Почистване на грим

  • 2 845
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
С какво почиствате грима си вечер?
Аз си измивам лицето с гел, а очите почиствам от грима с лосион за почестване на грим на Avon!Много съм доволна!

# 1
  • Мнения: 9 110
Със същото и после с гел Нивеа.

# 2
  • Мнения: 7 186
Измивам си лицето с гел пяна или бебешки сапун, лосионите за сваляне на грим не ми допадат.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Измивам си лицето с гел пяна или бебешки сапун, лосионите за сваляне на грим не ми допадат.
Аха.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Очите ги почиствам с двуфазния лосион на Лореал,а лицето с тоник на Виши.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
Лицето с измиващ гел-пяна, а очите с двуфазния лосион на Лореал. Wink

# 6
  • Мнения: 36 054


Vichy  дегримьор 3 в 1

# 7
  • Мнения: 5 539
С Олиго-пяната на Виши, а ако съм била с по-тежък грим, предварително го махам с двуфазния лосион на Лореал

# 8
  • Мнения: 6 629
Гел на Ейвън с маслина и

# 9
  • Мнения: 4 546
гримът от очите - с тоал.мляко на евтерпа.
лицето - гел за лице на орифлейм  Peace

# 10
  • Мнения: 1 616
Лицето с измиващ гел-пяна, а очите с двуфазния лосион на Лореал. Wink

И аз така...

# 11
  • Мнения: 3 372
С какво почиствате грима си вечер?
Аз си измивам лицето с гел, а очите почиствам от грима с лосион за почестване на грим на Avon!Много съм доволна!


страхотен е  и се чудя кога ще го намалят пак да си го купя, че ми свърши newsm78

# 12
  • Мнения: 398
L'Oreal Dermo Expertise Gentle Eye Make-Up Remover

# 13
  • Мнения: 509
С продукти за тази цел на Guinot.Изобщо за лицето си използвам само тази марка.

# 14
# 15
  • Мнения: 723
Понеже си слагам много спирала, първо се измивам обилно с вода, а после почиствам лицето с тоалетно мляко - но не ползвам конкретна марка, а каквото си харесам в аптеката, обикновено българско.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 313
в момента измиващ гел на Avene и после почистващи за очи и лице на Есте

# 17
  • Мнения: 814
В момента с пяната на L'оreal - Happyderm.С нея си почиствам хем лицето, хем грима.

# 18
  • София
  • Мнения: 36 075
На Виши - тоник, детоксификанта.

# 19
  • Мнения: 870
Ползвам измиваш гел на Arnaud, който е за лице и очи.

# 20
  • Мнения: 27 524
Тоалетно мляко. Каквото ми падне  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 910
Грима почиствам с тоалетно мляко, в момента ползвам на Clinians 2 в 1.

# 22
  • Мнения: 1 418
С кърпички за почистване на грим.От всякакви други козметики ми сълзят очите. newsm45

# 23
  • София
  • Мнения: 2 896
След като година и половина ползвах пяната на Виши Олиго, миналата седмица си купих пяна за сваляне на грим на Геленик, засега съм доволна.

# 24
  • Мнения: 565
Първо почиствам цялото лице и очите с тоалетно мляко,а после измивам с гел за лице. И двете на Neutrogena -  старшно съм доволна от тях.

# 25
  • Мнения: 13 512
след многогодишно лутане,преди 5 години открих All Mascaras  Eye makeup remover на  Helena Rubenstein за сваляне на грим. Невероятно лесна се сваля и най-водоустойчивата спирала с едно  движение.Пробвала см  много други преди и след,но за мен  това си остава Номер Едно!

# 26
  • Мнения: 6 039
първо ползвам 3-те стъпки на Clinique

 
и тъй като непекъснато ползвам спирала, остатъка й отастранявам с олиото+вода на Helena Rubenstein

после започва едно мазане на кремове, ама това е друга тема

# 27
# 28
  • Мнения: 1 313
извинявам се за отклонението, но знаете ли къде в софия продават Helena Rubenstein?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 077
Свалям грим и почиствам лицето с Avene - Extremely gentle cleanser
thumbsup За суха кожа  е много подходящ.

# 30
  • Мнения: 6 039
извинявам се за отклонението, но знаете ли къде в софия продават Helena Rubenstein?

Знам за Варна. В Тайс. Ако питаш за разгримирането на спиралата струва 47лв.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 554
извинявам се за отклонението, но знаете ли къде в софия продават Helena Rubenstein?
В София Сити Център- на първият етажа има всевъзможна маркова козметика и парфюмерия Hug. Виж там Simple Smile. Иначе по Витошка в големите парфюмерии.

# 32
  • Мнения: 4 621
Тоалетно мляко на Лореал Peace

# 33
  • Мнения: 5 476
С кърпички за почистване на грим.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 384
 В момента с тоалетно мляко на Avon... , но не съм мн. доволна, защото ми люти на очите, та ще го сменям  Wink

# 35
  • Мнения: 1 243
С мокрите кърпички за почистване на грим на АГИВА! И ако после не ме домързи, с гел-пяната на Гарние за дълбоко почистване

# 36
  • Мнения: 7 914
С кърпички за почистване на грим.  Peace
и лесно и удобно! Peace

# 37
  • Мнения: 164
Грима-с тоалетно мляко и след това лицето с гел.

# 38
Почиствам лицето си с бебешки мокри кърпи или тоалетно мляко па-па. Grinning

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 252
Тоалетно мляко и пяната от зелената серия на Ейвън.
След това тоник от същата серия

# 40
  • Мнения: 86
Пробла съм какво ли не, но скоро открих нещо толкова просно, но супер ефикасно и полезно, 100 мл. розова вода плюс 20 мл. масло от жожоба . Получава се двуфазен лосион ,кото не щипе, не люти и почиства идеално

# 41
  • Мнения: 5 317
С тоалетно мляко.

# 42
  • Мнения: 235
С една пяна за почистване на грим на Клиник , страхотна е , всяка сутрин се гримирам пробвала съм какво ли не тя ми допада най много като качество и цена

# 43
  • Мнения: 1 800
С бадемово тоалетно мляко в момента.

# 44
  • Мнения: 2 241
В момента само с розова вода Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 194
Лицето почиствам с почистващ крем 3 в 1, а очите с двуфазна обезмаслена течност за сваляне на грим.
тъй като спиралата ми е водоустойчива, много малко продуктиуспяват да я свялят качествено - тоест без да ми остава спирала под очите.

А и един въпрос:
не е ли вредно да се почиства грим с тоал. мляко - то е мазничко, а знам че в областта около очите не бива да се слагат мазни кремове, тъй като с годините се натрупват като торбички под очите,част от съставките им?

# 46
  • Мнения: 483
Аз пък ги редувам защото кожата ми е капризна и все се изривам от нещо.
Ще кажа и нещо може би ново за всички... а може и да не е  newsm78
На последък си свалям грима с бебешки или интимни кърпички и ефекта е много добър за моята чувствителна кожа.
После изплаквам лицето с хладка вода обилно и намазвам с крем.
Много ми е добре, опитайте и вие!  bowuu

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Измивам си лицето с гел пяна или бебешки сапун, лосионите за сваляне на грим не ми допадат.

# 48
  • Мнения: 212
С една пяна за почистване на грим на Клиник , страхотна е , всяка сутрин се гримирам пробвала съм какво ли не тя ми допада най много като качество и цена
  Има и един неутрален сапун на Clinique,който сваля и най-упорития грим,а в същото време почиства порите без досадното и неприятно изсушаване.
Иначе ползвам и лосион за чувствителни очи на Clarins(ама не съм впечатлена)и детската пяна на  Бюбхен за лице и ръце.След нея даже нямам нужда от крем.

# 49
  • Мнения: 661
С кърпички за почистване на Balea.

 newsm10

# 50
  • Мнения: 1 117
Мия лицето си с гел пяна за лице. Не употребявам лосиони или млека за сваляне на грим, тъй като ми се раздразняват очите .

Общи условия

Активация на акаунт