Лакове за нокти - 125

  • 50 384
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 041
Някой може ли сподели ,приблизително за колко дена лаковете a-england (от техния сайт) пристигат до адрес на превозвача в Англия.Изнервям се,не знам какво става.Rage

# 526
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 107
Някой може ли сподели ,приблизително за колко дена лаковете a-england (от техния сайт) пристигат до адрес на превозвача в Англия.Изнервям се,не знам какво става.Rage

За 3 дни и при двете ми поръчки. Имаш ли email с потвърдена експедиция?

# 527
  • sof
  • Мнения: 437
Прелестни сте и мн информативни! Естествено и аз правя поръчка при "старнейлс", участвам! (ако не беше този форум нямаше и да съм ги чувала; с тези заглавия предполагам, че са български?) Agent P, пубваш особено просветитески постове, направо до академично равнище, и много стилни!, отделно майсторството и изобретателността ти относно собствения маникюр, композиция за снимка изобщо Браво, Снежи! CrystalNoir !!! Bube' + MamaNaMiro, iv4enceto... всичкиии !

Да се вземете в Ръце и веднага да заведете тия превъзходни маникюри някъде в събота вечер !

# 528
  • Мнения: 5 112
Агентче, геометричният го правих с голи ръки Joy После лепнах тиксото отгоре и заспа. Този лак ми падна на цели люспи като гел, още си пазя остатъците Joy
Пък ти с тези прекрасни нокти и снимки ще ме накараш да нося жълт лак! Не си честна Wink

# 529
  • Мнения: 2 622
Момичета, прехваленият Сеш само при мен ли няма грам блясък? От Щатите съм го купувала, ако има значение. Нищо общо със стъкления блясък, за който четох преди време. И всъщност съхне бавно, не са 1-2 минути,  по-скоро половин час Simple Smile .

# 530
  • София
  • Мнения: 3 041
Някой може ли сподели ,приблизително за колко дена лаковете a-england (от техния сайт) пристигат до адрес на превозвача в Англия.Изнервям се,не знам какво става.Rage

За 3 дни и при двете ми поръчки. Имаш ли email с потвърдена експедиция?
Получих такъв мейл със статус на поръчката: номера на поръчката,самата поръчка в PDF формат и че е изпратена.Звънях на превозвача преди 3 дена и още не беше пристигнала.
Чудя се дали да не им пиша?А ма като съм на Вие с английския Flushed ще почакам още няколко дена.

Г-жа Вейдър,моят съхне много бързо,но чак пък стъклен блясък  и аз не виждам.

# 531
  • София
  • Мнения: 1 186
Така както се клех, че нищо няма да поръчвам, така поръчах една Лила. За сега се стискам за друго, но ще видим до кога.Relaxed

# 532
  • Мнения: 31 305
Момичета, прехваленият Сеш само при мен ли няма грам блясък? От Щатите съм го купувала, ако има значение. Нищо общо със стъкления блясък, за който четох преди време. И всъщност съхне бавно, не са 1-2 минути,  по-скоро половин час Simple Smile .
Абсурд половин час. До 3-5 минути пипам всичко. И блясйк имам много. Само формалдехидът е гадно нещо, но си затварям очите.

# 533
  • София
  • Мнения: 1 186
Момичета, магазина на Опи в София на Нишава дали го има още. Защото исках да поръчам от http://www.opi-bg.com/pages/present/13 и не ми дава да си завърша регистрацията. Има опция "Моля, въведете кода от картинката", а няма ни код, ни дявол. Аз ли днес го играя проста.....Imp

# 534
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Момичета, прехваленият Сеш само при мен ли няма грам блясък? От Щатите съм го купувала, ако има значение. Нищо общо със стъкления блясък, за който четох преди време. И всъщност съхне бавно, не са 1-2 минути,  по-скоро половин час Simple Smile .
Абсолютно същата е ситуацията с него и при мен. От UK е купуван. Поне 30 минути го чаках да съхне и пак не беше Ок. Подарих го на приятелка- много е доволна. Считам, че е до сработване с конкретната нокътна плочка. Откакто минах на Cuccio и CND се родих!

# 535
  • Мнения: 1 903
Здравейте, SNB са супер некачествени.Close

# 536
  • Мнения: 13 082
Така ли? Кой каза?

purpletka, този Васил и аз го поръчах. Много, много ми харесва. Нямам търпение да го сложа. А Лила нещо не ми допадна когато я сложих, даже я изтрих. Може би трябва да и дам втори шанс.

# 537
  • Мнения: 1 903
Така ли? Кой каза?

purpletka, този Васил и аз го поръчах. Много, много ми харесва. Нямам търпение да го сложа. А Лила нещо не ми допадна когато я сложих, даже я изтрих. Може би трябва да и дам втори шанс.
Аз и още други хора .Всичките падат на 2 ден.Както и гел лаковете им също са ужасни едвам се свалят.Също така говоря от името на професионалист Wink -маникюрист

# 538
  • Мнения: 13 082
Тц. При много момичета тук в темата са си трайни. Нещо си в грешка. Трайноста на един лак изцяло зависи от нокътната плочка и неиното състояние.

# 539
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
И при мен СНБ са трайни.
Поръчах си 5 лака, пиличка и комексът с 6 масла. Доволна съм от маслото с мед и мляко (което купих на двойна цена от маникюристка...)  и имам големи надежди и за това (най-вече за кожата на ръцете през зимата).

Общи условия

Активация на акаунт