"Къде в Пловдив??? - 78

  • 46 101
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Здравейте, може ли да ми препоръчате галерия или магазин с повече стоки (ако може главно) за декор / декорации? Взехме си ново жилище и сега дойде момента да поставим финалните неща- картини, вази и всичко останало, но честно казано нямам и идея къде да отида и къде има подобни магазини в Пловдив. Ходихме до по-големите хипермаркети, но там избора е много ограничен...

Стил Декор, малко след Метро по посока ВСИ. Макар че за финалните неща аз предпочитам да не бързам и от пътувания да си нося по нещо. Така ми е по спокойно, не бързам и имам хубави спомени.
https://www.google.bg/maps/@42.1394923,24.7739749,3a,75y,70.9h,8 … 3312!8i6656?hl=bg

# 61
  • Мнения: 37
В Юск и Домко ходихте ли?


Да , в Юск няма голям избор , както и в Домко , а там даже са и скъпи нещата ( говоря за магазините до Метро)

# 62
  • Мнения: 2 187
Стил декор има и на Коматевско шосе малко след Филкаб, преди Попимони.. 😊

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 10:34 от bubanka

# 63
  • Мнения: 14
Здравейте Simple Smile 
Имам нужда от препоръка и ще бъда много  благодарназа Вашия съвет :  търся добър тапицер и/или  дърводелец в Пловдив, става въпрос за реконструкция и претапициране на диван. По възможност да работи на сносни цени. 

# 64
  • Мнения: 1 669
Добър тапицер - в Капана, до Стария Пловдив. Ателие, с бяло кученце вътре. Забравих името на тапицера, но бяхме много доволни от претапициране на диван.

# 65
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Познавате ли шивачка, която би ушила дрехи на кукла?

# 66
  • Мнения: 10 421
Познавате ли шивачка, която би ушила дрехи на кукла?

Купете си размер за недоносени, ако е за Анабел, Бейбиборн.. по сайтовете английските има и цените са съвсем сносни, спрямо кукленските... premature или up to 4-5-6 lb. Шивачка мисля, че няма да е много бюджетно, освен ако не трябва да нещо супер конкретно и не става с готово Simple Smile
Аз така обличах "внучките" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 67
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Мисля, че нямаме чак толкова голяма кукла. 30см. да е най-голямата. А пък имаме вече 15-тина и няма шанс да купя 16-та. Госпожицата иска за Коледа пижама и гардероб за куклата /не е уточнила за коя/.

# 68
  • Мнения: 10 421
Мисля, че нямаме чак толкова голяма кукла. 30см. да е най-голямата. А пък имаме вече 15-тина и няма шанс да купя 16-та. Госпожицата иска за Коледа пижама и гардероб за куклата /не е уточнила за коя/.

Още по-трудно с шивачка според мен..
Ако са тип Барбита - пробвай в китайските и левчетата, в Джъмбо също има гардероби с дрехи (и на дъщеря ми са подарявали)..
Ако е друг тип - виж в Алиескпрес и търси по ръст има за различни големини...

# 69
  • Мнения: 14
Добър тапицер - в Капана, до Стария Пловдив. Ателие, с бяло кученце вътре. Забравих името на тапицера, но бяхме много доволни от претапициране на диван.


Ema_P,  благодаря за бързия отговор Simple Smile  Hands Plus1

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Мисля, че нямаме чак толкова голяма кукла. 30см. да е най-голямата. А пък имаме вече 15-тина и няма шанс да купя 16-та. Госпожицата иска за Коледа пижама и гардероб за куклата /не е уточнила за коя/.


Може да провериш и в големите магазини за дрехи втора ръка - излизат и кукленски дрешки, а и за недоносени, и са за без пари.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Здравейте.Знам ,че закъснях ,но къде мислите, че мога да изпера един килим ? Времето дали ще е подходящо за това ?

# 72
  • Мнения: X
Обади се на Тепавица Рай. Ще дойдат от къщи да ти го вземат и ще ти го върнат чист. Времето за сега е хубаво.

# 73
  • Мнения: 6 206
В кой точно магазин би имало бебешки дрехи или дрехи за кукли - може ли да кажеш къде си виждала?
По информация от преди няколко години и бебешките дрехи и играчките са забранени за ВУ. На мен също ми трябват от години такива дрешки, преди внасяха едни момчета на Брезовска, но фалираха и бебета по детските центрове постоянно са голишарчета... Много би ми помогнала такава информация

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Виждала съм в Манията, може да има и в Зиг-зага на Филипово, ама там не съм ходила скоро.

Общи условия

Активация на акаунт