Помогнете, не сме приети на градина!

  • 1 595
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 404
Успех ти желая Мама Лени.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 22:52 от denica

# 16
  • Мнения: 5 468
Ами едва ли ще бъда полезна, но днес отписах дъщеря си от 151 ОДЗ на ул. Мърфи /пресечка на бул. Мадрид/. Бях я записала там, да тръгне от септември, но така сте стекоха събитията, че вече нямам работа в този район и въобще няма да ми е удобно да я водя до там от Люлин.
Та, там има свободно място със сигурност.

# 17
  • Мнения: 15
Много благодаря за подкрепата на всички мами!!! Говорих с много хора за моята "ситуация" и очаквам развитие по въпроса. Знам, че много от вас са чакали на опашка от ранни зори на 03.01, и аз щях да го направя, ако имаше на кого да си оставя детето, но се организирах едва на 05.01 и  сме с номер 197.  При подаването на документите ми беше казано, че сме вътре, а онзи ден разбрах, че детенцето на моя съседка е в класацията, а те подадоха на 15.01 и са без предимство. Аз не падам от Марс и знам, че всеки разчита на връзки и познати, но също така знам, че едно общинско ОДЗ трябва да спазва съответните нормативни актове, в които има и така наречените "социални функции".  Още веднаж благодаря за покрепата!

# 18
Моето дете е трета група в тази детска градина.Вие сигурни ли сте,че с Вашето желание предреждате някой?Проверихте ли  и направо задайте въпроса на директора за това или Вие искате на всяка цена да бъдете вътре,та даже и с лъжа,че други са приети без предимство.Не правете такива изявления,учителките,ще създадат почва не най добрата за вашето дете.Този тип поведение,който сега демонстрирате ще се отрази на детето Ви в най общ план.

# 19
  • Мнения: 829
Тази детска градина е 60 СДГ"Бор" /Санаториална детска градина/ и не се намира в Горна баня,а в кв.Княжево.
Деница, знаеш ли дали в "Бор" има яслена група?

Общи условия

Активация на акаунт