сусам

  • 2 555
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398

и да внимавате, ей, това е афродизиак, особено с мед!
[/quote]
 Laughing веднага бих пробвала, но медът е алерген. Ще запазя рецептата за по-нататък  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 988

и да внимавате, ей, това е афродизиак, особено с мед!
Laughing веднага бих пробвала, но медът е алерген. Ще запазя рецептата за по-нататък  Wink
[/quote]

Абе, мацка, никаква фантазия нямаш! Вземи си един буркат от сладко, каквото обичаш, от плод който не е алерген и действай!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 097
тъкмо си хапвах сусамова тахан-халва, когато видях темата  Joy  Peace
Много е полезен сусамовия тахан, аз също съм с 2 ръца ЗА!
Не само за кърменето, за правилното хранене като цяло  Grinning
и да внимавате, ей, това е афродизиак, особено с мед!
Еее, тъкмо се чудех що налитам на мъжо и го заглеждам тая вечер, все едно сме гаджета  Flutter Mr. Green Blush Joy

# 18
  • Мнения: 532
Само да вметна, че сусамът или приготвеният от него сусамов тахан, е наистина много полезен, а и много вкусен, ако се комбинира с мед или някакво сладко ...

... но ... наскоро в клуб Алергии в дира имахме дискусия - едно момченце само от близване на върха на лъжичката сусамов тахан прави силна алергична реакция и се подува цялото ...

...сусамът е силен алерген ... не всички му реагират обаче ...

... но ако консумирате такъв и вашето бебенце проявява неспокойствие и има колики - ВНИМАВАЙТЕ!

УСПЕШНО КЪРМЕНЕ!

Хммм, то май не останаха неща за ядене  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 398
... но ... наскоро в клуб Алергии в дира имахме дискусия - едно момченце само от близване на върха на лъжичката сусамов тахан прави силна алергична реакция и се подува цялото ...

...сусамът е силен алерген ... не всички му реагират обаче ...

... но ако консумирате такъв и вашето бебенце проявява неспокойствие и има колики - ВНИМАВАЙТЕ!

УСПЕШНО КЪРМЕНЕ!

Хммм, то май не останаха неща за ядене  Twisted Evil
Tъкмо да кажа. Един ден не хапнах сусам и бебо се поуспокои. Вчера вечерта пак ядох и днес пак е супер нервен и го боли коремче. Може би ние сме от тези, на които не им понася. Мисля да спра сусама за 1 седмица да видим след това.

# 20
  • Мнения: 1 735
Редовно ям сусам ,както и ленено семе(не толкова редовно). Peace

Общи условия

Активация на акаунт