Въпрос към преживелите аборт (и)

  • 2 007
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Абе, трябва да успокояваме нервата по някакъв начин.. С този живот, който водим, я стигнем до пенсия, я не  #Crazy

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сигурно има и други,дано се обадят и те ,че да си спретнем една голяяяма хубава срещичка Laughing!
Айде,ще се прежаля с някоя по-диетична тортичка,пък после ще си я изгладувам Mr. Green!
Междувпрочем аз цяло лято съм отпуска и детето е на градина,така че и през деня ми е удобно/даже повече,щото иначе само търча и се нервя с моя дивак #Crazy!/
Ооо,забравих,към понеделник-вторник пак ще идвам да си взема резултатите от ЧХГ-то.Някой навит за тогава?

# 17
  • Мнения: 17
АЗ Grinning.
Само кажи кога

# 18
  • Мнения: 479
Аз няма да мога да прескоча, в неделя се върнахме от болярския край  Cry

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пиера,само да разбера кога са ми готови резултатите.Пуснах го вчера и ми казаха,че ще стане за една седмица.Ще проверявам по интернет и като видя,че е готово ще ти пиша/може и на лични/ и ще дойда в Търново да си взема резултата и да се видим.Меисля си,че най-късно до вторник ще е готово...

# 20
Здравейте Simple Smile
Имам един въпрос. Имам 2 спонтанни аборта, както доста други момичета. Незнам дали е от това, но станах доста нервна... Не мога да се позная.. Въпросът ми е, дали и при вас е така? Забелязахте ли промяна в емоционалното си състояние след аборта (абортите) ? Sad
Аз съм с 3, вече причината е ясна, но съм си адски крива...

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Момичета аз съм с два, ама на третия път стана и родих здраво момиченче.Бях направо откачила, такава черногледка бях станала! и знаете ли, не знам дали ще ми повярвате, но след двата аборта чак когато започнах да си връщам предишното спокойствие и радост от живота забременях и износих детето!Така че, пожелавам ви кураж , бъдете силни, след лошото винаги идва добро!Стискам палци на всички да ви се случи хубавото!

# 22
Момичета аз съм с два, ама на третия път стана и родих здраво момиченче.Бях направо откачила, такава черногледка бях станала! и знаете ли, не знам дали ще ми повярвате, но след двата аборта чак когато започнах да си връщам предишното спокойствие и радост от живота забременях и износих детето!Така че, пожелавам ви кураж , бъдете силни, след лошото винаги идва добро!Стискам палци на всички да ви се случи хубавото!

Съгласна съм миличка, но в моя случай и 50 пъти да забременея пак няма да износя - комбинация от генетичен фактор и имунологични проблеми + хормонален дисбаланс.
За това сега пия селен, аспирин и фолиева по 4 мг. за подготовка. Поне 3-4 месеца трябва да съм на нея, отделно че вече изпитвам ужас от това какво може да се случи. Твърдо съм решила поне това лято да си изкарам като бял човек и да не мисля за бебе! Изморих се Sad
Да не говорим как 3 спонтанни аборта ми разбиха нервите! И на какво кифте бях заприличала от тъпчене с хормони.
Айде сега на финал да се изфукам Simple Smile от 65 кг. съм 55, 5 кг. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 17

E стига с тоя песимизъм-и аз съм с такива проблеми,ама някой ден смятам да имам 3 деца Laughing

# 24
  • Мнения: 1 153

E стига с тоя песимизъм-и аз съм с такива проблеми,ама някой ден смятам да имам 3 деца Laughing
Съгласна съм с тебе,ако човек не иска няма как да станат нещата,е на мен ми е по лесно да го кажа ,защото няма вашите проблеми,но с песимизма не помага ,а само влошава нещата,аз стм на мнение,че няма само лоши неща има и хубави,затова искрено ви пожелавам на всички скоро да се похвалите с хубави новини  bouquet

# 25
А-а-а-а-а не сте ме разбрали, хич не съм черногледа. Просто и ясно ние искаме бебе и съм оптимист за това, но за да имаме бебе трябва да се пият определени препарати, бременността да е планова и от деня на овулацията се слага Клексан и се пие дуфастон. Идеята ми беше, че ако не се спазят тези стъпки няма шанс Sad
Обаче аз си ги спазвам, сега си почиваме, а от ноември с нови сили Simple Smile

# 26
Ох ,пусти нерви... нямат край... Sick
Мъжът ми на път за Плевен искаше да ме остави в лудницата в Карлуково  Crazy

Тиквичке, като гледам май ние с тебе сме на един хал, и аз съм на тоя режим, поне 3 месеца ..... и на есен с песен  Wink

Дано всички успеем и догодина да се срещаме с бебоците    bouquet

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Оф,много сме на опашката за наесен Mr. Green...А дано пък всички да открием една голяяяяяяяяяяма тема в Отчетни,че да е весело Joy!

# 28
  • Мнения: 1 409
Аз имам един мисед,който за съжаление успя да ми обърка нервите.Имам моменти в които нещо ми става,че чак аз не мога да се понасям,а не знам как ме търпят околните.
Така ,че не се притеснявай не си сама  Hug

# 29
Ох ,пусти нерви... нямат край... Sick
Мъжът ми на път за Плевен искаше да ме остави в лудницата в Карлуково  Crazy

Тиквичке, като гледам май ние с тебе сме на един хал, и аз съм на тоя режим, поне 3 месеца ..... и на есен с песен  Wink

Дано всички успеем и догодина да се срещаме с бебоците    bouquet

Трябва да стане, няма къде да иде! Simple Smile
Трябва да сме оптимисти. Бинаги когато съм била песимист съм проваляла стимулациите си - не правя фоликули и толкова. Когато съм оптимист всичко е ОК, правя фоликулче, дори само се пука! Нещо което ми се случва веднъж на високосна. Така, че твърдо съм решила ще съм бременна догодина! Е не е нужно да стане от раз Simple Smile
Малко съм несериозна с пиенето на "бонбонките" вчера май пропуснах Sad
Иначе сега се вталявам, поне като тръгна да бременея да не е от 65 кг., а от 52 Wink)))

Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт