"Старт в кариерата" 2019

  • 39 719
  • 376
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31
От утре ми казаха

# 166
  • Мнения: 245
Здравейте! Аз от понеделник започнах работа, за сега ми харесва, при вас как върви?
Да попитам, сега видях, че имам дата за подпис 13.02, т. Е днес, автоматично ли се прекратява регистрацията към бюрото по труда или трябва да се прави нещо?
Да, автоматично

# 167
  • Мнения: 245
Здравейте, и аз чакам. Казаха ми най - рано на 01.03

# 168
  • Мнения: 989
Някой знае ли дали ми се полагат пътни, защото пътувам от едно населено място до друго. Или поне кого да питам.

# 169
  • Мнения: 216
Мен още на интервюто ме предупредиха, че няма пътни.

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз ще започвам другия месец Grinning

Някой знае ли кога се превеждат заплатите? В самия месец или в следващия?

# 171
  • Мнения: 2 267
Месец назад са. За моята първа заплата чаках 2 месеца.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 633
Аз ще започвам другия месец Grinning

Някой знае ли кога се превеждат заплатите? В самия месец или в следващия?
много ги бавят отначало обикновено

# 173
  • Мнения: 245
По принцип в държавната администрация незавимо кога се започва работа, заплатата се превежда в рамките на същия месец, но тук явно няма да е така....

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
По принцип в държавната администрация незавимо кога се започва работа, заплатата се превежда в рамките на същия месец, но тук явно няма да е така....

Именно, за това попитах.

# 175
  • Мнения: 9
Здравейте, аз започнах работа от 11.02, относно заплатата никой не ми дава информация дали ще е месец назад или не. Някои ми казват, че са работили и е било месец за месец, други че са взели заплата след 2 месеца... В договора не ми пише до кое число трябва да се изплати.

# 176
  • Мнения: 1
Някой знае ли кога започва програмата в МВнР?

# 177
  • Мнения: 36
Здравейте, малко по различен въпрос, вече ходя на работа по програмата, ама, тук идва едно ама, искам да се откажа, имате ли представа дали мога и как?

# 178
  • Мнения: 30
По всяко време можеш да напуснеш,без особено много условия,просто говори с този който те назначи.


Скоро някой почна ли или ни оставиха за началото на Март?

# 179
  • Мнения: 27
Здравейте! Имам следния въпрос - стажът в правен отдел зачита ли се за юридически стаж? Чувам и чета различни становища. Ако някой е запознат, ще се радвам да сподели. Благодаря Ви! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт