Лакове за нокти - 125

  • 50 392
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79


Да не остана по- назад и аз се сдобих с Anne Boleyn. Наистина много красив лак. В шишенцето не ми се стори чак токова униканлно невероятен, но на ноктите е прекрасен.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 041
От яд,че си развалих няколко маникюра цяла седмица ходя нелакирана.Преди това по повод първия сняг бях със снежинки.Nature Snowflake


На втората снимка на двата пръста не е "дефектно"лакиране,а некачествени снимки.

# 693
  • Мнения: 5 478
О, не! Още утре слагам и аз коледните нокти!

# 694
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 107
Да не остана по- назад и аз се сдобих с Anne Boleyn. Наистина много красив лак. В шишенцето не ми се стори чак токова униканлно невероятен, но на ноктите е прекрасен.

Добре, значи не е мен проблема 😆 Като отворих пакета първата ми мисъл беше: Е кое му е хубавото? 

# 695
  • София
  • Мнения: 1 186
От мен по една Канелена целувка за всички вас прекрасници Heart

# 696
  • някъде
  • Мнения: 4 956
От сайта на Зоя може ли да се поръчва до Бг? (имат 50процента намаление)

# 697
  • Мнения: 1 990
От сайта на Зоя може ли да се поръчва до Бг? (имат 50процента намаление)
По-лесно от NPD, код ZOYAKEEP50.

# 698
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Колко е доставката? Цените са около 8-9£, след вкарване на кода на 50процента ли стават, защото иска регистрация, за да видя крайната цена.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Пробвах сега с един произволен цвят- от 8,46 паунда, с кода става 5,50. Dream, разбира се, е изчерпан.

# 700
  • INFJ
  • Мнения: 9 441
Айде още 100лв заминаха Grinning Поне си взех и на cuccio разни неща, на които отдавна съм хвърлила око.

# 701
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Днес червено, Flormar 128:

# 702
  • Мнения: 1 990
Колко е доставката? Цените са около 8-9£, след вкарване на кода на 50процента ли стават, защото иска регистрация, за да видя крайната цена.
Аз ползвам превозвач и над £15  доставката е безплатна. До Бг има различни опции - с  Fed Ex и DPD, съответно  £15.95  и £24.95.
Намалението е както го е написала Blue Turquoise, т.е.  с £2.96 се намалява един лак.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 041

bl00dflowerz,на първата снимка(червения лак с еленчето),кой е лака на безимения пръст.

Аз се разминах с Анн Болейн.От сайта нещо са объркали Rage.Нищо аз пак ще я поръчам Kissing

# 704
  • София, България
  • Мнения: 632
Аз направих поръчка от черния петък в Додис и се сдобих с няколко много готини лакчета и сега бързам да се похваля. За съжаление снимката е правена вечерта и на единия особено не му се вижда хубаво цвета, но скоро ще ги намажа всичките на ноктите и ще показвам.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт