Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 76 333
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 495
Според мен няма да си мръднат пръста.

# 736
  • Мнения: 6 294
Само ако има ограничено количество, така с ами казвали. Не помня, но нещо ми бяха запазили веднъж.

# 737
  • САЩ
  • Мнения: 666
Сушилника за прибори го имам, няма дупки отдолу, не тече ...

# 738
  • Варна
  • Мнения: 521
Аз също имам сушилника за прибори. Има си дупки на дъното и си изтича, но е в комплект с показаната чрна подложка и е много удобен, за мен. С препарат за варовик се изчиства лесно без никакви поражения за материала.

# 739
  • Мнения: 1 966
Този разклонител добър ли е. И в малките гнезда дали ще мога да включа зарядното на телефона?
https://www.ikea.bg/lighting/Light-bulbs-and-accessories/Accesso … a-25917/50086402/

# 740
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Направих нова поръчка и, о, чудо! На следващия ден е изпратена. Със същите артикули като предната от 8.02, която си стои и чака куриера. Ще я откажа, ако ми я изпратят и нея.

# 741
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Да, и аз щях да питам не си ли опитала да пуснеш нова поръчка?

Все пак на твое място нямаше да се посвеня да подам оплакване!

# 742
  • Мнения: 5 297
Препоръки за уреди за вграждане? По-точно - фурна, микровълнова, съдомиялна, хладилник и готварски плот.

# 743
  • Мнения: 160
Препоръки за уреди за вграждане? По-точно - фурна, микровълнова, съдомиялна, хладилник и готварски плот.
У дома всичко еTeka, без хладилника-той е whirpool( така ли се пише🤔),а съдомиялна нямам. Работят 2 г., за сега нямам никакви забележки.

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 584
Вижте на какво попаднах Нови завеси от Ikea пречистват въздуха у дома

# 745
  • Мнения: 1 787
Привет, момичета!

Отдавна не съм се включвала при вас, обаче тази година решихме да обърнем подобаващо внимание на мокрото помещение и на гаража и отново ще имам нужда от малко помощ.

Харесах две системи с етажерки и шкафове за съхранение - IVAR и ALGOT. Това, което ме блазни във втората е възможността да подредя различни по размер рафтове - по-дълбоки и по-плитки, за да използвам най-оптимално пространството, особено в мокрото помещение, където има и наклон на пода, обаче стенният монтаж означава отново майстори и мръсотия, а пък хич не ми се разправя пак с майстори, тъкмо си понаредих апартамента. От друга страна се чудя IVAR дали е подходяща за места с малко по-висока влажност, предвид че е дървесина и особено в гаража, където пък тя е най-подходяща за това, което искам да се случи там като разпределение.

Вие имате ли някакъв опит с някоя от двете системи от първа ръка? Всяка информация би ми била много полезна, за което, естествено, предварително благодаря!

# 746
  • София
  • Мнения: 5 362
Маделин, за гараж мисля че Алгот е по- добре. Ако има влага Айвара ще се съсипе.

# 747
  • софия
  • Мнения: 25 465
Ние в килера сме с ALGOT. Не е толкова голямо дупчене, трябват няколко дупки за стенната шина. Мъжът ми сам монтира. Нямам забележки, на по-ниско сложих по-тесни рафтове, на високо - широки. Винаги можем да добавим.

# 748
  • София
  • Мнения: 23 165
ние сложихме IVAR до пералнята и сушилнята, в помещение 1.50х1.50.
някои от рафтовете вече се изкривиха.
не знам дали защото съм сложила тежки неща или от влагата, която не усещам, но може би я има.

# 749
  • Мнения: 5 297
Мерги, благодаря! Няма ги в Икеа, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт