Кога за първи път изведохте бебо на разходка ?

  • 3 217
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
На 21-вия ден Peace

# 16
  • Мнения: 4 053
баткото на 12 ден,а малката дама след 2 месеца,защото беше голям студ,
родена е януари месец Laughing

# 17
  • Мнения: 76
На 13-ия ден, аз родих  на 26 февруари а началото на март 2001, времето беше прекрасно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 000
Митко е роден януари и го изведохме навън, когато беше на около 3 седмици, но преди това го изкарвах за малко на терасата. Пламен е роден през април и го изкарахме като беше на 11 дни.

# 19
  • Мнения: 2 292
като ни изписаха, беше средата на ноември, обиколихме с бебо  из града сума ти магазини да му вземем разни неща . после сме си излизали всеки ден , доколкото ми позволяваше операцията  Sad за съжаление доста болеше и стояхме по малко навън. ходихме и на пазар с колата или количката . слагаш кошчето за кола в количката от магазина и си обикаляш - бебко спи  Wink
лекарите ни казаха, че след раждането може веднага да се изведе бебето - нищо не говори против.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Родих на 29.08.2005- пет дни прекарах в болницата и значи извела съм бебо на 10-негов ден.Отначало за по 30 мин а още на 3 излизане стоя 2 часа!!!
През цялата зима и до сега не е имало и ден да не излезе- нито дъжд, нито сняг ме е спирало дори и само с кенгурото до баба му ,която е на 500метра от нас.Не е боледувал страшно- само някоя и друга лека настинка и слава Богу- но не съм го държала в къщи до 40-я му ден както ме съветваха-луда работа

# 21
  • Мнения: 140
На 20-я ден,тогава ни беше първата консултация,а и времето не позволяваше по-рано.

# 22
  • на североизток
  • Мнения: 285
На десетия ден - родих август месец и времето беше страхотно за разходки.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 827
Родих на 7.12.,а на 2.01. го изведохме за първи път.

# 24
  • Мнения: 11 547
Баткото е роден през август и след 2-3 седмици започнах да го извеждам на разходка.Беба е родена в края на септември и след като навърши месец започнах да я извеждам за по 15-20 мин.Времето позволяваше-ноември и декември бяха необичайно топли и слънчеви.Когато му дойде времето сама ще прецениш PeaceЛека бременност. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 175
Аз мисля да го изведа веднага след като се приберем . Количката ще си я купя предварително и ако времето позволява и се чувствам добре ( ще раждам секцио) ще излезем на разходка веднага  Simple Smile . Просто не съм питала педиатрите кога се извежда бебо на разходка , защото като родих малката при нас имаше адски много сняг и студ  . Simple Smile
Нямам търпение да си гушна бебчо и да се поразходим насам-натам Simple Smile

# 26
  • Петрич
  • Мнения: 321
Веднага след изписването,т.е.на 3-я ден от раждането.На обяд ме прибраха от болницата с кола и вечерта го изведох с количката на разходка.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 И двете ги изведох на 20 ден от раждането на разходка. Стига да не духа,няма никакъв проблем да се извежда бебето.

# 28
  • Мнения: 1 117
Нашият малчуган го изведох към 16-ти ден на продължителна разходка.Преди това го извеждох по малко на балкона  .Той се роди в началото на юни.

# 29
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Родих на 19 март, а първата ни истинска разходка беше на 1 април. Иначе преди това още като беше на 1 седмица ходихме на консултация, но то май не се брои. Сега стига да не вали и излизаме при първа възможност.

Общи условия

Активация на акаунт