За сутрешния сън

  • 1 590
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Мила,
не ти виждам лентичката и незнам колко е голямо детето ти. Но щом не му се спи сутрин значи има достатъчно енергия до следобедната дрямка  Wink

Сина ми от скоро започна да пропуска сутрешното спане. Но все още не се  е  отказал окончателно.

# 16
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми се отказа от сутрешния сън на 1г. и 3м.
Мила, а колко време спи детето на обяд, наваксва ли си сутрешното спане?

# 17
  • Мнения: 445
Спим все още по два пъти на ден, рядко е по веднъж. Сутрин дрямката е кратка - 30 минути, а следобед - 2 часа.

# 18
  • Мнения: 1 107
Моят син се отказа буквално преди дни, но и преди това спеше не повече от половин час сутрин. Сега спи точно един час дневно и вечер ляга чак в 21.30, което ми се струва малко, но щом така си е решил - няма да го насилвам   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 683
мисля, че не
на тази възраст моята дъщеря, не само че не спеше вече преди обяд, но и следобяд спеше по 20-30 минути.
по-късно, когато започна да върви, нещата се промениха и значително увеличи следобедния сън
И с моята точна така стана.

# 20
  • Мнения: 177
И ние сме от отбора на кокорковците и почти не спим   baby_neutral  А пък за сън през деня от порядъка на 2-3 часа това е само в сферата на мечтите ми  #Cussing out . Спим два пъти на ден преди ядене за по около 30-40 минути. А преди да заспи все нещо му е много интересно и е голяма мъка заспиването, нищо че едвам си държи очите отворени. Та като гледам това което са написали мамите пак си мисля, че си е до дете и до ген, нашия татко така спи малко и не е сънливко за разлика от мен  Embarassed  та явно хлапето на него се е метнало и има нужда от по-малко сън за да се зареди с нова енергия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт