VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 299
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 785
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Пак казвам- дразни, че има претенции да е светица, а нито едно нейно действие или дума не съответства на това. Кулагин имаше точно обратните претенции и ги оправдава, и то по начин че да изглежда прав и много по адекватен и свестен човек от нея.
Иначе да, творчеството на Ваня ми е по близко от това на Кулагин. Но в случая сравнявам показаното поведение във формата.
И показаното от Ваня е грозно, неприятно, срамно. Да, Кулагин беше шумен, дразнеше ги, раздвижваше нещата в къщата, и до там.  Лично за мен- терор не видях от негова страна. Сравнено с останалите в Къщата и в предни издания. Нищо чак толкова особено не направи Кулагин, че да заслужи думи като терор и Сатана.

Аз видях много терор от негова страна. До толкова, че хората в къщата в чудо се бяха видяли. Ако се върнеш и изгледаш сезона от начало, ще разбереш какво имам предвид. Обиждаше хора без дори да ги познава - чел жълти л.... и им ги хвърля по лицата. Ама верни ли са или не, К. това не го интересуваше. Важното беше да се прави на велик. Направо не ми се говори за това чудовище. А Ваня го спря и то много умело. Шапка й свалям за това.

П.С. Намери си майстора К. Да напада като освирепял беззащитна жена, на възрастта на баба му, не го е срам - и нямам предвид само "скилидката чесън". Имам предвид начина, по който й говореше пред нея и зад гърба й и то пред цяла България. Обаче забрави, че Ваня не е кой да е и хората я обичат. И то не само хората, които гледат ВБ поради липса на нещо по-стойностно. Обичат я хора, които и представа си нямат за ВБ.

# 4 786
  • Мнения: 47 986
Ъъъ да Simple Smile ОК Simple Smile Направо ме убеди Simple Smile
Щом й сваляш шапка, няма какво повече да дискутираме. Аз виждам едно, ти друго.

# 4 787
  • Мнения: 36 487
Тя е на 60, не на 80, Делта, не я обиждай като я защитаваш.

# 4 788
  • Мнения: 5 776
И мен ме съгласи! Само и само да спре да пише след всеки пост, че е ужасно досадно.

# 4 789
  • Мнения: 1 035
Много не ще бъдат съгласни с мнението ми за "звездата" Ваня  Костова.  Защото  да имаш този прекрасен глас си е дар Божий. Да не би да е направила първата чернодробна трасплантация, да не би да е постигнала непостижимите до ден днешън 209 сантиметра на Стефка Костадинова или открила лекарството - спасение за милиони от лоша болест,  или като Нешка Робева била световна шампионка и подготвила плеяда момичета спечелили и те десетки медали. И всичко това след изключително самообразоване за едни, тренировки за другите, много воля и усилие.  А тя с божествения си глас и някой  друг написал и песните, организирал концертите  не положи достатъчно усилия с действията си във ВИП брадър да я зауважавам  като човек с християнски добродетели. Не коментирам за другите, че са "много стока" , но ме подразни и с това Евче, Евче - то бива лицемерие, но това ми дойде в повече.  За Кулагин - иди си, ела си. Па вземи си сложи и един сЮтЮен– сумати народ те гледа. Използвай думите, които ХОРАТА ползват за словесна борба, а не мечешките си лапи.

 

# 4 790
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Изобщо не разбирам подигравките към Ваня. Приемам я като една обикновена женица, със своите качества и недостатъци, за която външния вид не е приоритет. Като гледам, никой не се държи по етикет, все едно е от кралското семейство. Що се отнася до апетита - дори и сравнително здрави хора изпитват зверски глад и им причернява, ако им падне малко захарта. Не искам никога да научавам какво е да имаш диабет.

Моят фаворит е Наско.  Хайде, почвайте да хейтите Stuck Out Tongue Winking Eye
(не знам пада ли си по каки само, но не мисля, че някой мъж би отказал да е гадже на Мария Илиева)

# 4 791
  • Мнения: 11 568
Наско- твърдо НЬЕ! Мразя флегми, иначе нищо му няма на момчето.
Майтап, майтап, ама днес се хванах да си тананикам наум песента им. Срам!
Продължавам да съм за Лора или Петко.

# 4 792
  • София
  • Мнения: 22 750
Любознателна, обиждаш Ваня. Не е обикновена жена, а светица!
Наско няма да го коментирам, защото е невзрачен.

# 4 793
  • Бургас
  • Мнения: 748
Ще дойдете вие на моята, ама ви трябваше време да прозрете всички ползи от това да си фен на Наско-Тъпото!
Насе, какиното, да не ме забравиш като станеш ГинИкУОк!
И хайде, отивай вече в МУ, че учебната година свърши!

# 4 794
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Никой не хейти, всеки изразява мнение, лично аз този сезон нямам фаворит, но това не ми пречи да оценя според моите виждания качествата на някои от участниците, съгласна съм с мненията на съфорумките за Ваня, много се изложи, удари дъното просто, тук няма нищо общо творческият ѝ талант, обобщаваме видяното от представянето ѝ  в шоуто.

Наско наистина е флегма, не бих го издържала, не мога да понасям като си отвори устата.

# 4 795
  • sofia
  • Мнения: 3 706
За Ваня имам едно определение- Свиня Блатска!
Форест Нас, освен че е флегматичен, сподели, че често му засича пистолета, чоуиек!

# 4 796
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Голяма реклама си е направил Насето.JoyJoy

# 4 797
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не си спомням Ваня да е нарекла сама себе си Светица. Просто е научена, че доброто побеждава. А то какво се оказа - лошото свърши повече работа. Жалко, че бутилката не беше поне литър и половина, пълна Simple Smile

Наско бих го издържала всякак, но той мен едва ли Joy

Мисля, че ако съм там, ще изчета библията даже поне два пъти. Даже на глас ще им чета, и ще коментирам. Б@си скуката е там.

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 15:55 от Ljuboznatelna

# 4 798
  • Мнения: 68 654
Вяня парадираше и парадира с псевдо добротата си. С това ще остане известна от участието си.

# 4 799
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Допълвам: и с отварата от костилки, яденето и боя върху Кулагин.Joy

Общи условия

Активация на акаунт