"Къде в Пловдив??? - 78

  • 46 394
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Облекчава гърлобол. Затова го има в аптеките. 🔥

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 6 664
М.г. по това време небет Шекер купих от Кауфланд

# 362
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз купувах от Кауфланд миналата година. Даже имаше и кафяв вариант. При захарта беше някъде. Все пак са огромни кристали захар.

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Небет шекер продават почти навсякъде - дори и в малките квартални хранителни магазини.

# 364
  • под тепетата
  • Мнения: 9 482
Къде в Пловдив могат да ми разпечатат тениска със снимка? Намерих тениски с породата куче, но цената не ме устройва.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Бихте ли ми препоръчали такси, да ме прибере до Пловдив от местоположение извън града🛣? Номер? Как се набират- с 032 преди номера 🤔или 088ХХХХ?

# 366
  • Мнения: 3 459
Ортопед за бебе да препоръчате? От 8 години не ми се е налагало да търся такива лекари и съм тотално незапозната.

Също така добър дерматолог, доктор Лукова нямало да работи една година, а каката ни има проблем с брадавици които са горени над 7-8 пъти вече.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Бихте ли ми препоръчали такси, да ме прибере до Пловдив от местоположение извън града🛣? Номер? Как се набират- с 032 преди номера 🤔или 088ХХХХ?
Аз ползвам Еко такси - 032/6155 или Елма - 032/6665.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
solenka, благодаря много 🤗. Важното е да са актуални номерата, че преди време пак ми се наложи да ползвам по някакъв извънреден повод и намерих от интернет, но половината или не функционираха или ме пренасочваха незнайно къде.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Установена ли е причината за брадавиците. Обикновено се причиняват от вирус и при всяко "падане" на имунитета, вирусът се активира. Веднъж попаднал в организма, трудно се лекува. Брадавиците са следствието. Само с тяхното премахване трудно ще стане. Дерматолози има и в козметичните студия. Инканто и Енигма съм посещавала. Там правят консултации и процедури. Аз по други поводи ходя -дермаабразио, маски,масаж, коса.....

# 370
  • Берлин
  • Мнения: 4 612
Къде да търся качествено и красиво спално бельо и хавлии

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Къде да търся обувки за деца за зимата - около 40 момчешки и около 36 момичешки. Айде, за момичешките може да влезем вече към дамската номерация... 40 мъжки сигурно също има, ама аз да питам.
Миналата година взехме момичешки от Мат Стар на Илиянци, че този в Кауфланда в Тракия беше в ремонт. Е няма такъв боклук. Не знам защо, друг път съм взимала за мен, за другите, обаче толкова лошо качество не бях улучвала. А не бяха евтини...
Та и цената да бива де, до към 50-60лв макс, че догодина пак ще купуваме. Grin

# 372
  • Мнения: 2 500
Търсиш 40 номер или 40 броя обувки?

# 373
  • Мнения: 564
Къде в Пловдив могат да ми разпечатат тениска със снимка? Намерих тениски с породата куче, но цената не ме устройва.
Студио Канапе - срещу Мармалад. Стават за 2 дни и тениските са хубаво качество, печатът също.
Дедал до БНБ май също правят печат, но там не съм правила и не мога да препоръчам

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Търсиш 40 номер или 40 броя обувки?
Simple Smile номер, номер

Общи условия

Активация на акаунт