"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 4

  • 40 856
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 36 790
Дъщерята на баба Хюсние нямала смелост да застане пред майка си....

# 616
  • Мнения: 6 604
Джансу на нищо друго не е способна, освен да се остави да бъде играчка в ръцете на някой друг.
Преди на майка си, сега на Кадир.

Дъщерята на баба Хюсние каквото и да направи, не може да ми се издигне в очите.
Как може да си остави малкото детенце на една болна възрастна жена. Още повече, че носи вина за злополуката. Ами ако я нямаше Фериде да се грижи за тях?

# 617
  • Мнения: 36 790
Какъв беше Дженк според баба Хюсние, че забравих...ама той идва да стои пред нея, а хубавата й дъщеря не можела от срам да застане пред майка си....

# 618
  • Мнения: 6 604
Страхотен план за отмъщение е измислила Джансу.
За да не бъде щастлива Азра, няма да й връщат никога Мерт.
Да страда и да се измъчва.

Чак Сумру се стресна от лудостта в погледа й, така ми се стори.

# 619
  • Мнения: 36 790
Сумру прави планове как да върне Мерт на Азра, но откачалката Джансу не е съгласна, защото не искала Азра да е щастлива......Няма ли да се удавят в собствената си отрова тези двете.....

# 620
  • Мнения: 36 790
Сега ако се случи нещо неприятно на Мелис, отново Азра ли ще бъде виновна, че глезлата има патешки мозък.....

Сумру казва на Джансу - така както е накарала Мерт да намрази Азра, така сега ще го накара да я обича.....

Долна манипулаторка и интригантка..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 621
  • Мнения: 6 604
Все пак срещата на майка и син е трогателна.
А Хюсние като една майка не може да затвори очи, преди да види детето си.

# 622
  • Мнения: 36 790
Сумру ще продава Мерт - Азра ще има Мерт, само ако се откаже от Дженк.....

Долна жена е тази змия.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 623
  • Мнения: 36 790
Баба Хюсние изчака дъщеря й да се върне и предаде богу дух.....

# 624
  • Мнения: 1 223
Хюсню почина... Спокойна, че е видяла дъщеря си и че е оставила внука си на майка му. Бях сигурна, че епизода ще завърши така, когато дадоха сцената с Фериде и Хюсние. Жената беше добра.

# 625
  • Мнения: 6 604
Хюсние беше добър човек и най-близката приятелка на Фериде през голяма част от живота й.
Въпреки всичко наистина е добре за детенцето, след като загуби баба си, поне да остане с майка си.
Милото, въпреки че е изоставено от нея, не храни никакви лоши чувства и искрено се зарадва да я види отново. Това му беше мечтата, която се сбъдна.

Честно казано, серията ми беше леко тегава за първи път от началото на сериала.
Пак нарушиха баланса и тъжните моменти и лошотиите на Сумру и компания ни дойдоха в повече.
Не знам дали не мисля така, защото се разсейвах и не гледах внимателно, или заради простотиите на Джансу.
Ще видим как ще е с думичките.

Благодаря ви за компанията, момичета и лека нощ от мен!

# 626
  • Мнения: 3 378
Да, тази серия беше според мен най-слабата досега.
Сценаристите не можаха да измислят нищо ново-глупост е вкарването на Кадир и действията му.

# 627
  • Мнения: 1 223
Хайдеее... В следващия епизод ще има нерви. Азра май ще се опитва да накара Дженк отново да я мрази, за да се разделят. Видях ѝ отношението във фрага...

# 628
  • Мнения: 36 790
Азра вече изпълнява поръчката на Сумру......
Вече ми омръзват тайните в турските сериали.....Какво й пречи на Азра да сподели с Дженк, какво иска Сумру от нея...и да разобличат интригата на двете змии....
Съвсем спокойно могат и те двамата да играят игрички пред всички и да се забавляват, както правят Сумру и Джансу......
Нищо неочаквано не се случи в епизода - подкараха го по шаблона на турските сериали.
Много тъжни ми бяха сцените с баба Хюсние.....Дъщеря й много ме разочарова....
По принцип епизода беше скучен и много слаб.....
Дъгичке благодаря за споделеното  Hug

Фрагмана.....



https://www.youtube.com/watch?v=hiKG3YSDgHE

Хубава вечер на всички  Hug

# 629
  • Мнения: 36 790
Фрагмана за 17-теи епизод с български превод....



https://youtu.be/O9Yerjt8rN0

Общи условия

Активация на акаунт