Лакове за нокти - 125

  • 50 333
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 20 172
Мерси Ариа, с една дума не се знае, защото пише, че работят и с Лео и със Спиди Simple Smile).
Ди, четох в сайта, но на телефон 0700 не ми се обажда, за да разбера колко ще е доставката.
Много мразя такива неуточнени неща значи.

# 511
  • Мнения: 13 082
Леми, поръчай си и един крем примерно, да не те е яд за високата цена. До адрес на мен винаги са ми доставяли с Лео. Според мен със Спийди работят когато клиента иска поръчката е до офис.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 420
От SNB си ги поръчвам да ги взема от магазина им. Когато имам път минавам и ми ги дават Simple Smile

# 513
  • Мнения: 20 172
Не виждам такава опция за доставка до офис или магазин при поръчката, вие къде го отбелязвате?
Поръчах една Марина, пък както дойде... Simple Smile)

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 13:16 от Lemy

# 514
  • Мнения: 5 112
И аз си поръчах разни неща Simple Smile Антония (само нея нямам от холограмите), Лила (изглежда ми патладжанена с ефект пък ще я видим като дойде, беше под 2 лв) и Теменуга ( и тя под 2 лв). Добри са им намаленията, но в момента повече лакове изобщо не ме грабнаха, много ми се спи и съм апатична Joy

Агент, аз още се боря със сухите ръце. Маската в ръкавици на Trend it up е хубава и много удобна, но естествено с едно приложение чудеса не може да направи.
Приятно съм изненадана от този крем

Естествено сигурно ще има истински добър ефект ако се мажа по-често от 2 пъти вечер. По цял ден си мокря ръцете с тодлър и бебе и явно зимата ще е тежка за кожата ми. Тази нощ върху крема сложих памучни ръкавици и сутринта ми бяха много добре, но сега пак са сухи Sad

# 515
  • Мнения: 20 172
Аз харесвам кремовете за ръце на Микса, и другите добри.

# 516
  • Мнения: 5 112
Леми, аз си признавам че напоследък (повече от година) използвам доста неща на Микса. Бях купила на дребния бебешки колд крем и ми хареса, след това си купих крем за лице с глицерин, измиващ гел и мицеларна вода. Много съм доволна, а е странно защото рядко толкова дълго се задържам с марка козметика, обикновено по година максимум и сменям, отделно нямам доверие на такива марки, все медицинска козметика използвах преди.

# 517
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Аз толкова отдавна не бях купувала лакове и сега поръчах 4 бр. от кибер уикенда на Старнейлз: Ясен, Искрен, Звезделин и Детелина. Simple Smile

# 518
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Напоследък много често нося един пясъчен на авон,разкошен е .


Показвам .Много си го харесвам.
Oт СНБ си поръчах скромно три броя.
ВАСИЛ    ,ВЕЛИСЛАВА и ИСКРЕН .
Много интересен ми е Васил,някой има ли го на снимка да го покаже?

# 519
  • Мнения: 5 112
Стари и показвани с Васил

И

# 520
  • Мнения: 2 028
Аз също съм в апатия, имам 5 кутии с лакове, но посягам към едни и същи, когато ме оставят изобщо да се лакирам на спокойствие. Освен това не са ми любими СНБ и ДЖЕСИКА, тъй като са нетрайни при мен, но пак поръчах 11 броя+ пила. Имат много интересни цветове и са 5/8- фрий. Как се нарича това- лакомия или лудост? Thinking

# 521
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Как се нарича това- лакомия или лудост? Thinking
Аз го наричам компенсаторен механизъм, т.е. когато ми липсва нещо в съвсем друга сфера, или съм ядосана, нещастна, разочарована от нещо компенсирам с трупане на вещи. Но това е при мен, разбира се, не твърдя, че случаят при теб е идентичен!

Пърпъл, мерси за споделеното! Ще ги погледна Миксата лятото, сега май пак ще прибегна към крема за пети на ММ, че всичко останало е слабо за моите премръзнали лапички. Вкл. имам една серия на Опи, човек ще си помисли, че поне профи продукт ще е достатъчно силен, но не. Номерът със спането с ръкавички е прилаган още от бабите ни, работи, но си трябва постоянство... то с какво ли не трябва постоянство, че да има резултат Simple Smile
Геометричният ти маникюр е РАЗКОШЕН!!! Как го прави - с шаблон?

От мен жълтичко:
https://www.instagram.com/p/BqQg8fVgm8w/

# 522
  • Мнения: 3 922
Не виждам такава опция за доставка до офис или магазин при поръчката, вие къде го отбелязвате?
Поръчах една Марина, пък както дойде... Simple Smile)

Аз пиша съобщение в БЕЛЕЖКИ на последната стъпка.

# 523
  • Мнения: 2 028
Agent provocateur, и при себе си съм го наблюдавала, но сега не мисля, че е така, тъкмо обратното, напреднах в много важна за мен сфера и най-накрая съм спокойна. Май го правя по навик, знам ли. Grinning  Ще снимам като дойдат, този път си харесах нетипични за мен цветове, които отсъстват от колекцията ми, а Васил и Марина си ги бях заплюла от миналата година.

# 524
  • Мнения: 797
Хайде на намалението  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт