Лакове за нокти - 125

  • 50 434
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 342
Аз вчера взех един Trend it up от DM и съм изумена, че изсъхна за 3 минути. Това е само един пласт, а покрива чудесно.
За мен е много красив и екзотичен цвят :

Скрит текст:




Този е със УВ печена гел база:
Последният ми експеримент с формата на ноктите :

# 676
  • София
  • Мнения: 3 063
Тази година реших да не се поддавам на изкушението -намалени лакове.Но да не остана по-назад от вас си поръчах база и топ от Мориа.

# 677
  • INFJ
  • Мнения: 9 490
И аз си взех Trend it up от ДМ, и също го хваля, че съхне бързо и нямаше нужда от втори слой.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 002
От мен един лимитиран Катрис

# 679
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
От мен SNB Искрен:





# 680
  • Мнения: 20 224
Привет момичета,
Ето и от мен един мнооого странен нюанс на Trend it up. На различна светлина изглежда по различен начин, просто е неуловим. Без светкавица изглежда черен, със светкавица се виждат частиците вътре.
Скрит текст:





Хубав е.

# 681
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
Показах ли ви претенциозната Пупа как ми оцвети ноктите през база!?! Бясна съм!!!

# 682
  • Мнения: 5 116
Уф, Агентче, много гадно Sad
Арабескче, как е ръката?

# 683
  • Мнения: 797
Агентче- същото ми се случи след неоновите шанели, и после след Aurore- имах си едни грозни розови нокти, а с неоновите шанели- зелени, оранжеви и т.н... Cry

Ако имаш Orly Cutique- с него намазваш отгоре ноктите, и леко изтъргваш боядисаното- пада без да уврежда нокътната плочка. Отделно си е и за избутване на кожичките- любим продукт ми е  Peace

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 01:52 от nadia23

# 684
  • Мнения: 5 478
Ааа, че неприятно.... Все ми се е случвало да ме боядиса лак, но не и така брутално Hushed
Лилавке, грозна Satisfied Ходя с лепенка на пръста, за да не се вижда, че съм с един различен нокът...

# 685
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Агентче, аз се сещам за киснене в разтвор на кислородна вода. Така си чистя ръцете след боядисване на яйца. Но пък изсушава и после си трябва хубава хидратация.

# 686
  • Мнения: 5 478
Хората започнаха с коледните маникюри, аз лилавото извадих...   цък

Харесала съм си няколко неща да пробвам, само последното не знам как ще направя...

Червени подаръци
Пак подаръци
Това не знам как ще го направя Smiley

# 687
  • Мнения: 2 257
Ехее красотички. Всичко става с практика, поне при мен Simple Smile
Да се прехвърлим на коледна вълна, а! Grinning Качвам малко коледни маникюри от предни години, и а дано да ни дойде коледното настроение! хо-хо-хо
Скрит текст:






# 688
  • Мнения: 1 298
Страхотни маникюри, много вдъхновяващи 🤗
Моят маникюр тази седмица е направен с Римел и  SNB Златина.
Успешна и усмихната седмица на всички 😘😘😘

# 689
  • Мнения: 1 342

Този Trenditup се оказва неуловим на снимка Grinning
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт