На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 20

  • 77 372
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 763
Момичета , има ли някой  превозвач или  да познавате някой живеещ в Турция на чиито адрес мога да използвам  като адрес за доставка две поръчки от сайтове
.
Тъй като нямам път натам , а нещата са за подаръци / аз ще ги платя , трябва ми само адрес за доставка и съответно след това да ги докара до тук  до Бг / сайтовете не изпращат извън Турция /.

Как да процедирам , ще се радвам на помощ ! ..

# 181
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 596
alethea ,пиши на Халим,той ще ти свърши работа.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Набързо и моето впечатление. Вчера сутринта в 8:40 на КА чакахме 2 часа. Веднага отидохме в Ераста и може би прекалено се бях стегнала за голяма навалица, но нямаше много хора, когато паркирахме на втория етаж паркингът беше почти празен. След това отидохме в Кипа -доста се беше поизпразнило, но все пак взехме по нещо. Ходихме за мебели и накрая в Марги и в 9 бяхме на границата - чакахме 1,30м.
В края на април бяхме пак в Одрин. Тогава по мое мнение направихме по-добър пазар, а сега са вдигнали цените. Обувки, които взехме тогава за 28лв. сега излизаха към 35лв. В Кипа доста изпразнено и малък асортимент. В магазините в Ераста, всичко нахвърляно, все едно си в магазин втора ръка. Бяхме с определена цел - за чаршафи, тигани и пр. за нова къща и успяхме да вземем каквото търсихме на добра цена, но впечатлението ми е , че с падането на лирата са вдигнали цените.
Имам питане, някой знае ли за фирма или човек, който извършва доставки на мебели от Одрин? В единия магазин ни поискаха 250 евро, което по цените за които съм чувала е почти двойно и обезмисля покупката.

# 183
  • Мнения: 775
Скрит текст:
Набързо и моето впечатление. Вчера сутринта в 8:40 на КА чакахме 2 часа. Веднага отидохме в Ераста и може би прекалено се бях стегнала за голяма навалица, но нямаше много хора, когато паркирахме на втория етаж паркингът беше почти празен. След това отидохме в Кипа -доста се беше поизпразнило, но все пак взехме по нещо. Ходихме за мебели и накрая в Марги и в 9 бяхме на границата - чакахме 1,30м.
В края на април бяхме пак в Одрин. Тогава по мое мнение направихме по-добър пазар, а сега са вдигнали цените. Обувки, които взехме тогава за 28лв. сега излизаха към 35лв. В Кипа доста изпразнено и малък асортимент. В магазините в Ераста, всичко нахвърляно, все едно си в магазин втора ръка. Бяхме с определена цел - за чаршафи, тигани и пр. за нова къща и успяхме да вземем каквото търсихме на добра цена, но впечатлението ми е , че с падането на лирата са вдигнали цените.
Имам питане, някой знае ли за фирма или човек, който извършва доставки на мебели от Одрин? В единия магазин ни поискаха 250 евро, което по цените за които съм чувала е почти двойно и обезмисля покупката.

[/quote]

имам познат с vw transporter ако ще върши работа ?

# 184
  • Мнения: 2 033
.Но постоянно на картата ми дава за най пряк пътя Бургас-Средец-Елхово.Някой минавал ли го е?Просто Ямбол-Елхово е с много лошо качество и си мисля другия път да го пропусна минавайки през Средец,но незнам там как е?😉
Ние винаги минаваме от Бургас през Средец и Елхово, пътят е в отлично състояние.

Аз да ви питам, този течният сапун на пяна, установи ли се пяната от малкото шишенце ли става или от самият сапун? Питам, понеже последният път, когато ходихме, беше някаква адска лудница в неделя и сапунът беше свършил, имаше останало едно шише без малкото(явно някой си го е харесал) и човекът каза, че ставало във всякакво малко шише с помпа, пък и ми го намали, та се навих да го взема, но сега пък нямам свободно малко да пробвам.( Изненадах ли Ви с този интересен въпрос? Simple Smile Simple Smile Simple Smile )

# 185
  • Мнения: 91
Сапунът на пяна в началото на септември и аз го взех за 17.50 лири. Пробвах в друго шише, но не стана. Имам свободно шише, не използвано, ако искаш пиши на ЛС, мога да ти го изпратя по Еконт.

# 186
  • Мнения: 5 076

Мен не ме изненадваш, не за първи път се повдига този въпрос. Някой твърдеше, че можело и с друг течен сапун да се случи магията. Помпата правила ефекта. Но преразказвам. Аз никога не съм ползвала такъв сапун, не бих си и взела Simple Smile

# 187
  • София
  • Мнения: 435
Въпрос към пътувалите до Одрин тия дни - появи ли се на борсите течният Ariel за петна и лекета? Последният път взех друг, но Ариелът е много по-добър.

Миналата събота бяхме там и питахме, казаха че са го спрели от призводство.

# 188
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Аз имам само детски сапун на пяна, но забелязах, че той не е с консистенцията на другите - значително по-рядък е. Ако пък ставаше с всякаква помпа, сигурно нямаше да го продават в такава конфигурация. Та, струва ми се, че и течността, и помпата, са по-специфични.
И обратното питане е интересно - обикновен течен сапун (предвид горното - вероятно разреден) ще става ли на пяна с тази помпа?
Като имам под ръка всичко необходимо, ще експериментирам.

За посудата... В момента ползвам тенджера, марка МЕНТАР, купена от Мигрос. На промоция излизаше много изгодно. Имам и тиган, с имитиращо камък, но наистина незалепващо покритие, купен от петъчния пазар. Чуден е!
Помня приблизителни цени, но са от преди година и повече, та няма смисъл да ги давам. И двете в лв. излизаха под 20, даже доста под 20.
Марката МЕНТАР често е на промоция в Мигрос (респективно - и в Кипа).

# 189
  • Мнения: 1 039
Помпата прави ефекта всякакъв сапун разреден с малко вода и налят в помпата ще излезе на пяна. Има същите помпи с течност за миене на лице пробвала съм го с разни измиващи гелове с малко вода.

# 190
  • Мнения: 775
някой питаше за ВАНС


 нямат личен магазин
повечето се продават в нета
може да се намерят съкратени модели в boyner  ако има такъв в моловоте в Одрин.

Последна редакция: пн, 15 окт 2018, 09:05 от BsrnX

# 191
  • Мнения: 5 386
Не е изненадващ въпросът за помпата и сапуна. Имам и двете- сапун и шише с помпа.  Теч.сапун е рядък, бистър, прозрачен. Ще взема да изпразня и да направя проба с обикновен друг теч.сапун - до довечера. Предполагам, че опитът ще е с отрицателен резултат.  Видима е разликата в консистенцията.
Скрит текст:
Влязох в групите във ФБ- за пазар в Одрин/Едирне - разхвърляна работа, по 5-6 поредни поста с големи букви на платно - "Благодаря за приема", после -напосоки снимки с продукти и под тях някакви коментари - Туй какво е , Откъде го купи,...  Ще ползвам сравнението на потребителката Краси...Ива... - все едно си на битак.

А сега милите и възпитани "пасторки", дето нямат езици на "пепелянки" да се ситуират в тези групи и там да се вихрят - да питат каквото си искат, да им отговарят веднага и каквото там си очакват.

Последна редакция: пн, 15 окт 2018, 11:09 от *Камея

# 192
  • Мнения: 1 317
Къде мога да намеря Финиш гел за съдомиялна и на каква цена. Видях, че има на таблетки, но ползвам гела и ми се иска да купя от него.

# 193
  • Мнения: 775
Къде мога да намеря Финиш гел за съдомиялна и на каква цена. Видях, че има на таблетки, но ползвам гела и ми се иска да купя от него.


На всякаде по магазините
прублизителни цени :

https://www.trendyol.com/finish/bulasik-makinesi-deterjani-hepsi … Y0rQaAkw3EALw_wcB

https://urun.n11.com/sivi-deterjan/finish-classic-1300-ml-bulasi … &gclsrc=aw.ds

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Финиш гел doroty3 има и на борсите, от там съм взимала на една приятелка, но не помня цена. То няма и смисъл Relieved
То ако правеха доставка до БГ турските сайтове, и аз щях редовно да вършея ...... RelaxedRelaxedRelaxed

И извинявам се за невежеството, но искам да попитам на брошурата на А101 пише 18ЕКИМ *  вътре на всяка страница, а преди да отворя каталога пише от 18-24 ЕКИМ . Предполагам на самите странички пише от 18 октомври ....

Последна редакция: пн, 15 окт 2018, 11:41 от KRASI1982

Общи условия

Активация на акаунт