Кралски работи и клюки - 18

  • 45 046
  • 773
  •   1
Отговори
# 420
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Защото са предупредили децата, че нямат право да пипат Хари и Мегън, а детето освен че ги награбило да ги прегръща, ами и дърпал на Хари брадата... детето харесвало бради и любимият му герой бил Дядо Коледа... от там подкараха учителите, и тъй...

# 421
  • Мнения: 3 867
Защото са предупредили децата, че нямат право да пипат Хари и Мегън, а детето освен че ги награбило да ги прегръща, ами и дърпал на Хари брадата... детето харесвало бради и любимият му герой бил Дядо Коледа... от там подкараха учителите, и тъй...

И като ги пипнаха какво? Егаси тъпотията.
Хари и Меган ли са имали нещо против, или тези от телевизията правят интригата?
Ако са Хари и Меган, официално вече не ги харесвам.

# 422
  • Мнения: 6 894
Съмнявам се да са Хари и Мегън.
Намирам ситуацията за недосмислена. Показваш на децата принц и принцеса (в детски очи са такива) и правиш драма, че не са слушали и са ги пипнали. Ами, да не са ги срещали въобще. Чудо голямо.

# 423
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Не, от охраната... ще изровя статията...

https://www.mamamia.com.au/prince-harry-dubbo-luke-vincent/

Ето я...

# 424
  • Мнения: 10 450
Защото са предупредили децата, че нямат право да пипат Хари и Мегън, а детето освен че ги награбило да ги прегръща, ами и дърпал на Хари брадата... детето харесвало бради и любимият му герой бил Дядо Коледа... от там подкараха учителите, и тъй...



Nature Zap..предупредили децата че нямали право.. много важно че му дърпал брадата.
нали не го е дърпал за друго..Yum ами те като отидоха при тях,децата какво да правят..
да отстъпват назад ли..охраната се престарава понякога и дразни.

# 425
  • Мнения: 3 657
А, има ли вероятност детето да е със Синдром на Даун?
Много е сладко! Как да не го гушнеш!

# 426
  • софия
  • Мнения: 127
Детето е със Синдром на Даун да.И клипчето е просто разплакващо.

# 427
  • София
  • Мнения: 8 667
Голям праз. Малко като тук-от дреболия става скандал. ШоГ!
Ако там учителите не се справят, не знам какво ще кажат за нашите.

# 428
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Нз дали е публикуван тук клипът с губернатора, като им подарява ъгсовете (детски) Simple Smile

Както и момичето с постерът “Избягах от училище, за да ви видя”, когато бяха пред Операта... Хари, отива й й казва - не го прави това повече...

Вчера в Мелбърн - един мъж иска да подари огромен букет цветя на Мегън и Хари му се провиква, не можеш да подарявал това на жена ми и се смее...

А за учителите - като преподаватели някои наистина не са мн наясно с материала, но пък отношението към децата е уникално...

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 11:18 от benitabeni

# 429
  • Мнения: 9 790
Съгласна съм с Benitabeni, че въпросът с разходите по сватбата беше широко коментиран във всички медии. Южени не изпълнява кралски функции и по тази причина два милиона за охрана им се видя много.

Според източници на ВВС това сумата за сватбата на Хари е 2 и 4 милиона паунда.
Not long after the Duke and Duchess of Sussex's big day, Thames Valley's police and crime commissioner, Anthony Stansfeld, told the BBC that the estimated cost of policing their wedding was "between £2m and £4m".

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 11:44 от G&B

# 430
  • София
  • Мнения: 10 007
Значи от сутринта я мисля Мегън Joy и след тази рокля https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/10/19/02/516F68C10000057 … 1539911831460.jpg съм категорична, че трябва да носи по-разкроени дрехи, за да не се вижда толкова липсата на талия. Жълтата рокля лятото и мръснобялата от онзи ден са хубави, но подчертават липсата на талия много силно.

# 431
  • Мнения: 2 496
Eдва ли сега е моментът Мегън да са кахърИ за талията си.

# 432
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Сега съвсем талия няма, Хаха....

Роклята от първия ден е на Австралийски дизайнер, харесва ми...

Да се чуди човек как има и Ози дизайнери, начинът им на обличане е под всякаква критика, а като дойде Мелбърн къп всички се с кипрят като за кралска сватба...

# 433
  • Мнения: 9 681
Не видях да са пускани снимки с тази рокля:
Скрит текст:

# 434
  • София
  • Мнения: 5 979
Значи от сутринта я мисля Мегън Joy и след тази рокля https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/10/19/02/516F68C10000057 … 1539911831460.jpg съм категорична, че трябва да носи по-разкроени дрехи, за да не се вижда толкова липсата на талия. Жълтата рокля лятото и мръснобялата от онзи ден са хубави, но подчертават липсата на талия много силно.
Много ѝ отиват разкроени рокли. Вчера беше с една плажна, на бели и черни раета, пак разкроена, дълга. Много добре ѝ седеше.
Сега видях, че раменете са ѝ широки, а надолу е някак права, няма талия. Затова трябва да има колан в талията и бухнала пола, която да компенсира широките рамене.
Точно за тази рокля говорех, която Ice Queen показва, обаче снимката излиза смачкана и не се вижда точно как ѝ стои.

Общи условия

Активация на акаунт