Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 419
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 001
ДА, аз. Дори и анономно да се логна, пак това ще отговоря. А за причините - те са много, но първата е, че я ОБИЧАМ!

# 76
  • Мнения: 819
ДА, аз. Дори и анономно да се логна, пак това ще отговоря. А за причините - те са много, но първата е, че я ОБИЧАМ!


 smile3501 Браво на теб тогава!

# 77
  • Мнения: 819
с риск да ме  box bash Rage, ще кажа:аве, много заблуден народ шета из форумО Mr. Green

 smile3521

# 78
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ние сме от 10г заедно и доколкото знам, не ми е изневерявал. Макар че и двамата сме наясно, че ако ни падне заслужаващ си и удобен случай, едва ли ще се въздържим - говорили сме си много по въпроса и сме напълно единодушни. Изхождайки от това колко спокойно си говорим и двамата по темата и че никой не се кълне на другия във вечна вярност, нито проявява изблици на ревност или подозрителност - мога да твърдя с огромна степен на сигурност, че не ми изневерява, нито го е правил досега. Иначе възможности има бол - работата му е такава, че спокойно може да не се прибира с денонощия, без да го заподозра (което досега не ми е хрумвало да правя).
Ако пък успява да поддържа по този начин и семейството, и мен хепи - и да има и някое странично развлечение, без да го заподозра - значи, че притежава неподозирани таланти hahaha

# 79
ДА, аз. Дори и анономно да се логна, пак това ще отговоря. А за причините - те са много, но първата е, че я ОБИЧАМ!

Обичаш я значи? Това с обичането е нещо  поистъркано, незнам дали и тя ти вярва. Я кажи няколко и от другите много причини.
Според мен най-възпиращата причина за мъжете е: А си го направил, а съм ти го върнала!!!

# 80
  • Мнения: 217
Няма такива  LaughingВси4ки изневерятват ,рано или късно.Много смешно  зву4и,,Моя мъж не ми изневерява,, Joy JoyНякой го каза преди мен-,,Блажени са вярващите,,

# 81
  • Мнения: 167
Хайде-хайде, пак мъжете на мушката....  Confused
То за тая работа с изневярата си трябват (поне) двама!!!
Да не си мислите, че само на 20 годишни агънца се налита  Party
Не, че съм изневерявал, ама си мисля, че мъжете го правят предимно с обвързани жени... поправете ме, ако греша... язе съм млад и не ми отбира главата от тез неща...
 smile3536

# 82
  • Мнения: 843
Има  и всичките поименно са записани в "Червената книга на изчезващите видове"..
  Надявам се моят да фигурира там на 1235-то , предпоследно място:-))) Laughing

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Защото за мен изневяра е и целувка по бузата с друга жена,флиртуване ,прегръщане....Дори един поглед към друга...
С две думи - да,има мъже които не изневеряват,но май са малцинство.
С две думи- категорично няма такъв Peace
Ако броим и пожелаването на друга жена за изневяра... Crazy Всички до един са кръшкачи, и то го правят непрекъснато Whistling

# 84
# 85
  • Мнения: 2 978
.......мъжете го правят предимно с обвързани жени... поправете ме, ако греша... язе съм млад и не ми отбира главата от тез неща...
 smile3536

Правят го с омъжени жени, защото така е по- лесно. Така са сигурни, че няма да им налети някоя влюбена, която да иска да се развеждат...Това важи и за жените и мъжете!!!

Тооолкова е логично..не мислиш ли? Mr. Green

РЕНИ
Цитат
Ако броим и пожелаването на друга жена за изневяра...Всички до един са кръшкачи
И това може да го броим в обратен вариант..значи и аз изневерявам нон стоп Laughing

# 86
  • Мнения: 490
Има, умрелите, за които жените им са сигурни къде са Mr. Green

# 87
  • Мнения: 184
Хайде сега! И аз мога да твърдя, че моя не кръшка, поне аз така си мисля. Ама като погледна всички мъже дето познавам, и дето женките им също са сигурни, пък аз за колко от тях знам, че хойкат, как мога да твърдя, че точно моя не кръшка( или че не поне веднъж не го е правил)-наивно е да правя такива изказвания. Ох надявам се да греша.

# 88
  • Мнения: 456
Ех, ама тази изневяра много ви тревожи... Няма случай, в който да влезна във форума и да няма тема за това. Не че не ми е интересно да ви чета, интересно ми е..., ама много насериозно я карат някои хора. Ами един живот живеем, стига с тези предразсъдъци. Похотливи били мъжете, ами хормони бе, природа.. Като им се иска пък , кво толкова. Трябва да се вземат удоволствията от живота, като че ли жените не го правят, а и нали е ясно, че за мъжете обич и секс са две различни понятия.
Незнам дали има мъже, които не изневеряват - сигурно има - хора всякакви на тоя свят. Ами важното е човек да се чуства добре в кожата си независимо какво прави или не прави.  Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Мнения: 184
Ех, ама тази изневяра много ви тревожи... Няма случай, в който да влезна във форума и да няма тема за това. Не че не ми е интересно да ви чета, интересно ми е..., ама много насериозно я карат някои хора. Ами един живот живеем, стига с тези предразсъдъци. Похотливи били мъжете, ами хормони бе, природа.. Като им се иска пък , кво толкова. Трябва да се вземат удоволствията от живота, като че ли жените не го правят, а и нали е ясно, че за мъжете обич и секс са две различни понятия.
Незнам дали има мъже, които не изневеряват - сигурно има - хора всякакви на тоя свят. Ами важното е човек да се чуства добре в кожата си независимо какво прави или не прави.  Laughing Laughing Laughing
Абе и ти си права. smile3521, какво пък толкова то секса не е стока, колкото и да даваш- няма да се свърши.

Общи условия

Активация на акаунт