Варненки, хай да се организираме?

  • 16 667
  • 453
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 425
Здравейте момичета, нямах нет известно време, а и имах доста работа и не сум писала. Аз и мужа ми и малката ще дойдем на протеста. Но днес няма да мога, защото е пурвия ден на ясла на Вики и тогава трябва да ида да я взема.
Ако има готови материали, моля да ми ги пратите на cvete_p@abv.bg, за да мога да се обадя на МСАТ, СКАТ, АЛФА Радио, и т.н да ги задействам на 1-ви юли в 10 да са на входа на Морската.

# 166
  • Мнения: 1 632
браво мами Hug!и аз 6те доведа о6те 2 маики.разгласиавам по пло6тадките.жалко,4е ниамам нет да влизам по 4есто тук.нали остава за входа на морската за 10h?

# 167
  • Мнения: 1 632
Може ли да допалниа не6то?Аз имам деца с 1год разликa,и сам с коли4ка тип влак4е.Мисалта ми е за подлезите,и недостата4ните пе6еходни патеки.Подлезите не са подходиа6ти за савременните коли4ки.Има ли ниакои сагласен?
Този вапрос има ли на4ин да го повдигнем?

# 168
  • Мнения: 1 629
Въпросът с недостъпността на подлезите е повдигнат в Отвореното писмо до кмета на първа страница на тази тема.

# 169
  • Мнения: 663
Най-вероятно и от в-к Черно море, ще има човек.

# 170
  • Мнения: 1 632
Sorry,нямах време да чета цялата тема!Благодариа ти Мюриелъ!

# 171
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами,
Янич чака в общината да се срещне с Бакалов и да получи разрешението. Ако не, утре на брифинга, така или иначе.
За инфо на всички-към момента нямаме разрешение и е редно да получим. Ако не получим днес, може утре да питаме на брифинга на кмета-Поне двама да влязат, а отвън да се съберат малко колички. Брифингът е утре в 11 ч.

Ще има публикация в Народно дело

А пък аз още не мога да си събера акъла и да нанеса корекциите в писмото, ама довечера като се върне гледачът

# 172
  • Мнения: 1 033
Тъй. Прибрах се. Мозъкът ми е размекнат от жегата, така че шъ мъ прощавате, ако нещата, които пиша не са много свързани.
След 2 пъти ходене в общината и висяне около час на 10ия етаж успях да се срещна с господин Бакалов - директор по обществената сигурност. Имаме устно разрешение от него. Думите му бяха : Щом е за децата и майките - няма отказване Mr. Green Действайте си по организацията!
Ходих на събирането на подписка убийте ме сега не мога да им формулирам исканията - Анти наркотиците беше, където се набутах при една журналистка (името й е нейде в чантата) и я помолих за съдействие. Доколкото обеща - всеки ден ще излиза по нещичко, за да се набие в на хората главите. Надявам се Невяна и Галя  също да помогнат подобаващо. В този ред на мисли. Желаеш за говорител ??? Mr. Green
Успях да набавя голям чадър , за да не слънчасаме в събота.
Туй се сеща за момента. Сега продължава с организаторската част Simple Smile Мюриел, очаквай включване   bouquet

# 173
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Бравос на Яни за полезната дейност!
Ако имате задачки към мен,моля свиркайте!

# 174
  • Мнения: 1 033
Пак съм аз с риск да стана досадна Mr. Green
Момичета, вижте в общата поща прессъобщението. Нещо на мен ми изглежда доста суховато, но нямам никаква идея как трябва да е. Дайте мнение, трябва ли да пускаме пак отвореното писмо или???
Помислете и дайте идеи как да изглеждат флаерите, така че да са икономични, но даващи много информация.
Ще ни трябват поне 2 маси (сгъваеми може би???). Аз се опитвам да намеря, но за сега без успех.
Другото, което ми хрумва - поне 1-2 по-големи плаката да направим с подръчни материали (картон и разпечатани големи букви на някакво послание) Какво да пише върху тези плакати.
Очаквам да се включите с конструктивни предложения  bouquet

# 175
  • Мнения: 1 632
Сажалявам,че толкова късно се включвам!С удоволствие и аз ще помогна с нещо.Само кажете!

# 176
  • Мнения: 1 033
И още нещо - погледнете поканата за кмета в мейла и по точно червените неща... Не знам дали е удачно да публикуваме тук.
Какъв ще е текстът на листите за подписите- за националните и варненските искания?
ikaia , в кой район на Варна си? Имаш ли принтер, на който евентално би могла да разпечаташ малко агитационни материали.

# 177
  • Мнения: 1 632
За сажаление ниамам!Живея на Бенковски до ботева градинка.Казвай с какво друго мога да помогна!

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 19:47 от ikaia

# 178
  • Мнения: 1 632
Чакам 1-а прятелка да се прибере,че да поразпита и тя тук-там за принтер!Какав да е текста на агитационните материали?

# 179
  • Мнения: 1 033
ikaia, още не са в завършен вид агитационните материали. Следи темата, най-вероятно утре ще ги пуснем тук Grinning

Общи условия

Активация на акаунт