Лакове за нокти - 125

  • 50 422
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 13 089
Нели, явно си маникюристка от скоро 😉 Тук някои момичета имат стаж в лакирането повече от някои маникюристки, за колекциите лакове няма да отварям дума. Та не е като да не разбираме.

Момичета, чува ли се нещо за намаление в Зоя? Аз не знам дали ще поръчвам, че имам общо десетина нови лака, а нали си бях обещала да не купувам нищо докато не изпровам всичко непробвано. 😬😬

# 541
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
И аз съм забравила, че имам Лила на СНБ. При мен те си се държат съвсем добре.

# 542
  • Мнения: 2 127
Много зависи и какво точно правиш, за да си опазиш лака. Аз също никога не съм се разбирала с гел лаковете им.
И това доказва просто, че за моите нокти не са подходящи, а не, че са боклуци. Иначе надали всяка втора маникюристка щеше да работи с тях. Отделно, "маникюристка съм" не значи нищо, при все, че е трудно човек да намери читава такава.
Извинявам се, че така ви нахълтах в темата.

# 543
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Момичета, чува ли се нещо за намаление в Зоя?
В кой сайт?
И аз дебна за Дрийм и Блейз.

# 544
  • София
  • Мнения: 4 029
Мацки, препоръчайте ми лак с блед розов към телесен цвят. Нещо такова:

https://www.instagram.com/p/BqT5JM1HjfM/?utm_source=ig_share_she … shid=ff6ewl6tprm2

# 545
  • Мнения: 13 089
Гледах сега в Бюти 1, нищо не пише за Черен петък, а и да пише нямат Дрийм. Явно ще си го плащам на редовната му цена.

Seerose, не знам как се им гел лаковете, в тази тема май нямат почитателки. Аз лично не съм фенка, веднъж съм си слагала и то точно СНБ. Свалих го след седмица, беше ми писнал.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 09:35 от ARIA*

# 546
  • Мнения: 1 306
Мацки, препоръчайте ми лак с блед розов към телесен цвят. Нещо такова:

https://www.instagram.com/p/BqT5JM1HjfM/?utm_source=ig_share_she … shid=ff6ewl6tprm2
GR Rich Color 66.
Скрит текст:

# 547
  • Мнения: 1 925
Не съм аз маникюристката а братовчедка ми при която идват адски много клиенти.От 10 години.....голдън роуз ми издържа повече от snb

# 548
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Нели, аз не виждам за какво е този хейт.
На мен не ми е проблем лак да ми издържа и два дни, стига да ми харесва цвета. Случвало ми се е и ОПИ да падне за толкова или поне връхчетата да са лъснали.

# 549
  • Мнения: 9 575
При мен ОПИ са супер нетрайни, освен да ги обявя за боклуци и тях Laughing

# 550
  • Някъде там
  • Мнения: 4 872
При мен ОПИ са супер нетрайни, освен да ги обявя за боклуци и тях Laughing
Опи,джесика,СНБ ,падат бързо при мен,това не ме спира да си взимам нови лакове от тези марки Simple Smile

# 551
  • Мнения: 602
Така ли? Кой каза?

purpletka, този Васил и аз го поръчах. Много, много ми харесва. Нямам търпение да го сложа. А Лила нещо не ми допадна когато я сложих, даже я изтрих. Може би трябва да и дам втори шанс.
Аз и още други хора .Всичките падат на 2 ден.Както и гел лаковете им също са ужасни едвам се свалят.Също така говоря от името на професионалист Wink -маникюрист
Идеята на гел лака е точно такава.. Да се сваля трудно, за са може да държи.. А и свалянето на гел лака зависи най-вече от базата и топа, не толкова от самия цвят..
И след тези изказвания мисля, че професионалистита ти е за смяна 😉

# 552
  • Мнения: 13 089
На мен пък някои ОПИ-та ми издържат по 7-8 дни, а други по 2. Зависи от базата, топа и както вече писах от общото състояние на ноктите. СНБ са хубави лакове, с удобна четка и е хубав бонус това, че са 8 free. Това, че при теб или при друг се задържат малко не ги прави боклук.

# 553
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 107
При мен ОПИ са супер нетрайни, освен да ги обявя за боклуци и тях Laughing

При мен е така с China Glaze, буквално след два часа и ноктите ми са обелени. Не става въпрос да лъсне върха на някой нокът, а хубаво да се обесят! 😠 😄

# 554
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
И аз отдавна търся Дрийм - дали е наличен някъде из бг сайтовете?
От вчера: ГР Wow 76:

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 11:26 от Лита

Общи условия

Активация на акаунт