Кралски работи и клюки - 18

  • 43 421
  • 773
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 495
Ужасна рокля,сигурно нямам никаква фантазия.Мелания също се появява с някакви райета като за шезлонги и дюшеци от преди 60 години.А и бременна жена да си настъпва роклята ,каква е целта ?

# 436
  • Мнения: 6 879
И на мен не ми харесва роклята, но и двамата изглеждат страхотно щастливи и усмихнати.

# 437
  • Мнения: X
Значи от сутринта я мисля Мегън Joy и след тази рокля https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/10/19/02/516F68C10000057 … 1539911831460.jpg съм категорична, че трябва да носи по-разкроени дрехи, за да не се вижда толкова липсата на талия. Жълтата рокля лятото и мръснобялата от онзи ден са хубави, но подчертават липсата на талия много силно.
С такъв тип рокля, освен това, краченцата й изглеждат изящни, а не просто две клечки. Дълги, разкроени рокли, които показват краката й от глезените надолу сякаш са най-подходящи.
/Моля за хонорара си на моден експерт! Stuck Out Tongue/

# 438
# 439
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ужасна рокля,сигурно нямам никаква фантазия.Мелания също се появява с някакви райета като за шезлонги и дюшеци от преди 60 години.А и бременна жена да си настъпва роклята ,каква е целта ?
Ъъъ, Мелания?

Бенита, мерси за портрета на баба, желязна бабка излезе, пу да не й е уроки!

Мегън наистина няма талия и има възширочки рамене. Иначе е много слаба и с краченца като клечки. И аз мисля, че рокли с колан и бухнала пола ще са й екстра. И пола/панталон по тялото, с риза и/или със закопчано сако. Рокли съвсем по тялото и разкроени май само усложняват положението. Поне за деколтетата се ориентирала, тези тип "лодка" са най подходящи за нейната структура.

# 440
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Мегън изглеждаше мн добре с кожената петролен цвят пола и риза, мисля от визитата в Съсекс...

Къде е Кейт, пак се покри Ей, децата ли бави? 😂

Ето за тази снимка от сватбата на Южени говорех, мн е готина:

https://www.instagram.com/p/BpCCaVwAASb/?utm_source=ig_share_she … shid=nb31cmidk4z1

# 441
  • София
  • Мнения: 8 652
Дългата рокля не ми допада, но и седи добре. И е с маратонки, да се отбележи Grinning
Разкроените поли/рокли и седят добре, но трябва май да се внимава с дължината, защото пак се подчертават възслабите прасци. На мен ми харесва с асиметрични рокли. Дори и прилепнали(жълтата е невероятна), но с подходяща дължина.  В крайна сметка-каквато-такава. Има и доста по-зле изглеждащи благородници, холивудски звезди, първи дами.

# 442
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Benitabeni
В Австралия ли живееш?

# 443
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Benitabeni
В Австралия ли живееш?

Да,

# 444
  • Мнения: 10 413
Nature ZapА на мен много ми харесва с тази рокля..и с всички останали,
навсякъде изглежда добре..усмихната и много щастлива.. и как не,
принца не я изпуска,подкрепя я,докосва я, и непрекъснато я гледа с влюбени очи..
а  тук как си държи ръката на корема..на видеото се вижда как изведнъж я сложи там
та си помислих да не би бебето да прорита вече..Yum

# 445
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Аууу значи имаме свежи новини от мястото на събитието 😁

# 446
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аууу значи имаме свежи новини от мястото на събитието 😁

Simple Smile
Облъчват ни яко, кой къде и как... аз лично не ги видях на живо, но пък не е късно... не обичам тълпи от хора и блъсканици, шум и а - у... завиждам му за качването на Харбър Бридж, скъпо е това...

Утре откриват Игрите, Хари има реч... вечеря в Операта...

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 14:59 от benitabeni

# 447
  • Мнения: 3 630
Аууу значи имаме свежи новини от мястото на събитието 😁

Simple Smile
Облъчват ни яко, кой къде и как... аз лично не ги видях на живо, но пък не е късно... не обичам тълпи от хора и блъсканици, шум и а - у... завиждам му за качването на Харбър Беидж, скъпо е това...

Утре откриват Игрите, Хари има реч... вечеря в Операта...

Моля, те, снимай ги, в случай че ги видиш!:kissing_heart:

# 448
  • София
  • Мнения: 9 979
Аууу значи имаме свежи новини от мястото на събитието 😁

Simple Smile
Облъчват ни яко, кой къде и как... аз лично не ги видях на живо, но пък не е късно... не обичам тълпи от хора и блъсканици, шум и а - у... завиждам му за качването на Харбър Беидж, скъпо е това...

Утре откриват Игрите, Хари има реч... вечеря в Операта...

Моля, те, снимай ги, в случай че ги видиш!:kissing_heart:
И вземи плакат, нещо "Бг-мамма ви пожелава лека бременност", да се знае че мислим за тях Simple Smile

# 449
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аууу значи имаме свежи новини от мястото на събитието 😁

Simple Smile
Облъчват ни яко, кой къде и как... аз лично не ги видях на живо, но пък не е късно... не обичам тълпи от хора и блъсканици, шум и а - у... завиждам му за качването на Харбър Беидж, скъпо е това...

Утре откриват Игрите, Хари има реч... вечеря в Операта...

Моля, те, снимай ги, в случай че ги видиш!:kissing_heart:
И вземи плакат, нещо "Бг-мамма ви пожелава лека бременност", да се знае че мислим за тях Simple Smile

Мога и едни чорапи за детето да им дам, или да го оставя на тези, които им пратиха за сватбата, Хаха Joy

Общи условия

Активация на акаунт