Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 76 331
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 401
И пак аз - на всички детски гардероби или комплект гардероб с пейка, ми излиза, че няма наличност. Едните са старите модели, разбирам, може да ги няма, защото вече няма да ги предлагат. Но новите също не са налични? Някой да е купувал тези дни детски гардероб и да знае по-подробно какъв е проблемът с наличностите?

# 181
  • Мнения: 10 691
Някой може ли да обясни с две-три думи как се играе с тези карти?

https://www.ikea.bg/ikea-family-products/books-games/lillabo-63723/10344605/

# 182
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Според мен се търсят картите по двойки. Но не съм я разглеждала на живо.

# 183
  • Мнения: 7 776
Key features
This card game is a fun way for your child to train their memory as well as their visual and social skills.
You can use the cards either to play an ordinary memory game or to re-tell the story from the book LILLABO – The Night train. Or use your imagination to make up a story of your own!
Good to know
Comprises 34 cards (17 image pairs).
Recommended for ages from 3 years.

Дано това отговаря на въпроса. Може да се ползват като игра, тренираща паметта или за разказване на история (като има и книжка с история по картинките)

# 184
  • Мнения: 10 691
Хммм....книжка не видях... Мерси много Simple Smile

# 185
  • София
  • Мнения: 381
Някой с отзиви за френските легла? Искам да си взема основа и отделно матрак. Табли не виждам да се продават отделно, необходима ли ми е?
Какъв матрак е добре да се вземе за отгоре, пружина или пяна?

# 186
# 187
# 188
  • Мнения: 7 776
Хммм....книжка не видях... Мерси много Simple Smile
Да, в нашата Икеа я няма наистина 🙁 има тези https://m.ikea.bg/ikea-family-products/books-games/lattjo-63648/00344738/ с тази книжка https://m.ikea.bg/ikea-family-products/books-games/lattjo-59350/90317245/ ама дали са на същия принцип на игра като другите, не мога да намеря инфо...😯

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Точно днес разглеждах в английския сайт и отидох да видя дали са изкарали нещо при нас. Едни джинджифилови бисквити само отнесох, защото само 2-3 салфетника и салфетки имаше. Не знаеха кога и какво точно ще им заредят. Гледам че тук асортиментът е поорязан, ама така или иначе ми е леко зловеща тазгодишната тематика с озъбени гъби ала вампири, пак озъбени вълци, хищни растения и прочее персонажи Grinning Харесах 2-3 дребни нещица и утре пак ще ида, че да ги поръчам евентуално Wink

# 190
  • Мнения: 7 776
На мен пък точно гъбите ми харесват. Купих си още миналата седмица кутии за чай коледни. И си набелязах една сладка малка елхичка за плота в кухнята и подаръчни хартии.

# 191
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853

Даже не разгледах преди да споделя.
Обикновено коледни неща от Икеа купувам в края на сезона като намалят цените Blush
Иначе мисля да пробвам звездните абажури тази година.
И ще вземем червен калъф за дивана - хем коледно, хем малко разнообразие.
И други пердета ще трябват Grinning Таз Коледа няма да се хареса на ММ откъм пазар Bowtie

# 192
  • Мнения: 656
Всяка година си казвам, че няма да се поддавам на коледния комерсиализъм и горе долу ми се получава. Все някой подарява ненужни джунджурийки и пак се затрупваме с боклуджета. Може би единствено абажурите и някоя покривка ми допадат от Икеа, но ако имаш от минали години - защо да се трупат още?

# 193
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Всеки с фетишите си - моят е Коледа. Та нека ми е комерсиално, никога не са ми в повече коледните ненужности Grinning

# 194
  • Мнения: 7 776
И на мен. Всяка година купуваме някоя нова стъклена играчка за елхата, нови светлинки, а сега ни е първата Коледа с бебе и съм се вдъхновила много. Любимият ми празник е.

Общи условия

Активация на акаунт