Почистване на грим

  • 2 823
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 723
Понеже си слагам много спирала, първо се измивам обилно с вода, а после почиствам лицето с тоалетно мляко - но не ползвам конкретна марка, а каквото си харесам в аптеката, обикновено българско.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 313
в момента измиващ гел на Avene и после почистващи за очи и лице на Есте

# 17
  • Мнения: 814
В момента с пяната на L'оreal - Happyderm.С нея си почиствам хем лицето, хем грима.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 967
На Виши - тоник, детоксификанта.

# 19
  • Мнения: 870
Ползвам измиваш гел на Arnaud, който е за лице и очи.

# 20
  • Мнения: 27 524
Тоалетно мляко. Каквото ми падне  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 910
Грима почиствам с тоалетно мляко, в момента ползвам на Clinians 2 в 1.

# 22
  • Мнения: 1 418
С кърпички за почистване на грим.От всякакви други козметики ми сълзят очите. newsm45

# 23
  • София
  • Мнения: 2 896
След като година и половина ползвах пяната на Виши Олиго, миналата седмица си купих пяна за сваляне на грим на Геленик, засега съм доволна.

# 24
  • Мнения: 565
Първо почиствам цялото лице и очите с тоалетно мляко,а после измивам с гел за лице. И двете на Neutrogena -  старшно съм доволна от тях.

# 25
  • Мнения: 13 512
след многогодишно лутане,преди 5 години открих All Mascaras  Eye makeup remover на  Helena Rubenstein за сваляне на грим. Невероятно лесна се сваля и най-водоустойчивата спирала с едно  движение.Пробвала см  много други преди и след,но за мен  това си остава Номер Едно!

# 26
  • Мнения: 6 039
първо ползвам 3-те стъпки на Clinique

 
и тъй като непекъснато ползвам спирала, остатъка й отастранявам с олиото+вода на Helena Rubenstein

после започва едно мазане на кремове, ама това е друга тема

# 27
# 28
  • Мнения: 1 313
извинявам се за отклонението, но знаете ли къде в софия продават Helena Rubenstein?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 046
Свалям грим и почиствам лицето с Avene - Extremely gentle cleanser
thumbsup За суха кожа  е много подходящ.

Общи условия

Активация на акаунт