На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 20

  • 77 350
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Благодаря за темата!
Записвам се и аз, че на 20 предстой пак ходене!

# 16
  • Мнения: 380
Благодаря за темата, записвам се и аз понеже мислим скоро да посетим Одрин.

# 17
  • Мнения: 1 141
Здравейте, дами, предстои ни ходене до Одрин. Нямам големи очаквания за покупки, по-скоро е с цел разходка, хапване и малко разнообразие. Тоест не смятам да прекарам цялото време, обикаляйки по магазините.
Все пак обаче може и да купим нещо - перилни и почистващи препарати, турски сладкиши, нещо друго, знам ли.
Та в тази връзка искам да ви попитам къде според вас е по-изгодно да се пазарува - на складовете или в МОЛ-а. Ако въобще е възможно да се отговори така общо.

# 18
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 769
Някои неща от складовете, други от МОЛ-а. Гледаш актуалните брошури тук: https://www.ebrosur.com/edirne и сравняваш цените на място. Много е относително - понякога е по-изгодно на борсите, друг път в магазините, някои неща на пазара.

# 19
  • Мнения: 150
Здравейте! Искам да попитам дали има някой, който скоро ще пътува до Одрин, който би ми направил една услуга - става дума за замяна на закупени детски обувки от магазин FLO? Не съм уцелила правилния номер, а скоро май няма да имам път натам...Ще се радвам, ако има някой отзовал се. Благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 316
Бихте ли обяснили как се стига до мол Ераста, като се тръгва от паркинга пред Селимие джамия? Искам да понакупим дрехи от  Н&M . Разбарах, че само в този мол има Н&M, а ще бъдем с екскурзия и ще трябва бързо да го намерим. Може ли някакъв линк с актуална информация за цените?

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Синарич,
Още веднъж благодаря за темата bouquet bouquet
Незнам защо поста ми със благодарското за темата е изчезнал. newsm78
Гледам, гледам, че не ми излизат съобщения за темата, а също и за още една тема
в която пиша newsm78

# 22
  • Мнения: 711
Здравейте! Някой знае ли как се води в Турция калциев глюконат ампули, активната му съставка е ATC (A12AA03), но не го намирам.

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам на кой пазар си струва повече на съботния в Лозенград или на петъчния в Одрин... Предимно за дрехи и перилни препарати...Благодаря Simple Smile

# 24
  • Мнения: 320
Да попитам за отстъпката в Derimod, когато се върне кожено яке. Някой връщал ли е и дали правят отстъпка от новата покупка?

# 25
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте, искам да попитам на кой пазар си струва повече на съботния в Лозенград или на петъчния в Одрин... Предимно за дрехи и перилни препарати...Благодаря Simple Smile
Петъчният пазар в Одрин. А перилните препарати може да си купите от борсите, които са близо до пазара или от някой магазин като Кипа, Мигрос...

Делтичке, явно са трили коментари, защото вчера вечерта бяха три страници, а сега сме пак на втора.

# 26
  • Мнения: 2
Благодарско Sinara Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Бихте ли обяснили как се стига до мол Ераста, като се тръгва от паркинга пред Селимие джамия? Искам да понакупим дрехи от  Н&M . Разбарах, че само в този мол има Н&M, а ще бъдем с екскурзия и ще трябва бързо да го намерим. Може ли някакъв линк с актуална информация за цените?

Ераста е на главния булевард, след кръстовището на Карфура. В Хм e изгодно заради ниската лира. Да речем промоцията 3 за 2 е 2х35лири(взимаш 3) - 70лири. Т.е. за 20лв може да вземеш 3бр долнища да речем. Друг е въпроса,че номера,който аз търсих(128) беше тотално обран - 1бр от един цвят само изрових. Та,като цяло,заслужава си.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Здравейте! Някой знае ли как се води в Турция калциев глюконат ампули, активната му съставка е ATC (A12AA03), но не го намирам.

При положение, че си извадила номера на активното вещество, наистина си свършила 2/3 от работата...
Скрит текст:
Какво те затрудни в останалото? Когато не става с името, търсиш с номера в търсачката в сайта.
Ето в долния край на страницата медикаментите, съдържащи калциев глюконат и калциев левулинат (също съдържим в ампулите тук). Друг е въпросът, че не мога да добия ясна представа за съдържанието на калция в милиграми, спрямо нашия. Иначе пак са ампули по 10 мл и цената им е доста по-добра (4-5 пъти по-ниска) от тукашната.

П.П. Намерих...
Скрит текст:
И трите вида медикаменти съдържат: Kalsiyum glukonat monohidrat 225 mg и Kalsiyum levülinat dihidrat 572 mg, докато нашият съдържа: калциев глюконат монохидрат 760 mg, калциев левулинат дихидрат 164 mg. Да нашият пише, че съдържимото е еквивалент на 89,4 mg калций в 10 ml инжекционен разтвор, докато за турския подобно приравняване не откривам.

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 11:31 от beljata

# 29
  • Мнения: 53
Търся мнение за туршията в Одрин !Моля за препоръки !

Общи условия

Активация на акаунт