядам и гледам, когато ми хареса нещо и съм осъмвала пред компютъра. Ако не участваше Толгахан сигурно щях търпеливо да чакам да бъде заснет целия сериал, да го пуснат с руски или бг. субтитри и тогава да се наслаждавам на всичко!
    Но заради маминия хубавец се подлагам на тази инквизиция!
От Толга-гълъб надежда за неговия сериал или за клипа на Алмеда?
     Дано надеждата е за нашата НАДЕЖДА, а Алмеда не искам да я чувам днес, че както ми е нервно, сигурно ще й избода очите! Imp

      Днес ми е ден за Йълмаз Карабей, а нощес ще се успокоявам с Ийт и Нур Козан и "Сега и завинаги"


      

# 83
  • Мнения: 10 453
Привет!!



..още малко красота с Амине



..и Толгахан



Revolving Hearts

# 84
  • Мнения: 3 373
Еми, аз тази нощ осъмнах до 6 часа със Сега и завинаги, 1-10 серии на един дъх, много са ми сладки и нежни, и объркани, и горди, и състрадателни, и добри, и весели и тъжни, и влюбени, и отчаяни и вярващи, и млади и красиви, и........





# 85
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Явно снощи всички не сме спали. Аз успях да изгледам 5 епизода от Не пускай ръката ми, иначе със Сега и Завинаги наближавам един от любимите епизоди на яхтата, оставила съм си го за десерт след днешната предстояща драма. Само едно ме притеснява, да не би Йълмаз да признае на Елиф коя е истинската майка на Умут чак в края на епизода, че голямо чакане ще падне до другата събота за реакцията и, а ми е много любопитно.
Някой знае ли нещо за този сериал Шампион, или може би е неосъществен проект 🤔, така като нищо не разбирам чок зор 😂

# 86
# 87
  • Мнения: 13 939
Някой знае ли нещо за този сериал Шампион, или може би е неосъществен проект 🤔, така като нищо не разбирам чок зор 😂
    Велви, ти доста ме заинтригува с този сериал. не съм чувала нищо, но ще поровя, за да разбера за какво иде реч!

    

   

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 18:41 от Emiliya

# 88
  • Мнения: 3 373




Зад кадър


Нур чака Ийт


а той вечеря с бившата си жена




# 89
  • Мнения: 13 939

  В очакване на "Една надежда стига" - кадри от предстоящия епизод!







Общи условия

Активация на акаунт