Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 76 299
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 042
drago_2008, благодаря  bouquet Едва сега се сетих да погледна и в гугъл за реални снимки на гардероба. Ами доста по-семпъл е на живо наистина. Май ще се преориентирам към Пакс системите и аз. И спалнята в бяло нещо не ми харесва, изложената в Бургас е в кафяво и седи много по-добре. В началото на месеца ще ходя в София, мисля си, дали пък там да не огледам.

Ако поръчам в магазина в София с доставка в Бургас, срокът пак ли ще е 30 работни дни като онлайн поръчките?

# 106
  • Мнения: 6 292
Ами ако не е за парите нещо и мястото да ти е миниатюрно, разбира се Пакс. Тези гардеробчета са ми на мен леко смешновати. Вчера като застанах до него да го разглеждам и той дето се вика почти колкото мен. Ако имаш височината, по-добре вземи 236 см рамки. Сложи си 2-3 чекмеджета или телени кошници и няма да имаш нужда от отделна мебел като скрин. Вярно, чекмеджетата ще са скрити зад врата, но пък и скрина у нас се отваря 2-3 пъти на ден....
От Пакса можеш и библиотека да си направиш с по-плитките рамки. Няма да взимаш врати и готово Simple Smile
Аз купих за квартиранти този модел, който ми се стори най-добър като размери, цена и функционалност! Там гонех бюджет, но никак не е лош.
https://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/Wardrobes/ … l-61026/10308773/

# 107
  • Мнения: 4 042
3 метра ни е височината на стаите. Наистина по-добре висок гардероб. Благодаря още веднъж, променям целия план в момента. Добре че вчера открих темата във форума, на път бях да поръчам...

# 108
  • Мнения: 269
drago_2008, извинявай за забавянето, това са възглавниците:

Скрит текст:


Иначе по темата - Икеа по Коледа обикновено пускат ли намаления? Че съм си харесала доста мебели, но не бързам да купувам.

# 109
  • Мнения: 333
Някой знаи ли дали в Икея се продават кашони за пранасяне и т.н. не мога да намеря в сайта.

# 110
# 111
  • Мнения: X
И в Бриколажа има

# 112
# 113
  • Мнения: 1 050
По Коледа, по-точно през ноември, пускат   новогодишно неща и малко намалени нормално други.

# 114
  • Мнения: 333
4лв кашона, скъпичко е Sad

# 115
  • София
  • Мнения: 8 348
Откъде си? Има фирми продаващи кашони. Ще излезе по-евтино.

# 116
  • Мнения: 333
Откъде си? Има фирми продаващи кашони. Ще излезе по-евтино.
София

# 117
  • Мнения: 6 292
Откъде си? Има фирми продаващи кашони. Ще излезе по-евтино.
София
В Джъмбо има също. Миналата седмица гледах 80*60*45 ориентировъчно за 5,99 лв. Този е най-големия.
Аз понеже пращам едни големи колети за чужбина и съм точно в този филм от 10-ина дни да те посъветвам да питаш в Метро и Комсед. На мен от там ми свършиха работа, за да не купувам!

# 118
  • София
  • Мнения: 8 348
Виж фирма Витавел АД.
Имат офис и склад на Гара искър, цените са в пъти по-ниски, имат всякакви размери кашони. Все пак стова се занимават, производството им.

# 119
  • Мнения: 343
Забързали са поръчките от онлайн магазина. Поръчах на 17-ти вечерта, на 19-ти беше изпратена вече, но незнайно защо я бяха писали за доставка чак на 25-ти. Предполагам не разнасят в събота и е станала грешка при маркирането на понеделника. Промених датата на доставката през модула на еконт за да я получа днес.

Общи условия

Активация на акаунт