Математически турнири 1-4 клас. Тема №52

  • 72 686
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 639
Благодаря Ви! От нашето училище няма други деца, които да са участвали в МБГ (съответно в училището няма да изпращат нищо), затова тук питам, вие сте ми ориентир. Simple Smile

# 481
  • Варна
  • Мнения: 677
Благодаря Ви! От нашето училище няма други деца, които да са участвали в МБГ (съответно в училището няма да изпращат нищо), затова тук питам, вие сте ми ориентир. Simple Smile
Медалите ще си ги получите от мястото, където сте се явили на състезанието, няма да ги изпращат по училищата /освен ако тези училища не са организатори/.

# 482
  • Мнения: 639
Благодаря Ви! От нашето училище няма други деца, които да са участвали в МБГ (съответно в училището няма да изпращат нищо), затова тук питам, вие сте ми ориентир. Simple Smile
Медалите ще си ги получите от мястото, където сте се явили на състезанието, няма да ги изпращат по училищата /освен ако тези училища не са организатори/.

Тъй като в нашия град вече не се проведжа, от миналата година ходим в друг град и ни изпращат медалите и сертификатите по пощата. Simple Smile

# 483
  • Мнения: 991
И в нашето училище още не са раздавали медалите.

# 484
  • Мнения: 310
На нас за ни казали, че медалите ще бъдат в училището до 10.12.. Тази година доста се забавиха.

# 485
  • Мнения: X
Днес ги раздадоха в нашето.

# 486
  • Мнения: 427
Относно КМС за първи клас с химикал ли пишат? Ако има задача от симетрия с линия ли чертаят или на ръка?

# 487
# 488
  • Мнения: 2 641
В сайта класиране има качени стари съзтезания Иван Салабашев но са без чертежи. От някъде мога да ги взема?

# 489
  • Мнения: 21 455
Ако става дума за 2002-2005, дори на официалния сайт липсват чертежи в много от темите.

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 193
Някой да знае колко е максималния брой точки за 3 кл  на Николай Чудотворец и по задачи как са разпределени? Благодаря

# 491
  • Мнения: 61
"Относно КМС за първи клас с химикал ли пишат? Ако има задача от симетрия с линия ли чертаят или на ръка? "
Сложете на детето химикал, молив, гума, те ще им кажат как и с какво да пишат, нямам точен спомен от миналата година, но тази могат да им кажат и различно нещо Simple Smile да чертаят с линии не вярвам! каквото и да е правят на ръка, то логиката и да хванат идеята е важна не абсолютно правите линии.

# 492
  • Мнения: 3 049
Някой да знае колко е максималния брой точки за 3 кл  на Николай Чудотворец и по задачи как са разпределени? Благодаря
Не помня в първи клас ходи ли детето и имаше ли въобще тогава за първи клас, но от 2 до 6 клас (тази година) се явява детето плътно, но за всичките години така и не разбрах как точкуват. Други години е имало обяснение коя задача колко точки носи, но никога не са ми излизали точките с това, което е решил дори и приблизително. Тази година поне няма да се чудя, защото няма скала. Rolling Eyes

# 493
  • Варна
  • Мнения: 677
Някой да знае колко е максималния брой точки за 3 кл  на Николай Чудотворец и по задачи как са разпределени? Благодаря
Не помня в първи клас ходи ли детето и имаше ли въобще тогава за първи клас, но от 2 до 6 клас (тази година) се явява детето плътно, но за всичките години така и не разбрах как точкуват. Други години е имало обяснение коя задача колко точки носи, но никога не са ми излизали точките с това, което е решил дори и приблизително. Тази година поне няма да се чудя, защото няма скала. Rolling Eyes

Доколкото знам 1-10 задача по 2 точки, 11-15 - по 4 точки, 16-20 - по 6 точки и последната задача - 30 точки, общо 100.

# 494
  • София
  • Мнения: 5 959
Ние сме с грамота от СМТ, и то само защото не си е пренесла отговорите в бланката за отговори.
За цялото у-ще има 2 грамоти и 2 медала във всички класове от 1ви до 7ми, та значи много добре , така излиза
Казах й, тя казва....а те на "Таралеж"-а раздават грамоти на всички, значи не е кой знае какво Grinning
Обяснявам обясневам, дано ме разбра, че има разлика....

Общи условия

Активация на акаунт