Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 43

  • 35 355
  • 766
  •   1
Отговори
# 210
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз си ходя при Христов, Шоки също ходи при него. За шийки, цитонамазки и като хирург му имам голямо доверие. За хормони той самият ми е казвал да си питам репродуктивните лекари.

# 211
  • Мнения: 4 651
Електра, 2 гр. нищо не е. Не се шашкай.  Най- много някоя инфекция да трябва да лекуваш или  пробиотични глобули да слагаш дълго време. Аз съм с инвертен псориазис, т.е. имам по лигавиците, стават като лезии- все едно цепнато с бръснарско ножче. Вкл. съм имала и в началото на шайката и съм била дори 3А.
И да ти изпишат лечение, то ще е локално според мен, с някакви глобули и няма да имаш проблем с кърменето.

Сега видях, че е 2, но С. Дано да се разминеш с горене на някоя раничка.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Аз защо съм останала с впечатление, че за раждала жена ,2ра група е съвсем нормално. И аз съм 2ра даже още преди да забременея.

# 213
  • Мнения: 4 651
Аз защо съм останала с впечатление, че за раждала жена ,2ра група е съвсем нормално. И аз съм 2ра даже още преди да забременея.
Имат значение тия букви там - А, Б, С. Аз да не ви плаща, ама цитонамазката е доста тралала метод. Ако можете да си го позволите по- добре си правете колпоскопия веднъж годишно. Втори случай имам в близкото обкръжение на рак, нехванат с регулярна цитонамазка.

# 214
  • Мнения: 2 263
Електра, Еленчев нещо го усъмни при мен и направо взе колпоскопа. Лошо ми стана. Каза, че всичко е наред. Въпреки това взе цито, което 40 дни още не мога да разбера какво е. Забравила съм си паролата и не ми я дават, по мейл изследванията също. Заради защита на данните. Сега обмислям да поискам да ми ги пратят с куриер.
Доволна съм от Еленчев. Той предложи също фемостон и трисеквенс. Просто аз не бях доволна от тях. На естеофем и утрогестан съм. Но преди взимах 2х2, а след като Калчев ми дава 2х1, реших че мога така. Ще се тествам. Вожда дава също трисеквенс.

# 215
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бамба, 2А е супер.

Аз ходя при Христов и Еленчев.

Електра, ти до кога мислиш да кърмиш? Нали скоро мъничето ще тръгне на ясла? Гледай си здравето, защото не е шега работа. Казвам го от камбанарията на конизирана от кофти цитонамазка и биопсия.

# 216
  • Мнения: 6 556
Точно заради буквата ми е притеснението. И да, има някакво възпаление, така пише. Ще отида и Личева да видя какво ще ми каже, само трябва да се свържа по телефона да видя кога е на работа долу в кабинетите.
До кога ли, мислех и тази зима и да приключваме. На ясла няма да тръгва скоро. Не е приет на държавна, а пари за частна няма.

# 217
  • Мнения: 3 422
Като сме хванали темата за доктори, знаете ли Калчев сега къде прави операции по ЗК или изобщо не работи по ЗК. Аз трябва да си направя пак хистероскопия и скречинг (по настояване на чехите). Та мисля пак при него да си ходя, трябва да ходя и при доц. Русев за вливките и т.н.
Честно да си призная бях ги забравила тия дертове, а сега отново ми е свито сърцето. А за парите само като си помисля и ми става лошо.
Една вечер не можем да укротим малкия, та ММ се изцепи - не усещаш ли как иска да ни каже:"НЕЕЕЕ, НЕЕЕЕ не ме замразявайте, достатъчно време стоях замразен "  Simple Smile Та според ММ нашия си е от ЗЕ, а не от пресния Е. Та така, сега ми казва да ходим да си прибаре и другия Simple Smile

# 218
  • България
  • Мнения: 3 621
Като не се записах в новата тема навреме,сега едва ви открих и изчетох Simple Smile)
Електра,дано всичко е наред!
Пънче,през големи притеснения си мнала,малко остава да се гушнете с момата Simple Smile))И нашата кака така си вървеше все по-дребничка,но се роди седмица след термин 3кг. и 50см .Тогава хич не съм се притеснявала.Сега е 11г. пубертет ми къса нервит
Макси,как сте?Малките  ходят ли на ясла.Почна ли работа?
Моите от както тръгнаха поех малко въздух.На работа съм чак февруари.
Фели,викаш след 4г.започват а спят хаха
При нас спането беше мираж докъм втората година.И сега промрънкват,но се надявам,че страшното мина.
Иначе ние имаме обратния проблем на ранно ставащите -нощни птици са от бебета.Макар че ходят на ясла,вечер до 12,не мога да ги преспя.
Фокси,как сте с Борис?
Моме,блазе ви за почивката.
И аз в началото на ноември ще ходв с колегите в Девин на СПА хотел за три дни.Нямам търпение.
Ако някой съм пропуснала да отразя,да ме прощава,но 15стр.прочетох.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 928
Ирен, ходиха само през септември за кратко на ясла.
Каката яко я друса пубертета, голяма е лудница у дома!!!!!

# 220
  • Мнения: 4 651
Ние имаме гадже в училище. Първо била гадже на други трима. Вчера и на моят му дошъл реда 🤣

# 221
  • София
  • Мнения: 23 174
Ние имаме четири гаджета. Едни листчета със сърца пристигат в раницата.
Ама така е,  десетина момчета и 26 момичета.

И ще имаме и ние зъбна драма.
Един зъб се клати,ама не пада, новия е изникнал някак назад. Стволови клетки трябва да вземат, не ьнам обаче дали само от един зъб и има ли значение кой точно.

# 222
  • Мнения: 2 615
Ехее, и гаджета си имате вече, браво! Нашия го нападат момите, а той бяга и се вре в мен, ама на площадката пред блока са 15-16 момичета и две момчета 😂

На ясла сме пак от вчера, да стискате палци да изкара малко повече от три дни!

# 223
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добро утро!
Аз довечера съм на родителска среща, първа за нас (миналата година Йоан още не беше приет, когато е правена такава). Развълнувано ми е.
Отделно тази сутрин рязко осъзнах, че съм 37гс и както си мислех, че имам още време, така всъщност не остана и всеки момент може да тръгна към болницата. Сигурно ще ме помислите за ку-ку, ама май започна да ме хваща шубето 🙄

# 224
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да ти напомня само, че един плик стои зад вратата в спалнята и много ми пречи.  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт