Математически турнири 1-4 клас. Тема №52

  • 72 351
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 455
А какъв е максималния брой точки? Понеже на едно място чета за 60, а на друго за 75?
За първи клас - 75.
За седми клас - 100.
За останалите класове - 60.
Трябва да погледна за 11-12 клас какви са точките. Тях не ги помня. Петдесет ги изкарах по състезателния лист.

# 691
  • Мнения: 25
А какъв е максималния брой точки? Понеже на едно място чета за 60, а на друго за 75?
За първи клас - 75.
За седми клас - 100.
За останалите класове - 60.
Трябва да погледна за 11-12 клас какви са точките. Тях не ги помня. Петдесет ги изкарах по състезателния лист.

Благодаря Simple Smile За първи клас става въпрос Simple Smile

# 692
# 693
  • Мнения: 5 234
2 клас. Решило е трудните задачи, разписало е последната за макс. точки. Сбъркал е две от лесните- за 5 и за 7 точки.
Въпросът е да го наградя ли или да му се карам, или и двете. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 558
Имахме подобен случай -сбъркана задача от лесните я раздели с първото място. Похвалих я, но й обърнах внимание, че понякога камъче обръща каруцата и нито една задача не бива да се подценява. Беше ужасно разочарована. В общи линии ми се наложи да я успокоявам.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Секретните точки ги научихме снощи. Не от сайта "до края на работния ден", разбира се, а пратени до класната. Сега ще чакаме и секретното класиране...  Да видим моя Спиди Гонзалес, дето изчезна на 18-тата минута от училището, къде се е наредил евентуално (73 от 75 точки въпреки всичко). Между другото, тук медали има ли някакви или само сертификати ще получат децата? За КМС става въпрос Simple Smile

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 613
Миналата година имаше медали. Сега пише, че ще си получим и сертификата по имейла.
Секретното класиране все още го няма Simple Smile

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 341
А има ли някой от Бургас, явявал се в Коджакафалията, който не е получил резултат по електронната поща?

# 698
  • Мнения: 427
А моето което си е измислило ново условие на една от задачите! На въпроса провери ли си задачите отговори, че си е проверил отговорите, но не и условията! Мисля ще го помни винаги!

# 699
  • Мнения: 212
Току-що получих мейл с отговор на мое запитване за класацията, та цитирам:
Класирането от КМС ще бъде обявено на 7ми януари, награждаването ще бъде до 30 януари! /става въпрос за Бургас/

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 10:53 от minion4е

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 560
А има ли някой от Бургас, явявал се в Коджакафалията, който не е получил резултат по електронната поща?


Аз бях регистрирала 3 деца - 2 от първи и 1 от четвърти клас. Получила съм резултати само за първокласниците. За четвъртокласника още нямам резултат!

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 193
Току-що получих мейл с отговор на мое запитване за класацията, та цитирам:
Класирането от КМС ще бъде обявено на 7ми януари, награждаването ще бъде до 30 януари! /става въпрос за Бургас/
Пълен хаос.... два пъти ми се наложи да говоря с предствители на Коджакафалията по повод прословутите резултати, направи ми впечатление изключителното грубото и надменно отношение от тяхна страна ... не ми се мисли за ВМС ....
Както и да е, ние също си научихме резултата от госпожата ни, 3 клас сме

# 702
  • Мнения: 3 893
Резултати от състезанието "Иван Салабшев", 01.12.2018 г.

Пловдив:

https://www.omg-bg.com/index.php?option=com_content&view=art … id=61&lang=bg

Стара Загора:

http://smbsz.free.bg/

# 703
  • София
  • Мнения: 7 276
2 клас. Решило е трудните задачи, разписало е последната за макс. точки. Сбъркал е две от лесните- за 5 и за 7 точки.
Въпросът е да го наградя ли или да му се карам, или и двете. Simple Smile


Според мен - трябва да го похвалиш/наградиш и да решавате повечко задачи, за да добие рутина да не прави от серията "глупави" грешки. Не му се карай в никакъв случай Simple Smile. Все си мисля, че грешките и на трудните, и на лесните задачи се отработват с повече решаване. Ние сме още 1 клас - да кажат родителите на по-опитните състезатели как се постига заветният златен медал Blush.

# 704
  • Мнения: 2 404
Много се извинявам, но имам въпрос - не откривам във форума такава тема, но за състезанията по БЕЛ /интересуват ме за 2 клас/, ако има такава може ли линк  - В тази тема получавам доста полезна информация, извинявам се, но само тук се сетих да питам. Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт