Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 43

  • 35 293
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 999
Ехаа, Нандин. Прекрасни новини. Това да се чува, важно е да има хармония. Да го нацелувам от мен сладура.♥

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Браво много се радвам, че сте добре! Много ми е хубаво преди като бременнехме заедно, а сега вече да разказваме емоциите покрай децата! Дано се задържи така приятно времето и този месец, че малко повече стоене в къщи става страшно 😄

# 62
  • София
  • Мнения: 10 642
И аз се надявам да се задържи топло, че като си помисля за седене вкъщи... Не, че няма да излизаме зимата, ама друго е за 30мин друго е по цял ден.

# 63
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Няма да седите вкъщи, изперква се Mr. Green Аз съм обикаляла с часове с Йоан стига времето да е меко - буквално го кърмех в снега, само за памперс влизах на топло. И на минус 10градуса е спал навън в снега с космонафта в количката.
Да видим сега с момата дали ще съм за Карлуково напролет, нещо съм се спекла как се гледат 2 деца с малка разлика във възрастта - едното иска да беснее и има един режим, другото не го знам какъв модел ще се падне - може да е кротко, а може и да ми стопява лагерите. Баби нямам на разположение, само ММ, та съвсем не ми е ясно логистично как ще е... Близнаците поне са на един и същ етап от развитието, голям зор е сигурно, ама поне режим, манджи, забавления са еднакви. Притеснявам се и Йоан да не ревнува, да не завре някоя солета в носа на бебето, да не реши да я халоса с нещо така, както понякога играят с баща си (хвърлят разни топки). Дано притесненията ми са напразни!

# 64
  • Мнения: 6 539
Растат си децата, и аз си мисля колко бързо минава времето. А лекарката, при която родих ме запомнила (то моето раждане не беше и от обикновените, де, но все пак) и ми вика, е как няма да те помня, все едно вчера беше...Абе хайде, не вчера, но онзи ден Grinning та и аз така.
Пънче, дано е кротанка малката и Йоан да свикне лесно с нея!

# 65
  • Мнения: 4 651
Ха добър вечер и от мен.
В очакване на зъби 7 и 8, сънят отново е мираж. Събужда се в 3, играе до 5 и така седмица. С брат си се карат вече.  Тя му разваля игрите, той се сърди, тя реве че не и дава колички.
И ние имаме рожден ден в края на месеца. Годината мина бързо и скоро отново съм на тръстиката.  Така ми е свито и мъчно, че не мога да остана още в къщи...

# 66
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Коремът ми се е смъкнал, малката ме рита бетер брат си... Започвам да се чудя сериозно още колко ще изкараме 2 в 1 и дали няма да имам още една везничка...

35+ гс съм, ако се адаптира добре и като тегло е ОК, нали нямам повод за притеснение откъм недоносеност?

# 67
  • Мнения: X
Държат на 36 г.с, защото тогава нещо се финализира в развитието на дробчетата и цялата органогенеза.
Искам да купувам хлебопекарна, но не знам какво да гледам, бихте ли ми дали съвет?
В Кауфланд ще има някаква за 69лв., а в Лидъл за 110 лв. и се чудех коя да купя.

# 68
  • Мнения: 3 191
Пънче - не се шашкай, че се е свлякал корема, може пък да устискаш. Иначе е важно при раждането бебето с каква гестационна възраст е, а не ти в коя седмица си, макар доста често да съвпадат нещата. Борис се роди 35+5, но отговаряше на 32, независимо, че беше с добро тегло от 2600 кг. Имаше леки признаци на незрялост, но се адаптира чудесно и всъщност беше само 36 часа на кислородна палатка и то на малък литраж кислород. Пък и според наблюденията на неонатолозите момичетата са по-развити и по-оправни от момчетата. Според мен нямаш място за притеснение от недоносеност. Я се сети за Лийчето на Сигма каква беше, пък сега.....

С две породени със сигурност е малка лудница в началото, но съм сигурна, че с времето ще се нагласите и Йоан ще ти помага даже. А в последствие пък колко ще я дърпа напред. На всичките ми познати с породени деца, вторите ми се виждаха като вундеркиндчета спрямо Борис в началото, като започнах да го събирам с по-големи деца обаче гледам как усвоява и прави несвойствени за възрастта си неща, та със сигурност в това отношение ще ти е лесно.

Фиксче - съчувствам ти за зъбите, сили и кратки нощи ти пожелавам!

На Бобчо купихме вчера най-накрая баланс байк, много съм доволна, а той май още повече. Прецених, че вече е готов и наистина е, за два часа сумарно каране започва да става пършинг, как ще го настигам след седмица, не знам.
Понамаляха драстично драмите с вечерното заспиване след невлизането ми в стаята му. Утре се надявам и в градината да е ОК, че след три седмици неходене, миналата седмица имаше лек рев при раздялата сутрин, които до петък намаляха до нула, но да видим утре как ще е.

Герда - аз съм с Тефал, майка ми ми я купи от някаква промоция с точки в Кауфланд - бива, но вкуса на истинския хляб е далеч по-различен от магазинския. Ако трябва да съм честна я използвам два-три пъти в месеца. Не ми харесва хлябът във формата на паве, независимо, че винаги правя 500 гр. Не отнема време и го пече добре, чисти се лесно. Виж в готварския имаше тема за хлебопекарните, там има компетентни....

# 69
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
И аз съм с хлебопекарна Тефал на почти 2 години много съм доволна.Модела е един от най-евтините,за 1кг максимум е.Тази в Лидл плюса е 3 години гаранция и лесно приемане при евентуален проблем.

# 70
  • Мнения: 13 929
Хлебопекарната е хубаво да е с две бъркалки.

# 71
  • Мнения: 19 687
Моята е от Лидл, доволна съм. С две бъркалки е.

# 72
  • Мнения: 4 651
Ха добро утро! Някои си играят с пеещото куче в кошарата, свежи и наспани и гледат бейби ТВ, други клепат на фандаци.
С 5 годишен панасоник пекарна съм аз. Препоръчвам,,все пак те са ги измислили.

Последна редакция: пн, 15 окт 2018, 02:44 от f(x)

# 73
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Зъби... Добро утро от нас 😴 Coffee

# 74
  • Мнения: 39 302
Работа. Здрасти и от мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт