Кралски работи и клюки - 18

  • 45 091
  • 773
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 8 703
Така, като ги гледам, повечето тоалети ми харесват. Макар, че не са много разнообразни.
Харесва ми, че си ползва някои неща често, т.е. не винаги всичко е абсолютно ново. Има си обувки, обици, които си съчетава с различни тоалети.

# 406
  • Мнения: 10 472
Nature Sparkles Хари много се е променил за 2/3 год.
брадата го прави стар,защо я е пуснал..и за сватбата не я махна..
може би рижите бързо се състаряват..имам предвид и Сара Фергюсън..
ама чак толкова променен и то далеч от 40 -те не ми харесва..
преди си беше направо хубавец..докато Уилям си е същия визуално..е с по-малко коса е и той
но разликата не е фрапираща..

Скрит текст:

# 407
  • Мнения: 18 588
Много си е хубава нашата първата дама. 😊Мен пък панделката най-много си ми хареса. Само, че аз обожавам панделки и си падам по такива детайли. Наистина е многа взървена. Но е притеснена,личи си е от престараване е заела такава стойка.Хари точно последните години ми стана по-хубав,по-мъжествен и ми харесва с брада. Преди беше един като червен морков. Сега е по-секси. Хубави са си момчетата, не са изобщо грозни, дори са симпатяги, принцове. 😊😉

# 408
  • Мнения: 16 876
Хари с брада ми харесва повече, някак по-мъжествен. Бз бррада ми е като детенце.

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 09:02 от ver4eto_sv

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 7 422
Летисия
Скрит текст:


Виктория и съпруг  гостуват на  Рания и Абдула
Скрит текст:

Семеен портрет на Виктория, Даниел и децата
Скрит текст:

# 410
  • Мнения: 4 076
Линкът не се препоръчва за "киселите"
 непонасящите дукеса Меган.😁
Блога описва подробно тоалетите и.
  http://www.meghansfashion.com/instagram.html
За мен е Мъркъл.
Харесвам как й стоят повечето  костюми с панталони,като изключим последния с бялата риза и сакото.Безидейно,скучно,як торс,панталон-клин отдолу,тотално обезформяне.
Купила си е  доста добри рокли и поли,но без талия и с клечките й,не са за нея-краката й изглеждат криви и забодени в обувките(винаги хубави).Освен комбинирани(роклите) със сако,палто  и максимално дълги.
Много  скука в любимото й тъмносиньо,както и рокли с няколко размера по-големи.
Изобщо,труден избор.Яки рамене,без талия и кльощави крака не е лесно да се обличат.Но не и невъзможно.
В това отношение етървата е привилегирована.Тънко кръстче под фини рамена и също слаби,но оформени крака.Доста по-обемна и раздвижена коса.Не знам от изправянето на афро коса ли е,но на Меган изглежда рядка и мазна,а няма как да е такава.

# 411
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Хари ми харесва повече от двамата 😁



И той ще бъде по изневерите.
Уилям е яко под чехъл 😂

# 412
  • Мнения: 10 472
Nature Boom ..интересно ..и на Мегън сложиха лепенка на пръста, както преди на Кейт,
какви ли са специалните грижи които получава..







 ..ако Хари случайно и пусне ръката, Мегън му докосва крака..Yum

Скрит текст:




Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 08:06 от EvaKrusteva

# 413
  • Мнения: 2 022
Подарък за кралицата ... брошка с камъни "Сваровски".....

https://life.dir.bg/zvezdi/kakvo-podari-prezidentskata-dvoyka-na-elizabet-ii

# 414
  • Мнения: 10 472
Hari*
Хари на върха на пристанищния мост в Сидни заедно с австралийския премиер и други посланици
за да вдигнат знамето "Invictus".

операта е висока 183 метра  и се вижда че е много по-ниско от моста..
не намирам инфо колко е висок самия мост..но се виждат и други знамена



..моста сигурно е една от забележителностите  след като се снимат
пред него..


# 415
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Знаех си, че ще има мн отговори, няма как при толкова новини...

Сега едно по едно...

Има една мн яка снимка от сватбата на Южени с децата, супер не принудена, може някой да я качил вече тук... Четох, че са казали че Мегън е бременна на сватбата и са й откраднали момента (на Южени), но според мен беше с цел, за да замаскират недоволството на народа, че тр да плати охраната...

Хари и Мегън в Оз - деня на кацането времето беше шантаво, но на следващият беше екстра, като по поръчка. Имаше ужасни мерки за сигурност. Понеже ходя на обяд често до операта, си викам Айде, може да ги видя... и да, ама се отказах - хеликоптери, снайперисти и рентгени, плюс ужасно мн хора...
На следващият ден времето беше яко г*з, а днес сутринта супер мъгла... топло с мъгла, гледах ги в студиото на Скай Нюз.
Имаше голяма разправия заради детето, което ги прегръща в Дубо...

Как се казва на Попа детето, съобщиха ли?

# 416
  • Мнения: 3 868
Знаех си, че ще има мн отговори, няма как при толкова новини...

Сега едно по едно...

Има една мн яка снимка от сватбата на Южени с децата, супер не принудена, може някой да я качил вече тук... Четох, че са казали че Мегън е бременна на сватбата и са й откраднали момента (на Южени), но според мен беше с цел, за да замаскират недоволството на народа, че тр да плати охраната...

Хари и Мегън в Оз - деня на кацането времето беше шантаво, но на следващият беше екстра, като по поръчка. Имаше ужасни мерки за сигурност. Понеже ходя на обяд често до операта, си викам Айде, може да ги видя... и да, ама се отказах - хеликоптери, снайперисти и рентгени, плюс ужасно мн хора...
На следващият ден времето беше яко г*з, а днес сутринта супер мъгла... топло с мъгла, гледах ги в студиото на Скай Нюз.
Имаше голяма разправия заради детето, което ги прегръща в Дубо...

Как се казва на Попа детето, съобщиха ли?


Защо?

# 417
  • Мнения: 3 678
Да, защо?

# 418
  • София
  • Мнения: 8 703
И аз се нареждам. .Grinning  Защо?
Искам клюки на местно ниво.

# 419
  • Мнения: 10 472
...отстрани изглеждаше голяма идилия..а то имало скандал..и аз съм любопитна.

Общи условия

Активация на акаунт