АПРИЛчето с ръчички и крачета шава, а тумбакът вече го издава. - ТЕМА 3

  • 40 233
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 275
Здравейте мамчета, аз пък да се оплача. Хвана ме хрема и гърлото ме дере и незнам какво да правя. Попринцип за гърлото не ме бърка да не пия нищо ще издържа, но този нос не мога да го търпя, вечер не мога да спя побърквам се и незнам дали мига да си слагам капки и ако мога какви да са...
И аз усещам бебка всяка вечер понякога и през деня много е буйна, но когато си сложа ръката спира.

# 541
  • София, България
  • Мнения: 3 623
QUIXX спрей можеш да си вземеш Simple Smile

# 542
  • Мнения: 275
QUIXX спрей можеш да си вземеш Simple Smile
Благодаря ти 😊

# 543
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Само тръпна и аз да не се  разболея, че принципно рядко боледувам, но като се случи винаги ме удря в гърлото и носа и ме държи по няколко седмици. Температура почти никога не вдигам, обаче гърлото няма оправяне. И сега само се пазя... Neutral Face

# 544
  • Мнения: 220
Момичета, ще споделите ли по колко пиете от магнезия. Например биолектра 365 колко таблетки на ден, диаспорал - колко прахчета, магне б6 пак по колко?
Благодаря вии

# 545
  • Мнения: 427
Осцилококцинум сутрин и вечер 3 дни , имфлуцид 3 дни през 2 часа по 1,инфлуназал капки 4 х 2 капки , сироп Lichensed 4 х 1 чаена лъжица, както и Хомеовокс през 1 час .Всичко е хомеопатия. Лимон и мен , джинджифил ми казаха да не ям настърган , можел да предизвиквал контракци. Иначе чай с мед , лимон с мед , на топло и почивка.

# 546
  • Мнения: 683
Как противопоказен? Джинджифиловият чай дори е препоръчителен.

# 547
  • Мнения: 427
Как противопоказен? Джинджифиловият чай дори е препоръчителен.
Настърган джинджифил не бил много препоръчителен,  на чай няма проблем . Явно като е суров може да идва силничък , нямам идея. Лекарката ми ми го каза, въпреки , че аз много обичам джинджифил.

# 548
  • Мнения: 96
Аз преди 2 седмици бях болна, ходих до личната и ми изписа детски сироп за кашлица, бебешки спрей за носа и прополки. Но като цяло много трябва да се пазим, АГ каза ако усетя че пак започвам да се разболявам, да пия по 2 Биозин мама на ден, за да подсилвам организма.

# 549
  • Мнения: 381
За магнезия пия магнерот заради ускорен пулс още преди забременя, а сега го пия 3х1 заради крампи и контракции.

# 550
  • Мнения: 687
Аз от магнезия Биоелектрата 2х1 и сега започнах махне Б6 пак сутрин и вечер след храна. Това е аз ги сменям всеки път двете и ми е добре.

# 551
  • Мнения: 1 093
Само тръпна и аз да не се  разболея, че принципно рядко боледувам, но като се случи винаги ме удря в гърлото и носа и ме държи по няколко седмици. Температура почти никога не вдигам, обаче гърлото няма оправяне. И сега само се пазя... Neutral Face
Аз съм същата. А как се пазиш?
Мен ме карат да си работя от вкъщи, а тана не.ми се.иска още....

# 552
  • София
  • Мнения: 385
За разболяването да споделя - снощи и аз бях на път да се разболея, как ще издържа още седмица и половина преди да започна да си работя от къщи не знам..
Та бях се трупирала, едвам си направих чай с мед и лимон и реших да включа малко по-тежка артилерия - чесън, от българския, адски лют, едвам се сдъвква дори с хляб. Но днес съм ок Simple Smile

За пъпките - ще пробвам да видя като спра палмърса дали ще изчезнат сами.

За усещанията - снощи и днес усещам нещо, но като ми е първа бременност няма как да съм сигурна, трябва да мине още време. Не се притеснявам Simple Smile

# 553
  • Мнения: 1 093
Понеже виждам че някои работите от вкъщи,за да не се разболявате ли, или по др причини? На мен ми предложиха ако искам този вариант, но ще се депресирам ужасно много.

# 554
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Аз съм същата. А как се пазиш?
Мен ме карат да си работя от вкъщи, а тана не.ми се.иска още....

Ми... Как... Трудно 😅 но аз работя в малък офис и само ходя и питам дали има някой болен 😂 Ако някой е болен го моля да си отиде вкъщи, ако не аз си отивам. Не мога да рискувам и не ме интересува дали ще си използвам отпуска или не. Важно ми е да съм здрава. За момента успявам, но мисля, че няма начин да не се разболея поне веднъж тая зима. Пия и Биозин, но не знам дали помага. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт