На море в Турция - тема 55

  • 63 211
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 408
Ако искаш кажи кой е хотела /може и на лични/, за да го следя и аз и да сигнализирам Simple Smile
Mardan palace (май ще се казва Mardan by Titanic).
Информация на руски.
Информация на турски.
В titanic.com.tr все още не е обявен, че е към групата.
Следя сагата вече няколко месеца. Всеки ден пиша в Гугъл "mardan palace totanic" и си превеждам турските страници.
Защо Mardan palace? Предполагам, че ще се повтори ситуацията с Лужо Бодрум от тази година. За 2019 г. цените ще бъдат ниски. За 2020 г. ще ми бъдат непосилни. Ще го изкарат късно на пазара и за да го напълнят, ще направят дъмпинг на цените. Не на последното място - искам да видя какво е туй нещо, дето струва 1 400 000 000 $.
Ако видиш някъде оферти за Mardan palace, моля, сигнализирай. Халим, молбата ми е и към теб.

# 751
  • Мнения: 518
Вие сте мастър шефове,признавам Ви Simple Smile

# 752
  • София
  • Мнения: 1 839
Ако искаш кажи кой е хотела /може и на лични/, за да го следя и аз и да сигнализирам Simple Smile
Mardan palace (май ще се казва Mardan by Titanic).
Информация на руски.
Информация на турски.
В titanic.com.tr все още не е обявен, че е към групата.
Следя сагата вече няколко месеца. Всеки ден пиша в Гугъл "mardan palace totanic" и си превеждам турските страници.
Защо Mardan palace? Предполагам, че ще се повтори ситуацията с Лужо Бодрум от тази година. За 2019 г. цените ще бъдат ниски. За 2020 г. ще ми бъдат непосилни. Ще го изкарат късно на пазара и за да го напълнят, ще направят дъмпинг на цените. Не на последното място - искам да видя какво е туй нещо, дето струва 1 400 000 000 $.
Ако видиш някъде оферти за Mardan palace, моля, сигнализирай. Халим, молбата ми е и към теб.
уаааа, супер.... Мардан палас! Дано успеят да го отворят за лятото. Два пъти в последната  година  минаваме покрай него на връщане от Белек и си викам как пък точно най-големият успя да фалира.... Ще следя за оферти и ще ти сигнализирам ако видя нещо Peace

# 753
  • Мнения: 6 833
Този ли беше някакъв супер златен хотел или нещо подобно?

# 754
  • София
  • Мнения: 1 839
това е най-грандиозният, луксозен и скъп хотел в Лара и цяла Анталия. Наподобява дворецът Долмабахче, а големият му басейн от 16 000 кв.м. е под формата на Босфора. Невероятен лукс и разкош... уникална архитектура...

# 755
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Роже, ти практикуваш висш пилотаж, направо. Ако има как всичките ти постове да са на първа страничка Smiley (особено този от последната страница - две, където обясняваш как през Триваго и т.н.) Дали ще се престраша и аз някога да резервирам сама и да си нагался полети!? Чудни хотели резервира пак. Как искам и аз в Суено Белек...
Марги, без теб за къде сме? Даваш много ценни оценки за хотелите..
И да не пропусна някой, затова, към всички, които помагат - благодаря от сърце - научавам страшно много от всички вас.

Ох, Мардан палас - и аз съм минавала два пъти покрай него - злато, злато, много злато Smiley

Някой беше питал за Али Бей - аз все още се колебая за Клуб Али Бей - Манавгат - харесва ми много, голяма територия, голям аквапарк, плаж сравнително добър, но поостарели стаи. Отзивите като цяло са добри като изключим частта за стаите. За цени - на цена е горе долу като ККлуб Камелия. За моята ситуация Суено Сиде е по-скъп.

На никакъв хотел не съм се спряла все още. Тези, които ми харесват са извън бюджета, от тези, които са в бюджета - все нещо не ми харесва..Дори ми се въртят идеи да повтарям, поне знам какво е като условия....

# 756
  • Мнения: 336
Здравейте! Може ли мнение за избор на хотел между Риксос премиум белек или Суено делукс белек?

# 757
  • Мнения: 21
Здравейте, дойде време да изберем хотел за 2019г. Иска ни се да почиваме в Бодрум. Ще помоля да ми предложите хотел на голяма територи и много важно за нас е да бъде с пясъчен плаж и плавно влизане в морето. Бюджета ни е около 2000-2200 за началото на юни за двама възрастни и дете на 5г. Благодаря!

# 758
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Zhorchy, Blush права си! Това е важно уточнение. За Анталия иде реч.
[/quote
Ваше Височество мога да и препоръчам кръгов маршрут , т.е в едната посока през Дарданелите , в другата Истанбул.Издебнете Истанбул да не е 16 - 22 часа и 08 - 10.През втория мост минава т.н.  градска  магистрала или по точно скоростен път.Няма кръстовища, на различни нива са , няма светофари и пешеходни пътеки , а не като Цариградско дето са поне 20.Кара се и над 120 ако няма тапа.През ДАрданелите почйнете на плажа Саръмсаклъ под Айвалък , примерно хотелчето Олсай , 80 лири на ВВ.Ще направите хубав късен плаж , а места за хубава вечеря има предостатъчно.На обратно през Истанбул също има подходящи места за пренощуване Simple Smile

# 759
  • Мнения: 3 269
Леле peterky2002 къде я прати до Айвалък за Анталия.Ако не минат през Истанбул другия маршрут е Гелиболу-Бандърма- Акхисар-Денизли-Анталия.

# 760
  • Мнения: 1 710
Тез тур също имат вече цени на самолетни пакети. Отивам да разглеждам Simple Smile


Роже, най-сетне видях хотел с текст за граждани на ЕС Simple Smile Явно наистина е само за определени хотели, а аз се притеснявах, че нещо недоглеждам Simple Smile

# 761
  • Мнения: 2 942
Роже, и аз да попитам : кое Sueno избра / голф или делукс/ и пълно плащане ли направи?

# 762
  • Мнения: 1 710
Хотелите, които аз следя, тази година имат най-добри цени при Тез тур. Става въпрос за самолетните програми и за цени на пакети.
Иначе като цена на хотелско настаняване, Travel Republic е без конкуренция (пак уточнявам - за хотелите, от които аз се интересувам).



Между другото Има нова тема,заповядайте!

# 763
  • Мнения: 18
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали хубав и зелен хотел в Анталия (няма значение в коя област, защото ще ходим за първи път там), който е близо до летището, подходящ за дете на 1,5 год. Ако може с пясъчен плаж, хубава храна и аниматори. Може да бъде с хотелска част или къщички, защото мислим да сме 3 възрастни и едно дете. Заделеният бюджет е 3000-3500. Благодаря предварително за отделеното време!

# 764
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали хубав и зелен хотел в Анталия (няма значение в коя област, защото ще ходим за първи път там), който е близо до летището, подходящ за дете на 1,5 год. Ако може с пясъчен плаж, хубава храна и аниматори. Може да бъде с хотелска част или къщички, защото мислим да сме 3 възрастни и едно дете. Заделеният бюджет е 3000-3500. Благодаря предварително за отделеното време!
А защо пишете в 55-та тема? Вече има тема номер 57.

Общи условия

Активация на акаунт