Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 22

  • 36 416
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 330
За фрага:  Джан определено е ядосан и от ревност и от гордост. Не може да понесе това Санем да е до Фабри, камо ли да е продала "неговия" парфюм. Дали в папката е наистина договора? Тя каза- тук са всички глупости, които направих и всички лъжи, които казах? Динамичен епизод ще е пак. И съм сигурна че Санем не е продала парфюма си!

Четейки момичетата и гледайки фрага и аз не съм убедена, че в папката е договора, мисля, си че може да е и романа. Не съм на 100% обаче, затова.
Джан малко преигра с перченето и Дели е права донякъде.

# 661
  • Мнения: 670
Не мисля, че той се интересува от Санем като от жена. Иска парфюмите и защото са уникални, а това му е бизнеса. Даже съм почти сигурна, че нещата, които каза за Санем в края на епизода си бяха стрели към Джан, но за да го жегне. Той ги хареса като двойка и мисля, че иска да им помогне да се съберат. Нож в гърба от него не очаквам.
Фабри ако беше мъж на място, и нямаше задни мисли в никай случай нямаше да спомене за Санем и парфюма и то пред цялата фирма.

# 662
  • Мнения: 5 872
Преговорете двете сцени с Фабри в колата му и не гледайте текста, а лицето му. Баш си се интересува от нея и като жена! Само че още не е ясно дали като разбере колко се обичат ще отстъпи или ще играе мръсно докогато е възможно.

# 663
  • Мнения: 8 098
Ще поживеем и ще видим за Фабри, но аз лично сдобряване истинско не чакам скоро. По-скоро очаквам Джан да поомекне и да запоне наново да опознава Санем. По-скоро да открива в нея отново тези неща, в който се е влюбил и да види, че неговото момиче все още е там. Също така очаквам Санем да прояви нови качества, които също да запленят Джан. Особено сега, когато знае кой какъв е. Всички я знаем каква вихрушка е. Кой ще я спре сега да защити любимият човек? И така малко по-малко до пълно сдобряване. Като междувременно трябва да има момента на близост естествено, те далече не могат да стоят.

Linda🤗, всичко това ще отнеме толкова много време и така ще ни го поднесат сценаристите, че може да го гледаме и през още един сезон. 😂
Трябва да отбележим , че действието през последните серии е толкова динамично, че като го гледаш  с превод он лайн се затрудняваш да го следиш. 🧐

# 664
  • Мнения: 773
Не мисля, че той се интересува от Санем като от жена. Иска парфюмите и защото са уникални, а това му е бизнеса. Даже съм почти сигурна, че нещата, които каза за Санем в края на епизода си бяха стрели към Джан, но за да го жегне. Той ги хареса като двойка и мисля, че иска да им помогне да се съберат. Нож в гърба от него не очаквам.
Фабри ако беше мъж на място, и нямаше задни мисли в никай случай нямаше да спомене за Санем и парфюма и то пред цялата фирма.

По всяка вероятност всички ще излезете прави, за разлика от мен ☺
Просто имам такова усещане и реших да го споделя. За разнообразие да има някой, който ще ги подкрепя, че целия свят /без нашата тема/ са против тях.

# 665
  • Мнения: 670
Аnnnika, да, обиди Санем в гнева си, но май повече нарани себе си в този момент..

Вярно е, че него го заболя ама мен как ме заболя за него. Направо усетих физическа болка в стомаха😥

# 666
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Ще поживеем и ще видим за Фабри, но аз лично сдобряване истинско не чакам скоро. По-скоро очаквам Джан да поомекне и да запоне наново да опознава Санем. По-скоро да открива в нея отново тези неща, в който се е влюбил и да види, че неговото момиче все още е там. Също така очаквам Санем да прояви нови качества, които също да запленят Джан. Особено сега, когато знае кой какъв е. Всички я знаем каква вихрушка е. Кой ще я спре сега да защити любимият човек? И така малко по-малко до пълно сдобряване. Като междувременно трябва да има момента на близост естествено, те далече не могат да стоят.

Linda🤗, всичко това ще отнеме толкова много време и така ще ни го поднесат сценаристите, че може да го гледаме и през още един сезон. 😂
Трябва да отбележим , че действието през последните серии е толкова динамично, че като го гледаш  с превод он лайн се затрудняваш да го следиш. 🧐

Алекс Hug нали трябва материал да има. Wink
Динамичността особено през последната серия много ми хареса. Дано продължат така.

Яяяяя, не се бях сетила, че тя може да му даде да й прочете романа. Ами да! Точно така. Вече съм привърженик на тази идея! Много би ми харесало. Но все пак тя изрази и намерение да му покаже и договора. Може би обаче няма да е тази вечер. Ако Джан прочете това, което тя пишеше там и остане пак толкова студен, ще мина в отбора на Дари Joy

# 667
  • Мнения: 8 098
Аnnnika, да, обиди Санем в гнева си, но май повече нарани себе си в този момент..

Вярно е, че него го заболя ама мен как ме заболя за него. Направо усетих физическа болка в стомаха😥

Страхотна сцена и великолепна игра на Джан! 👏👏
Много автентични реакции показа.
Последните серии толкова добре играят, че забравяш , че гледаш актьори...🤔

# 668
  • Варна
  • Мнения: 475


  Страхотен фраг Злате Heart Eyes bouquet

   Влюбени и изгубени в интригите на Емре.
Да Гости Hug даде му договора.Сега ще започне нова история.

А аз изгледах серията на руски и съм без дъх след сцената на стълбата

  Ах Джан , ах...... от всякъде се усеща че обичаш това момиче.



-Ако позволите.
-Да Санем.
-За какво мислите?
- За Санем.
-За аромата  на Санем
-За усмивката на Санем
- За допира до Санем.
-За очите на Санем

Искам да видя Санем.Никога да не я пусна .Да я задържа.

-Но ти не си тази Санем.

и тръгна нагоре по стълбите.Горките те влюбени и изгубени  в глупавите сплетни на мекотелото Емре.



Най тежкия и въздействащ момент в серията за мен, болка,агония и любов премесени в очите на един  объркан и много влюбен мъж.

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 23:16 от kesara

# 669
  • Варна
  • Мнения: 475
Аnnnika, да, обиди Санем в гнева си, но май повече нарани себе си в този момент..

Вярно е, че него го заболя ама мен как ме заболя за него. Направо усетих физическа болка в стомаха😥

Страхотна сцена и великолепна игра на Джан! 👏👏
Много автентични реакции показа.
Последните серии толкова добре играят, че забравяш , че гледаш актьори...🤔

перфектен Джан Яман, момичета влизам 58 поста, фрагмент, изостанах.

# 670
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Не мисля, че той се интересува от Санем като от жена. Иска парфюмите и защото са уникални, а това му е бизнеса. Даже съм почти сигурна, че нещата, които каза за Санем в края на епизода си бяха стрели към Джан, но за да го жегне. Той ги хареса като двойка и мисля, че иска да им помогне да се съберат. Нож в гърба от него не очаквам.
Фабри ако беше мъж на място, и нямаше задни мисли в никай случай нямаше да спомене за Санем и парфюма и то пред цялата фирма.

По всяка вероятност всички ще излезете прави, за разлика от мен ☺
Просто имам такова усещане и реших да го споделя. За разнообразие да има някой, който ще ги подкрепя, че целия свят /без нашата тема/ са против тях.

Еви Hug трябва да има различни мнения иначе ще стане скучно. Пък и сценаристите толкова обичат да ни изненадват, че току виж ти си познала. Може да пуснем и една такава анкета освен за парфюма. Харесва и Фабри Санем или се интересува само от парфюма? Ако я харесва ще се оттегли ли достойно или ще играе мръсно?

Алекс Hug хич не обичам да влизам в този филм, но така им преживявам историята, че понякой път ми иде да извикам на телевизора: Хайде взимайте се вече и да се приключва! Толкова добре го играят, че не правя разлика между актьори и екранни образи понякога... за мой срам.

# 671
  • Мнения: 8 098
Най тежкия и въздействащ момент в серията за мен, болка,агония и любов премесени в очите на един един объркан и много влюбен мъж.

kesara🤗, тази сцена просто е знакова за последната серия и мисля, че ще е от емблематичните за сериала!😌

Linda🌸 никакво приключване, искам си втория сезон...😜

# 672
  • Мнения: 773

Алекс Hug хич не обичам да влизам в този филм, но така им преживявам историята, че понякой път ми иде да извикам на телевизора: Хайде взимайте се вече и да се приключва! Толкова добре го играят, че не правя разлика между актьори и екранни образи понякога... за мой срам.

Линда, така се смях и то защото и аз им говоря 😂😂😂 Подканвам ги я да се целунат, я да си признаят... ако ни чуваха отвреме навреме, какви епизоди щяхме да гледаме ☺

# 673
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Най тежкия и въздействащ момент в серията за мен, болка,агония и любов премесени в очите на един един объркан и много влюбен мъж.

kesara🤗, тази сцена просто е знакова за последната серия и мисля, че ще е от емблематичните за сериала!😌

Linda🌸 никакво приключване, искам си втория сезон...😜

А, и аз! И аз! Kissing Heart

# 674
  • Мнения: 8 098

Алекс Hug хич не обичам да влизам в този филм, но така им преживявам историята, че понякой път ми иде да извикам на телевизора: Хайде взимайте се вече и да се приключва! Толкова добре го играят, че не правя разлика между актьори и екранни образи понякога... за мой срам.
[/quote

Линда, така се смях и то защото и аз им говоря 😂😂😂 Подканвам ги я да се целунат, я да си признаят... ако ни чуваха отвреме навреме, какви епизоди щяхме да гледаме ☺


После чуваме определения като “турските сериали са дъвка за ума”, като има толкова въздействащи сцени, захранването ли да си изключа...😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт