"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 4

  • 40 722
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 36 754
Скрит текст:
Момичета, изтрили са ми поста, защото писах само за новата тема.....
Ставаше въпрос не е ли рано за празнична Коледна тема....Ама ако мислите, че не е рано, няма проблем да направя една тема в бордо- нещо червеникаКва  Grinning с коледни украси.....Пък ако я свършим преди коледа, ще направим една новогодишна в друг цвят...Какво ще кажете...че май няма време.....много да мислим.... Thinking


# 647
  • Мнения: 1 288
Добро утро!
Рано е още да идва зимата, ако искаш я направи само бордо....пак ще е хубаво.
Аз да питам тази дъщеря на Хюсние, която е избягала и ги изоставила, как точно се появи в сериала ..... ясно Фериде я търси, ама като чели от нищото дойде????

# 648
  • Мнения: 3 372
Добро утро!
Рано е още да идва зимата, ако искаш я направи само бордо....пак ще е хубаво.
Аз да питам тази дъщеря на Хюсние, която е избягала и ги изоставила, как точно се появи в сериала ..... ясно Фериде я търси, ама като чели от нищото дойде????
Добро утро!

Както вече писах, и аз съм само за бордо.
А тази дъщеря, доколкото разбрах, през цялото време е била в Истанбул, но видите ли мъжа й не я пускал, тормозел я и я биел и затова не се обаждала. И някакви силни думи е казала преди това на майка си, и нямала очи да се появи пред нея и сина си.
Скалъпено.

# 649
  • Мнения: 36 754
Добро утро момичета  Hug
Радвам се, че отново имаме консенсус по цвета на темата - трябва да се залавям за работа  Peace

Цвети благодаря за кафето - пия го и в реала....

Боби, Цвети - и за мен появата на дъщерята на баба Хюсние беше съшито с бели конци. При онлайна разбрах, че дъщерята е срещнала мъж, който е обещавал, че ще се грижи за нея и детето й, баба Хюсние не е била съгласна и тогава се е парализирала....Ами чудя се каква майка и каква дъщеря  е тази, след като е оставила малкото си дете, болната възрастна жена да се грижи за него....А още повече се разочаровах, че баба Хюсние правеше негативни оценки за внуците на Фериде, а не виждаше какво е направила родната й дъщеря.....Както се казва "не вижда гредата в своето око, но вижда сламката в чуждото...."



Хубав ден на всички  Hug

# 650
  • Мнения: 1 288
Мерси за кафенцето Hug
Ани тя цялата им работа е такава. Имам чувството, че сценария го пишат епизод, за епизод. И се чудят и се маят как да скалъпят нещата. Той и Бурхан се появи от нищото, Тарък си тръгна като Сърдит Петко, Кадир и сестра му изникнаха от храстите, а дъщерята на бабата ни лук яла, ни лук мирисала....новата девойка в училище и тя цъфна кат трендафил. Как пък чак такава фантазия тия турски сценаристи изкараха нямам идея.
Вечни и непроменливи обаче за сега си остават Сумру, Серап и Хюлия- светата троица.

# 651
  • Мнения: 1 110
            Има втори фрагман при рускините.,но не мога да го кача в темата.

# 652
  • Мнения: 36 754
           Има втори фрагман при рускините.,но не мога да го кача в темата.

Ето го....Очаквам с нетърпение Иренка да го преведе....Май идва видов ден....



https://youtu.be/f_LRbWYtPSE

Ето и превод от групата на "Мелек"....

https://www.facebook.com/100015256358422/videos/511539262697948/

Фериде отнема правомощията на Азми......

# 653
  • Мнения: 1 223
Точно се гласях да го пускам в темата новия фраг и Ани ме изпревари. Нищо... Добре, че е Ани, защото компа ми бъгва и трудно щях да го кача фрага.
Направи ми впечатление, че Тарък все още е в сериала.... Thinking

# 654
  • Мнения: 36 754
Селин - не знаех миличка, че си се опитвала да качиш фрагмана - като видях, че Вера е споделила, че има фрагман, но не може да го качи веднага го сложих.....Извинявай  Praynig
Предполагам, че имат заснети епизоди от по-рано, които сега излъчват, затова има сцена с Тарък. Може би героя ще замине за някъде, разочарован от баща си..... Thinking

# 655
  • Мнения: 134
Фериде подозира ли за връзката на дженк и азра

# 656
  • Мнения: 3 372
Добро утро.

Фериде подозира ли за връзката на дженк и азра
Фериде е умна жена. Всичко вижда и знае. Тя умишлено ги прати заедно да работят в кухнята на ресторанта.

# 657
  • Мнения: 36 754
Добро утро 
Цвети радвам се, че си пием заедно кафето

И аз като Ивчето снощи след като изгледах фрагмана с превод, се зачудих за кое момиче говори Фериде.... Thinking Но като гледах физиономията на Серап....си мисля, дали Фериде не говори За Джансу.... Thinking



Ето преведения фраг в ютюб.....



https://youtu.be/t6B4fFbxKRo

Надявам се днес да ни пуснат новите снимки, за да мога да направя колажи за новата тема......

Хубав и щастлив есенен ден  Hug

# 658
  • Мнения: 6 591
Здравейте!

Момичета, благодаря ви за всичко, което споделяте!
Аз още не съм успяла да догледам последната серия с превод, но довечера трябва да го направя, че дойде вече новата.

Фрагмана е много интересен.
След масовото недоволство от последната серия, най-после някакво развитие по въпросите, които ни вълнуват. Фериде най-после ще изгони този негодник Азми от фирмата си. От видяното се вижда, че преди да напусне сериала, Тарък вероятно ще се отрече от баща си, от което аз съм доволна. За мен той никога не е бил отрицателен образ и по-добре да стане така, отколкото да го превърнат в Джансу № 2. 
И аз мисля, че Фериде е абсолютно наясно с чувствата на двамата младежи и и с думите си към Дженк има предвид Джансу, а не Азра. Не вярвах, че ще ще го кажа, но ми писна да гледам наглостта на Серап и високомерната й физиономия и ми хареса да я видя разтревожена и объркана. Време е и тя да слезе от облаците и да се държи като истинска майка на децата си. Дано и Бурхан и лудата Фатма дружно да вгорчат живота на Сумру.
За детето вече не се и надявам. Сигурно ще прости на Азра в последната минута на пхосвледния епизод, трябва да се примирим.

Пожелавам ви прекрасен ден, момичета!
Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 659
  • Мнения: 1 110
                       Добър ден на всички в темата!
   Навярно с тези СЦ станах мнителна и този фрагман  ме кара да си мисля,
че някой злепоставя Дхенк пред Фериде.Тя говори за накакво момиче
без да споменава име.Знаем,че пред семейството Джансу е приятелката на Дженк.
За мен доносникът е или Серап/много беше притеснена/ ,или тандема Кадир-Джансу.
В разговора по телефона Джансу му каза ,цитирам по памет--нали продължаваме с  нашия план.
Кадир  разбра,че Фериде е решаващия фактор в семейството и  чрез нея  да атакува Дженк.
Неговата жестокост и необоснована отмъстителност,може да се насочи и към Азра.
Както казват по нашия край--добрият добро не паща,а злия,зло го не хваща.
Смъртта на Четин засилва подозренията ми,че  случилото се  с Кемал   не е нещастен случай,а
убийство.Отново Азра е  в неизгодна позиция,почти невъзможна за разрешаване.
       Приятен   ден!  В

Общи условия

Активация на акаунт