Врастнали и подкожни косми - HELP!

  • 22 450
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 769
Значи взимате кремчето Керапил и се мажете всеки ден.Резултата е впечатляващ.
Прави много добър естествен ексфолиант на кожата и не позволява косъмчетата да се врастват.
Аз понеже използвам епилатор го имам този проблем.Взех го,изхарчих една опаковка и съм много доволна и мисля сега да взема втора.
Друг е въпроса,че се чудя кое кога да слагам - антицелулитен,Керапил и т.н Crazy

Дано ми помогне и на мен!

# 16
  • Мнения: 88
И аз ползвам Кераприл и съм доеолна.

# 17
  • Мнения: 4 473
Добре де, само при мен ли се получават тези подкожни косъмчета от кола маска? Sad За епилатора ясно, той не отнема горният слой кожа и това оправдава появата им, но при колата защо? Дали може да се появи проблем при евентуално ексфоалиране на целият триъгълник? Ще има ли специално там ефект?

# 18
  • Мнения: 769
Добре де, само при мен ли се получават тези подкожни косъмчета от кола маска? Sad За епилатора ясно, той не отнема горният слой кожа и това оправдава появата им, но при колата защо? Дали може да се появи проблем при евентуално ексфоалиране на целият триъгълник? Ще има ли специално там ефект?

При мен се образуват от всичко - епилатор, кола маска, бръснене.. ползвах епилатор много години, но поне от 3г съм го зарязала.. еми не съм се оправила  Sad Sad Sad и ми е много гадно, защото обожавам да съм боса лятото... а се налага да ходя с дълги панталони на работа.. абе много ми тежи това на мене....

# 19
  • Мнения: 653
И аз имах този проблем от години. Много подкожни много пъпки....реших проблема от половин  година като се търкам с утайка от кафе и има страхотен ефект. Има и много ексфолиращи продукти, които също ще ти помогнат. Проблема е че космите от епилирането стават тънки и слаби и кожата трябва да с ексфолира редовно.


Peace
истината е в ексфолирането на кожата, когато е по-груба, космите не могат да пробият и растат на вътре

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз се справям с пемза под душа преди всяко епилиране. Действам от години така и има ефект

# 21
  • Мнения: 355
Мили мами, много благодаря на всички ви за отговорите. Снощи купих Керапил-а и започвам мазането. Реших и да редувам епилацията с бръснене отвреме-навреме, както и редовно ексфолиране.
Надявам се скоро да се похваля с резултати!

# 22
  • Мнения: 35 968
ексфолирам често, защото и аз имам този проблем

# 23
  • Мнения: 480
При мен помогна и мазането с мазен крем/мляко след ексфолирането. Тъй като кожата ми е суха, ексфолирането допълнително изсушава и космите не могат да пробият. Когато кожата е еластична (от намазаното) им е по-лесно явно и не се получават неприятните враствания.

# 24
  • Мнения: 3 091
Добре де, само при мен ли се получават тези подкожни косъмчета от кола маска? Sad За епилатора ясно, той не отнема горният слой кожа и това оправдава появата им, но при колата защо? Дали може да се появи проблем при евентуално ексфоалиране на целият триъгълник? Ще има ли специално там ефект?
Странно! когато ползвах епилатор - имах много подкожни! откакто си правя кола маска - нямам никъде!

# 25
  • Мнения: 4 473
Добре де, само при мен ли се получават тези подкожни косъмчета от кола маска? Sad За епилатора ясно, той не отнема горният слой кожа и това оправдава появата им, но при колата защо? Дали може да се появи проблем при евентуално ексфоалиране на целият триъгълник? Ще има ли специално там ефект?
Странно! когато ползвах епилатор - имах много подкожни! откакто си правя кола маска - нямам никъде!

Ох, странно е Ина, а ако знаеш и как ми е писнАло от всякакъв род странности Tired ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 112
Няма значение какъв вид епилация прилагам - подвити конци си имам. След коло маска са много по-малко, но за статистиката се появяват. Моите наблюдения са, че колкото по-объркана е посоката на растежа и съответно махането, толкова повече гадорийки има под кожата.
Преди време се мажех с пантогел за успокояване на кожата. 
Стрелче, все пак след колото 2 часа мокрене на епилираните места цък.

# 27
  • Мнения: 57
  Момичета здравейте,
  Ясно краката се обсъдиха, а как ктои положението при вас с мишниците, с какво се обезкосмявате там (пробвах с епилатора-индианските мъчения ряпа да ядат, сега на дневен ред е коло-маската) дайте съвет за гладки(като бебешки) мишници.

# 28
  • Мнения: 4 473
 
Стрелче, все пак след колото 2 часа мокрене на епилираните места цък.

 Embarassed Embarassed Embarassed
Ха, така, мерси за инфото.  bouquet Веднага след козметик влизам в банята щото винаги остава от колата и нямам търпение да я измия. А то не трябвало... ooooh! Ще знам вече, дано проблемът ми изчезне. Hug

# 29
  • Мнения: 57
  Момичета здравейте,
  Ясно краката се обсъдиха, а как ктои положението при вас с мишниците, с какво се обезкосмявате там (пробвах с епилатора-индианските мъчения ряпа да ядат, сега на дневен ред е коло-маската) дайте съвет за гладки(като бебешки) мишници.

Аз започнах с кола-маска първите няколко пъти. След това само с епилатор. Ако досега си ги бръснала може да са станали по-ячки, затова ти препоръчвам известно време с кола-маска, но пробвай отвеме-навреме с епилатор - постепенно ще свикнеш и няма да усещаш болка. Поне при мен е така. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт